IKEA Müşteri Hizmetleri 7/24

IKEA Müşteri Hizmetleri 7/24 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. IKEA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve ikea şikayet hattı işte detayları.

IKEA müşteri hizmetleri 7/24, için 444 4 532 numaralı telefon hattından 09.00 ile 22.00 arasında iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıraa https://www.ikea.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx linkinden gerekli bilgileri doldurarak destek alabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra “size nasıl yardımcı olabiliriz” yazan kutucuğa destek almak istediğiniz konuyu yazabilirsiniz. Ayrıca aynı linkte alışveriş kanalı isimli başlıkta bulunan yardım kanallarından birini seçmeniz gerekecektir. Bu yardım kanalları:

  • İnternetten alışveriş
  • Mağazadan alışveriş
  • Evden Alışveriş yap, mağazadan teslim al

Seçeneklerinden birini seçerek, destek almak istediğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

IKEA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

IKEA Müşteri hizmetleri direk bağlanma için 7 gün boyunca saat 09.00-22.00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefon hattını arayarak direk bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra https://www.ikea.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx linkine tıklayarak, gerekli bilgileri doldurabilirsiniz. Yaşanan yoğunluk sebebi ile telefon hattından bağlanamadığınız takdirde, link üzerinden belirttiğiniz iletişim adreslerinden müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçeceklerdir.

E-Alışveriş Destek@ikeaPin

E-Alışveriş [email protected]

E-alışveriş [email protected] için https://www.ikea.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx linkine tıklayarak gerekli adımları atabilirsiniz. Buradan dilediğiniz şekilde destek alabilir ve müşteri temsilcilerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

IKEA Şikayet Hattı

IKEA şikâyet hattı, müşterilerin kolaylıkla sorunlarını bildireceği bir yöntemdir. Bunun için yapmanız gereken şeylerden biri https://www.ikea.com.tr/ikeakurumsal/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx linkinden gerekli bilgileri doldurarak şikâyet ve/veya önerilerinizi bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 4 532 numaralı telefon hattını arayarak şikâyet ve/veya önerilerinizi bildirebilirsiniz. Çağrı merkezini ararken, 09.00 ve 22.00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

IKEA Mail Adresi

IKEA mail adresi yerine geçen https://www.ikea.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx linkini tıklayarak hizmet almak istediğiniz durumları yazarak belirtebilirsiniz. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra müşteri hizmetleri müsaitlik durumuna göre sizlere en kısa zaman içerisinde ulaşarak destek olacaklardır.

IKEA Müşteri Hizmetleri Ankara Tel

IKEA Müşteri hizmetleri Ankara tel için 444 4 532 numaralı telefon hattından arayarak bilgi alabilir ve/veya işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. IKEA müşteri temsilcileri, il bazında hizmet verirken ortak telefon numarasından Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz. Üstün teknoloji sistemlerini kullanan IKEA, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için hizmet vermektedir. İletişim kanallarının gelişmesi ve kolay iletişim sağlama fırsatı ile müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak için çalışmaktadır.

Enza Home Müşteri Hizmetleri – Enza Servis İletişim Numarası

Evkur Müşteri Hizmetleri – Evkur iletişim numarası 2022

Oyla post
Yorum yapın