Getir Müşteri Hizmetleri – Getir İletişim Numarası

Şirket Adı:GETİR
Şirket Logosu:getir logoPin
Müşteri Hizmetleri Numarası:+90 (850) 532 50 50
Telefon Direkt Bağlanma:Telefonu doğrudan müşteri hizmeti çalışanı açmaktadır.
Genel Müdürlük Telefon:
İletişim Adresi:Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337
Mail:[email protected]
Web Site:https://getir.com/
Canlı Destek:
Sosyal Medya:https://twitter.com/getir
https://www.instagram.com/getir/
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Getir

Getir müşteri hizmetleri 2022, Getir ilk olarak 2015 senesinde piyasaya sunulmuş olan Getir uygulaması ilk olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Bodrum ve Kocaeli’nin seçili yerlerinde hizmete açılmıştır. Daha sonra diğer büyük şehirde de hizmet vermeye başlamıştır. Getir sipariş ver uygulaması adına 100’den fazla depo bulunmaktadır. Yurt dışına açılma planlarına sahip olan şirket, öncelikle müşterilerinin güvenini ve ilgilisini kazanmayı amaçlamaktadır. Müşterileri için, Getir müşteri hizmetleri platformu üzerinden hizmet veren Getir, hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Getir müşterileri tarafından büyük ilgi gören uygulama, sipariş üzerine çalışmasının yanında yemek siparişi de getirmektedir.

Getir Telefon Numarası Nedir

Getir müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçme imkanı bulan müşteriler, Getir müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ilgili temsilci ile diledikleri gibi iletişime geçebilmektedirler.

 • Getir Telefon Numarası: 0 (850) 532 50 50

Getir Canlı Destek Hattı

Getir canlı destek hattı kullanmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 müşteri hizmetleri, [email protected] veya sitesindeki iletişim sayfasından destek alabilirsiniz.

Getir Telefon Numarası Değiştirme

Getir telefon numarası değiştirme veya silme işleminizi [email protected] adresine mail göndererek yapabilirsiniz.

Getir Whatsapp Numarası

Getir WhatsApp numarası bulunmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 Müşteri hizmetlerine direkt arayarak sorunu çözebilirsiniz.

Getir İletişim Direk Bağlanma

0 (850) 532 50 50 Getir canlı destek telefon numarasını aradığınızda direk müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz. Tuşlama yapmanıza gerek yok.

Getir Whatsapp Numarası

Getir whatsapp numarası kullanmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 Getir canlı destek hattı arayarak şikayet ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

Getir İletişim Direk BağlanmaPin

Getir Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Getir müşteri hizmetleri müşterilerine haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlanan Getir müşteri hizmetleri, hızlı bir şekilde sorunlara çözüm bulmaktadır.

 • Getir Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 07.00 – 02.00

Getir Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Getir firması çağrı merkezi, 0 (850) 532 50 50 telefon numarası üzerinden hizmet sunmaktadır.

Getir Müşteri HizmetleriPin

Getir Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Getir firması adına bulunan bir faks numarası yoktur. [email protected] mail adresi üzerinden yazılı belgelerin kabulü ve incelenmesi yapılmaktadır.

 • Getir Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır

Getir Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Getir uygulamasının müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Getir genel müdürlük binası Beşiktaş’ta müşterilerine hizmet vermektedir.

Sonrasında firmanın genel müdürlük bilgilerini şu şekilde yazıyoruz:

 • Getir Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 532 50 50
 • Getir Genel Müdürlük Adresi: Etiler Mahallesi Tanburi Ali Efendi Sokak Maya Residences Sitesi T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul

Getir İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Getir insan kaynakları birimi, getir firmasında çalışacak eni çalışanların belirlenmesinde rol oynamaktadır. Firma için oluşan açık pozisyonlar hakkında Getir insan kaynakları ile iletişim kurmak mümkündür.

 • İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 532 50 50

Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Getir resmi internet sitesi üzerinden “Bize Ulaşın” sekmesi altından iletişim formuna ulaşım sağlamak mümkündür. İletişim formunda bulunan ilgili yerlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde müşteri tarafından doldurulması oldukça önemlidir. Doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulan iletişim formları ilgili temsilci tarafından incelenmekte ve en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır.

 • Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: https://getir.com/hakkimizda/iletisim/

Getir Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir

Getir şikayet hakkı üzerinden bildirilen şikayet, öneri ve sorunlar anında ilgili temsilci tarafından kayda alınıp, hızlı bir şekilde sonuca bağlanmaktadır.

 • Getir Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 532 50 50

Getir Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Firma ile en kısa yoldan iletişim kurmak için, Getir sosyal medya hesaplarını kullanılabilir. Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve sıklıkla tercih edilmeye başlamasının ardından Getir müşteri hizmetleri de sosyal medya iletişim hizmetleri güçlendirmiştir. Sosyal medya hesapları üzerinden yeni kampanyalara ve duyurulara ulaşım sağlamak mümkündür.

 • Getir Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/getir/
 • Getir Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/getir
 • Getir Resmi Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/getir

Getir Yemek Kaça Kadar Açık

Getir Kaç TL Üzeri Ücretsiz

Getir Kampanya Kodu 2022

Getir Ödeme Yöntemi Ekleme

“Getir Müşteri Hizmetleri – Getir İletişim Numarası” üzerine 110 yorum
 1. Bugün benim de siparişim gelmedi. Oysa mesaj geldi teslim edildi diye. Şu an tam buçuk saat oldu defalarca görüşmeme rağmen siparişim ortada yok. Muhtemelen parayı iade ederler diye düşünüyorum ama yaşadığım bu olay bir rezalet

  Cevapla
 2. ŞİKAYET,Getir Üzerinden sipariş verdim,bulunduğum konum aksi çok farklı bir yere gitti siparişim ve kendi sistemsel hatalarının faturasını bana ödettiler ve ayrıca üztüne üztlük beni suçlayıcı bi mesaj gönderdiler SAKIN GETİT İLE SİPARİŞ VERMEYİN,tüm arkadaş ve çevreme söyleyeceğim,ULAŞABİLECEĞİNİZ BİR NUMARA YOK.YETKİLİ KİMSE YOK,MUHATAP YOK

  Cevapla
 3. 10 03 2022 persembe gunu 3 pak urun soparisi verdim 3 ad 8li superfresh tahilli baget ekmek
  Bunun 2 tanesi 8li geldi 1 tanesi sandiviç geldi 1 degil 1 onceki sip ayni geldi

  Cevapla
 4. Benim siparişim de eksik geldi bakalım tamamlanacak mi gerekli yerlere eksik ürün gönderildiğini belirttim. Şimdiye kadar hiç problem yaşamamıştım getir uygulamasında. Bu ilk oldu umarım son olur.

  Cevapla
 5. Tam reziller başka bişey deil adamlar siparişi yolluyo restoran getiren kurye evi bulamıyomuş iptal ediolar kafalarına göre bu kadar 5 para etmezler

  Cevapla
 6. Bu kadar sorumsuzluk olmaz bir sipariş verdim tam 1 30 saat oldu ve suan hala gelmiyor müşteri hizmetleri bilr açmıyor hic memnun deegilim kesinlikle siparis vermeyin

  Cevapla
 7. Spariş vdrdim 3 gün oldu adrese teslim edildi diye mesaj geldi ama gelmedi kaçkere aradım sonuç yok çözüm para iadesi yapacak dediler gene yok

  Cevapla
 8. Son reklamınızda öğretmeni kullanmışşınız herhalde öğretmenin bu şekilde görmek çook zoruma gidiyor

  Cevapla
 9. Sipariş gelmedi, ücreti iade edilmiyor, müşteri hizmetleri iletişim hattı çok kaba ve kötü davranıyor.bir yetkili ile asla görüşme şansınız yok…Getir alternatifsiz değil.

