Kargoist Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Öncelikle Türkiye’nin önde gelen satış sitelerinden biri olan Kargoist kendi sağlamış olduğu filo ve taşımacılık hizmeti ile mobil kargo uygulamasına başlamış, firmaların çeşitli ürünlerini kargoya yetiştirme telaşını ortadan kaldırmıştır. Paketlerin ve ürünlerin özelliklerine göre ayrıldığı kargolama yöntemi sunduğu çözümlerle herkesin gözdesi olmuştur. Geri dönüşümlü kargo hizmetleri ile kargo şirketi arasında ve insanların gözünde ayrı bir yere sahip olmuştur. Kargoist müşteri hizmetleri tüm bu detaylar ve hizmet kalitesi hakkında daha detaylı bilgiler vererek bireylerin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmaktadır.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Kargoist müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

 Kargoist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Kargoist çağrı merkezi pazartesinden cumaya kadar sabah 09:00 ile 18:30 arasında hizmet ederken cumartesi günleri saat 09:00 ile 14:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri mesai yoktur.

  • Kargoist Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00-18:30 09:00-14:00

Kargoist Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kargoist çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 0312 503 70 24 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Kargoist resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlecrden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Kargoist Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Başakşehir bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Kargoist Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 503 70 24
  • Kargoist Genel Müdürlük Adresi: Atatürk Bulvarı Deposite Ofis A1 Blok K4, No:420, Başakşehir/İstanbul.

Kargoist İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kargoist Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Kargoist İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kargoist müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Kargoist Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Kargoist sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Yorum yapın