HGS İletişim

HGS iletişim numarası sürücüler için önemlidir. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), otoyollarda ve ücretli köprülerde doğrudan ulaşım için kullanılmaktadır. Hızlı ödeme ve hızlı dönüşüm sağlayan bu sistem 2012 yılından beri faaliyettedir. HGS Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek HGS aramaları, bakiye talepleri, ihlal talepleri, yeni kart talepleri gibi birçok çözüm bulabilirsiniz.

HGS Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

HGS müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 460 60 60 numaralı telefon numarasıdır. HGS’nin iki farklı türü vardır. Vatandaşların beğenisine göre kartlar ve etiketleme sistemleri sağlanmaktadır. Etiketli HGS sistemi, aracın ön camına küçük bir çıkartma tarzı harita uygular. OGS işlemi gerçekleştirmek için HGS müşteri hizmetleri numarası ile de iletişime geçebilirsiniz. Her iki sistem de PTT tarafından yönetilmektedir.

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

HGS müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu ödeme yapacaklar tarafından merak edilmektedir. Kayıt bilgilerinizi almak için HGS çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Ayrıca meydana gelen herhangi bir sorun veya ihlal hakkında soru ve endişelerinizi de gönderebilirsiniz. Bunun yaında ihtiyaç ve önerilerinizi de bu numaraya ulaştırabilirsiniz.

  • HGS müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 460 60 60 şeklindedir.

Tele HGS dünya Çalışma Saatleri

HGS çalışma saatleri 7/24 şeklindedir. HGS ödemelerini internet bankacılığı veya sözleşmeli banka müşteri hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda PTT şubesinden ve HGS santral numarasından da ödeme yapabilirsiniz.

HGS Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

HGS çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu sürücüler tarafından sıklıkla sorulur. HGS ile sorunlarınıza en kısa ve en etkili çözüm için HGS müşteri hizmetleri bir devlet kurumudur. numarasını arayarak ihtiyacınız olan bilgi ve desteği alabilirsiniz.

  • HGS çağrı merkezi telefon numarası 0850 460 60 60 şeklindedir.

HGS Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

HGS müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusunun cevabı sistem ile ilgili genel sorunları gidermek isteyen kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. HGS ile ilgili sorunlarınızda 7 gün 24 saat arama yapabileceğiniz aktif bir müşteri hizmetleri iletişim numaranızın olması çok önemlidir. Bakiyenizi müşteri hizmetlerinden kontrol edebilirsiniz. Bir transit ihlali hakkında bilginiz varsa, HGS ile ilgili diğer işlemleri tamamlamak için bu bilgileri inceleyebilirsiniz.

  • HGS müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0 312 812 10 10’dur.
  • HGS müşteri hizmetleri genel müdürlük adresi Karayolları Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No: 14 06100 Yücetepe / ANKARA şeklindedir.
hgs iletisim
hgs iletisim

HGS İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

HGS insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu iş ilanlarının değerlendirilmesi için kullanılmaktadır. İnsan kaynakları için ayrı bir hat olmayıp doğrudan genel santral telefonu üzerinden iletişim numaralarına ulaşmak mümkündür.

  • HGS insan kaynakları iletişim bilgileri telefon üzerinden 0 312 812 10 10’dur.

HGS Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

HGS müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu şikayette bulunmak isteyenler için önemlidir. Çünkü HGS ile ilgili çok fazla sorun ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda sormayı düşündüğünüz sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Geçiş cezaları hakkında bilgi almak için aynı numarayı soru ve şikayetler için de aynı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  • HGS müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0850 460 60 60 veya 444 1 788’dir.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.