  Cevapla
 10. Ali Doğum günü siparişi verdim pastahane siparişimi iptal etmez Gözde pastahanesi Defne Hatay.Kocaman kampanya reklamları yapıyoruz g kırık bir Pastahane bozuk diksyonuyla siparişimi reddediyor kepaze bir durum.

  Cevapla
 11. Kampayaniz olan 2 al bir bedava malesef yok bunlarin hepsi tezgah, 3 Kerr musteri hizmetini aramama ragmen hicbir sonuc anlamadim

  Cevapla
 12. Reklamlarınızı baş rol karakteriniz ve berbat reklam metinleriniz yüzünden hiç sevmediğim için zaten sipariş vermezdim. Son reklamdaki “öğretmenin” aşağılanmışlığı yakınlarımın da sizden alışverişi kesmesine neden oldu. iste gelsin’den hizmet alıyoruz artık. inanın çok da memnunuz. ben sade bir tüketici ve diğer mesajımda da yazdım grafik tasarım alanından emekli öğretmenim sakın ola ki mesajımı farklı değerlendirmeyin her iki firmayı da sadece reklam ve hizmetleri ile tanıyoruz.

  Cevapla
 13. merhaba son reklam kampanyanızı büyük bir kızgınlıkla izliyoruz. Öyle bir öğretmen tiplemesi yapmışsınız ki yürekler acısı. Ben ve tanıdığım diğer meslektaşlarım, aile , eş, dost çevremizden büyük tepki aldınız. Biraz nitelikli metinler ve oyuncular seçiniz. Hele baş oyuncunuzu hiç sevmezdim son reklamla tüy diktiniz. Tebrikler.

  Cevapla
 14. Ben öğretmenliğe yıllarımı vermiş biriyim. En son yayınlanan , sınıfta yapılan reklamınız öğretmen camiasında hiç hoş karşılanmadı.
  Öğretmenlik en kutsal mesleklerden biridir. Siz ise mesleğimizi küçülten , dalga geçen bir reklam yapmışsınız.
  Getir yemeği kınıyorum.
  Bu reklamı en kısa zamanda kaldırmanızı diliyorum.

  Cevapla
  • yürekten kutluyor ve destekliyorum. zavallı, gariban ve bıyıklarına bakın özellikle bir tipleme. ne münasebet böylr bir ezber ve duruş sergileyecek. ben yıllarca grafik tasarımcı yetiştirdim. benim öğrencim böyle bir reklam story ile gelse sınıfta bırakmayı bırakın hayat dersi verirdim. yazıklar olsun böyle reklem yazarlarına , ajanslara ve bunu fark edemeyen bir markaya veee oyunculara.

   Cevapla
 15. Bugün sipariş verdim parasını ödedim, stokta olmadığı gerekçesiyle iptal ettiniz, bu tavrınızı şirketinize yakıştıramadım, esnaflığın ne olduğunu ne olmadığını biliyorum, böyle olmamalıydı

  Cevapla
 16. Son reklamınızı bir öğretmen olarak çok gereksiz buldum öğretmeni tekerleme yapan öğrencilere benzetmesini z yaratıcı olmadığı kadar iticide olmus

  Cevapla
 17. Sipariş verdik.2 saat geçti.Firma ürünü getirmedi.Getir yemektede kimseye ulaşılamıyor.Müşteri hizmetleri sıfır.Parayi alıp kişiyi kale almayan bu firmalardan alışveriş birdaha yapmam.Yemek sepetinden şaşmam.

  Cevapla
 18. siparis verdim 120 dk ulastı siparisim gelmedi cagrı merkezi ve calı destek hattı 75 dk aradım cevap veren yok rezillik resmen

  Cevapla
 19. Ilk defa arıyorum. Ama yarım saatten fazla telefonda bekledim. Devamlı meşguldü. Acele bağlanmak istiyorum. Lütfen cevap verin. Acil şu ihtiyacım ve başka istediklerim olacak. Bir müşteri kaybetmek istemezsiniz herhalde.

