N11 Müşteri Hizmetleri | N11 iletişim telefon numarası

N11 Müşteri Hizmetleri; N11 üzerinden sipariş sorunlarıyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa veya N11 hakkında genel bilgi almak istiyorsanız, ancak N11 müşteri hizmetleri numaralarına, N11 iletişim e-posta adreslerine veya N11 canlı destek bağlantılarına erişmekte zorluk yaşıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu makalenin devamında N11 iletişim bilgileriyle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. N11 kuponları, N11 iadeleri, N11 kargo takibi, N11 girişi ve diğer konularla ilgili olarak N11 müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanın birçok yolu vardır, neye ihtiyacınız olursa olsun, aşağıdaki bilgileri kullanarak kolayca N11 ile iletişime geçebilirsiniz.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin en kapsamlı e-ticaret sitesi, doğrudan web sitesinden alışveriş imkanı tanıyıp, bu site üzerinden ürün arayabilmenize ve satın alabilmenize imkan tanımaktadır. Tek yapmanız gereken web siteni bulmak için arama kısmına N11 yazmak ve ardından “Mesaj gönder” bölümünden N11 müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşmaktır. N11 müşteri hizmetleri numarası ile ilgili öneri, istek ve şikayetleri kolayca iletebilirsiniz.

  • N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 00 11

N11 Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

N11 müşteri hizmetleri sizlere hafta içi her gün kesintisiz hizmet sunmaktadır. Belirlenen hizmet saatleri içerisinde gönül rahatlığı ile buraya danışabilirsiniz.

  • N11 Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 10:00- 20:00

N11 Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

COVID-19’un zorlu günlerinde evde kapalıyız ve online alışveriş yapıyoruz. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan N11, elektronik ev aletleri ve bebek ürünleri talebini karşılamak için her ürünü satmaktadır. Alışverişin en güvenilir adresi N11’den alışveriş yaptığınızda istediğiniz ürünleri en iyi ve en kaliteli şekilde ulaşabilirsiniz. Satın alınan mallar veya ürünlerle ilgili sorun yaşarsak mümkün olduğunda N11 çağrı merkezi ile iletişime geçilmektedir. N11 çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veren bir birimdir. Gizlilik ve kişisel verilerin korunması kapsamında hizmet vermekte ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. N11 çağrı merkezi numarasını çevirdikten sonra müşteri temsilcisi ile direk sizinle iletişime geçip, sorununuzu bulup anında çözüme ulaşabilirsiniz. N11 Çağrı merkezi numarası 0850 333 00 11’dir.

N11 Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

N11 firması adına herhangi bir faks numarası bulunmamaktadır.

  • N11 Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Yok.
Pin
n11 müşteri hizmetleri

N11 Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

N11’in genel müdürlüğü Sarıyer’de bulunmaktadır.

  • N11 Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 333 00 11.
  • N11 Genel Müdürlük Adresi: Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Caddesi 4B Sarıyer/ İstanbul.

N11 İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

N11 insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu birim ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Açık pozisyonlar ile ilgilenen ve bu konuda yardımcı olan en önemli birimlerden birisi N11 İnsan Kaynakları’dır.

  • N11 İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 333 00 11

N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

N11 müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Bu forma N11 resmi internet sitesinden ulaşım sağlanmaktadır.

N11 Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Siz müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı uman N11, ürününüzü sipariş ettiğiniz mağazayı web sitesinde bulmanızı sağlamakta ve herhangi bir ürün veya mal sorunuyla ilgili şikayetlerinizi belirtmek için onlarla iletişime geçebilme fırsatı sunmaktadır. Kalıcı bir şikayet çözümü sağlamak için, müşterilerin sorunları bildirebilecekleri müşterilere hizmet vermek için N11 şikayet hattı kurulmuştur. Binlerce mağaza ve geniş bir ürün yelpazesiyle N11 şikayet hattı açılmıştır.

  • N11 Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 252 32 29

N11 Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

N11 sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberlere, kampanyalara kolaylıkla ve anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Oyla post
“N11 Müşteri Hizmetleri | N11 iletişim telefon numarası” üzerine bir yorum
  1. HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İĞRENÇ İNTERNET SİTESİ, 3 AY ÖNCE SAÇ MAŞASI ALDIM 2-3 KEZ KULLANDIM VE ÜRÜN ELİMDE PATLADI TEKRAR ARADIĞIMDA KULLANICI HATASI DEDİLER , İLGİLENMEDİLER BİLE İĞRENÇ REZİL BİR SİTESİNİZ SAKIN ÜRÜN ALIŞI YAPMAYIN ARKADAŞLAR BÖYLE REZİL BİR SİTEDEN, SAKIN

    Cevapla
Yorum yapın