Digitürk Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon

Türkiye’de, dijital televizyon yayıncılığı arasında oluşturulan ilk platform olan Digitürk, 1999 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu seneden günümüze kadar her zaman liderliğini korumuş ve her zaman öncü olmuştur. Hızlı bir şekilde büyüme gösteren Digitürk, yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, oldukça fazla üye sayısına sahiptir. Zengin içerikleri sayesinde üyelerinin memnuniyetini her daim kazanmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde de yayın yapmaktadır. 2016 yılından itibaren dünyanın en büyük uluslararası yayın kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmiş ve 5 kıtada,43 ülkede yayıncılık yapmaktadır. Ayrıca Digitürk, beIN Media Group ile birlikte çalışmaktadır. Üyeleri için her zaman yeni fırsatlar hazırlayıp sunmakta ve müşterileri için en kaliteli yayın anlayışını benimsemektedir. Digitürk müşteri hizmetleri üzerinden her an müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler bulmakta olan Digitürk için hızla büyümesinin en büyük sebebi müşteri memnuniyetidir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Digitürk müşteri hizmetleri temsilcisi, üyeleri için her an hizmet sağlamaktadır. Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlanmakta ve gerek hizmet aldıktan sonra gerekse hizmet alımından önce, her zaman müşterilerin sorunları çözüme ulaştırılmaktadır.

  • Digitürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 (212) 473 73 73.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Digitürk müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerinin sorunları için çalışmakta ve anında hizmet vermektedir.

  • Digitürk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 07:00-24:00.

Digitürk Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Digitürk çağrı merkezi, müşterileri için 0212 473 73 73 telefon numarası üzerinden anında hizmet sağlamaktadır.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Digitürk ile yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

  • Digitürk Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 (212) 326 00 99.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Digitürk müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da hizmet vermektedir. Beşiktaş’taki binasında müşterini kabul eden Digitürk genel müdürlüğü, her sorun için en kısa sürede çözüm bulmaktadır.

  • Digitürk Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 473 73 73.
  • Digitürk Genel Müdürlük Adresi: Cihannuma Mahallesi, Yıldız Caddesi, No: 34, Polat Tower, Yıldız, Beşiktaş, İstanbul.

Digitürk İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Digitürk insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar ile ilgili bilgilere sahip olmak mümkündür. Şirket içinde oldukça önemli bir konuma sahip olan Digitürk insan kaynakları birimi, çalışacak kişilerin seçimi için çok büyük titizlikle çalışmaktadır.

  • Digitürk İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 545 75 69

Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

www.digitürk.com.tr resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formu üzerinde bulunan boşlukların doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulmasından sonra ilgili temsilciler tarafından incelenen sorun, şikayet veya öneriler çözüme ulaştırılmaktadır.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Digitürk müşteri hizmetleri adına sorun bildirebilmek için müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcileri ile şikayetler hakkında iletişim kurma imkanı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden yaşanan sorunların çözüm süreci takip edilebilmektedir.

  • Digitürk Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 (212) 473 73 73

Digitürk Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Digitürk müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla müşterilerine yeni kampanyaları ve ilgili duyuruları paylaşmaktadır. Ayrıca müşterilerin sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurması mümkündür.

“Digitürk Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon” üzerine bir yorum

Yorum yapın