  Cevapla
 20. SİZİN ALLAH BELANİZİ VERSİN ŞİPARİŞ GELMEDİ 3 SAAAT BEKLEDIK VE GELEN SİPARİŞ BASKASINN VE AC KALDIK BERBAT

  Cevapla
 21. Getire sipariş veriyorum devamli yoğunuz diyo neden acaba 10 gundur deniyorum birtürlu sipariş veremiyorum bana dönerseniz sevinirim

  Cevapla
 22. Arkadaşlar getirden,4gün önce sipariş verdim elimizde kalmadı diye paramı iyade etmediler sizde bu hataya düşmeyin paramı vermiyorlar 4 gündür perişanım

  Cevapla
 23. Merhabalar bir ürün önerisinde bulunmak istiyorum marketinizde ithal çay yok sanırım getirmenizi rica ediyorum demlik poşet çay

  Cevapla
 24. 2 saattir sipariş bekliyorum. Canlı desteğe bağlandım bı sonuç yok. Üstelik sipariş teslim edildi gösteriyo. Ne gelen var ne giden bir daha tövbe!

  Cevapla
 25. Sipariş veriyorsun 5 dk kapında eksik ürün geliyor ürün iadesi yapıyorsun 3 gündür çözüm yok müşteri hizmetleri başından savma konuşmalar çözüm bulamayınca telefonu kapatıyorlar yüzüne berbat bir hizmet Bu

  Cevapla
 26. Getir den sipariş verdim siparişim de eksik ürün geldi aradım yoğunuz 1 saate siparişinizi tamamlayacaz dendi maalesef bir gelişme Yok 2 gün oldu ürün iptali için defalarca aradım her seferinde kayıt oluşturalım dendi bi çözüm yok ucuz ürün gösterip eksik teslimat yapıp milleti dolandırıyorllar böyle nalet bi hizmet olmaz sakın bulaşmayın şuan paramıı kurtarma derdindeyim hizmet 10 üzerinden -0

  Cevapla
 27. Dolandırıcılık yaptığınız siparişim ortada yok teslim edildi diye bildirim geliyor arıyorum ve kimse açmıyor parayı çektiniz ve hiç bişey eşimde değil

  Cevapla
 28. Siparis verirken odemede soru olustu dendi ürünler sepette ancak ücret kartımdan çekilmiş sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum saatlerce bekletiliyorum musteri temsilcisi bir türlü cevap vermiyor

  Cevapla
 29. Getirden sipariş verdım 10 dk sonra iptal edildi ve paramın 2_3 gun sonra iade edileceği söylendi ayrıca gün içinde iptal edilen kredi kartı anında geri yatar çektiğiniz gibi gün içinde iadesini yapmıosnz

  Cevapla
 30. Küfür etmemek için zor duruyorum ülke bu durumdayken biz sizden hala sipariş veriyoruz siz hem siparişi iptal ediyorsunuz sonra da paramızı yatirmiyorsunuz buna direk hırsızlık denir . Bunun adı resmen paramızı çalmaktır hassisiyetsizler paramı iade edin bizim sayemizde ekmek yiyorsunuz serefsizler hainler .

  Cevapla
 31. Arkadaşlarıma bir sürü kampanyalar geliyor bana 1Aydır kampanya gelmiyor nedenini öğrenmek istiyorum teşekkürler

  Cevapla
 32. Getir direk bağlanmak için verilen numaram 10 daki kimse cevap vermedi kapatmak zorunda kaldım defalarca denedim hep aynı şeyile karşıladım yalan

  Cevapla
 33. Ürünüm eksik geldi.para iadesi yapılmadı. Ürün telafisi yapılmadı. Müşteri temsilcisine derdimi anlatana kadar alnımın damarı çatladı. Tamam ürünü hemen gönderiyoruz dediler 3 saat oldu ne ürün var ne para. Yetmedi internetten getirle iletişime geçeyim dedim aradığım numara bağlandı bağlanacak 20 dk bekledim ama nafile şimdi ne yapmam lazım bakacağım.

  Cevapla
 34. Eksik ürün geldi, geç geliyor gelen eksik ürünümü teslim edemem değişimi onaylamıyorum kusuru bakmayın dikkatli olsaydınız

  Cevapla
 35. Su söyledim 2 saat oldu hala gelmedi son zamanlarda cok fazla eksiklik yapmaya başladı favorilerimden düşmek üzere

  Cevapla
 36. Bakin yine diyorum getir yemek carsi icin vigo sirketi varken butun yemek ve carsi siparisine 19 tl alan bolgelerdeki getir depo kuryesi olarak bizler kosturuyoz halk artik isyan ediyor vigo kuryesi aksama kadar 10 paket atiyo saati 30 pakedi 5 tl depo kuryesi 19 tl pakedi 1 tl ye kosturuyo ve carsi yemede biz kosturuyoruz vigo personelide hakli cay icecegi yer yok yagmurda korunacagi yer yok diycem su ki depo kuryesi depo siparisi atsin yoksa bu dunyadaki hakkim diyer dunyada size hesabi sorulcak orda hakkim haram olsun

  Cevapla
 37. Yemek siparisine gitmek istemeyen depo kuryesine oyunlar oynaniyor isi biraksin diye dumenden baskilar yapiliyo iki gun once ise baslamis depocu disarda yagmur da motorla paket atan kuryeye bi nefes bile aldirmadan pakede git deye baski yapiliyo 1 yildiz aldim para kescez urun unuttun para kescez zaten o urun depoda unutulan urunun parasi musteriye veriliyo kalan urun bi baska musteriye satiliyo bizden neyin parasini kesiyolar anlamsiz ama baski iste bu sekilde ben 10 tane sirket kurarim getirme parasi 6 tl urun unuttun 10 tl 1 yildiz aldin 10 tl hep kuryeyi dizliyolar reklamlarin parasi bedavaya geliyo

  Cevapla
 38. Getir carsi ve yemek siparislerini hizli getirmesi icin vigo sirketi kurdunuz calisana sirket actirdiniz işe alinan esnaf kuryeye saati 30 pakedi 5 tl ye anlasdiniz ama ertesi gunu bolgesini degistirdiniz adam isi birakti yemek ve carsi siparisleri saati 19 tlye pakedi 1tl ye calisan depo kuryesine attirip birde 15 dk gitmesini bekliyosunuz ben depo kuryesiyim 19 tl saatine calisiyorum burdan birde vergi oduyorum yemek ucreti dahil bana 11 tl ye geliyo yukariya bakin 2 saat tir siparisim gelmedi diyen lerle dolu iste allahin adaleti vigoya saati 30 pakede 5 tl verip bize 19 tl pakede 1 tl carsilari bize attirip hakkimizi yiyen patrona haram zikkim olsun hakkimiz

  Cevapla
 39. Ben de nerdeyse bir ay olcak peynir aldım istedigim.peynir yerine çökelek geldi gorseldeki kile aynı olmadigi icin yorum yaptım 1 yıldız verdim diye aradılar. O gün gün gündur arıyorum hala deyisim yapmadilar yapacaklarını firmayla illetisime geçtiklerini söyleyip oyaliyorlar bugün 7 Ekim. Aldığım tarih 17 Eylül kandırmaya devam ediyorlar ürünün geldiği firma telefonlara bakmıyor besoglu kahvaltı ürünler dudullu

  Cevapla
 40. Ben de nerdey bir ay olcak peynir aldı sevtigim.peyni çökelek geldi gorseldeki in aynı olmadigigin yorum yaptım 1 yıldız verdim diye aradılar. O gün gün gündur arıyor.hala deyi yapacaklarını firmala illetisime geçtiklerini söyleyip oyaliyorlar bugün 7 Ekim. Aldığım tarih 17 Eylül kandırmaya devam ediyorlar ürünün geldiği firma telefonlara bakmıyor besoglu kahvaltı ürünler dudullu

  Cevapla
 41. kayseri köşk mahallesinden 2 gündür siparişi oluşturuyoruz aşırı yoğunluktan sıraya alamuyoruz diyor
  reklamlara bakarsan yemek soğumadan içecek geliyor nerde……

  Cevapla
 42. sizin gibi firma olmaz olsun. kendı kendinze iptal ettiğniz siparişimin iadesini 1 hafdaır yapmıyorsunuz her aradığımda aynı cumleler bu kadar olmaz parayı alırken alıyosunuz iade yapmaya gelınce ortalıkta yoksunuz. bir dahaa ne sizden alısverıs yaparım nede cevreme yaptıtrırım. İADEMİ YAPINNNNNN

  Cevapla
 43. Firma verdiği süre zarfında ürünümü getirmedi, geç gelen ürünü geri gönderdim..paramın iadesini yapacaksınız müşteri memnuniyetiniz sıfır, çalışanlarınız başta Leyla A. oyalama taktiğiyle insanlara çözüm sağlamıyor, hazır mesajlarla olayları geçiştiriyor.

  Cevapla
 44. Müsteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil almiş olgum uno mamulü poşet kapalı olmasına rahmen içine su girmiş hiçbir muatap bulamadım yazıklar olsun kanser olmak istiyorsanız alışveriş yapınız

  Cevapla
 45. Nasıl bir uygulama mantıksızlığıdır telefonum meşgul diye siparişim iptal oldu kapıma gelen yok zilim çalan yok evde bekliyorum ama siparişim iptal resmen rezil bir uygulama kesinlikle sizden şikayetçiyim sizden bir daha asla birşey almam

  Cevapla
 46. Merhaba yeşillik ve salatalar sipariş verdim ancak 20 dj sonra bir bayan aradı ve bu ürünler kalmadığıni söyledi parayı iade edecekler söyledi ancak ne para iadesi hala yapıldı 3 gün geçti ne de siteden ürünler kaldırıldı.Bunu takip eden varsa ilgilenin lütfen.

  Cevapla
 47. 27.05.2021 tarihinde sipariş verdim yorumu yazdığım tarih 28.05.2021 halen yemeğim gelmedi. buradan tüm yetkililere sesleniyorum validenizin ellerinden öperim

  Cevapla
 48. Hamburger siparişi verdim 105 dk geçti gelmedi canli destek aradim baglanmadi 15 öyle gecti.0850 532 5050 aradim israrla 44 dk açan yok sonra bir zahmet açtilar para iadesi yapalim dediler 2 gün üst üste ayni sıkıntı saçmaligin daniskasi neymiş sistemsel siparis dukkana düştüğü gozukmuyor bu arada başka dukkandan sipariş verdim onu yedik

  Cevapla
 49. Saat 21:43 te sipariş verdim dolu dolu 2 saat oldu siparişten haber yok bu sipariş 4 ve 6 yaşlarındaki çocuklarım içindi hala yanımda hamburgerimiz nerede diye sayıklıyorlar bumu boy boy reklamkarınız yalandan memnuniyet gülücükleri saçan yapmacık insan reklamları kurumsallıkmı adınız 23:00 dan beri hattayım hala canlı bir varlıkla karşılaşırmıyım diye bekliyorum lanet olsun size yemek Sepeti dururken 3 kuruş indirim için ailemin mağdur olmasına sebep benim açık yerde kalmadı lanet olsun size…

  Cevapla
 50. 80 dakka oldu hala çiğ köfte durumu gelmedi Mersin’den sipariş etseydim adamlar yerlerine gidip gelirdi bile hizmet sıfır ayrı yeten müşteri temsilcisi de cvp vermiyor yoğunluktan yalaannn

  Cevapla
 51. getirden gelen siparisler 2 3 saat gec geliyor para iadesi yok e-mail cevap yok musteri hizmetlerine ulasilamiyor hicbir zaman les bir uygulama yemek sepeti kullanin kanser olmayin

  Cevapla
Yorum yapın

1