Ceva Lojistik İletişim

Ceva Lojistik iletişim ile iletişime geçmek için pek çok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bu açıdan Ceva Lojistik, taşımacılık ve lojistik firması olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu firmadan almış olduğunuz hizmetler için hafta içi mesai saatlerinde hizmet sağlanmaktadır.

ceva lojistik

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Ceva Lojistik müşteri hizmetleri iletişim numarası ile bütün işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan aldığınız hizmet ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bu numara üzerinden iletişim kurmanız mümkündür.

  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 216 633 44 44 şeklindedir.
  • Ceva Lojistik ile iletişime geçebilmek için bir diğer numara ise 0 216 999 24 10 şeklindedir.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Ceva Lojistik müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu bu firmadan hizmet alanlar için önemlidir. Bu sayede kullanıcılar Ceva Lojistik ile ilgili bütün sorun ve şikayetlerine cevap bulabilmektedir.

  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri telefon numarası 0 216 633 44 44 şeklindedir.

Ceva Lojistik Çalışma Saatleri

Ceva Lojistik çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Bu açıdan aldığınız hizmetler ile ilgili sorunları hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde iletebilirsiniz.

Ceva Lojistik Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Ceva Lojistik çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu bu firmadan hizmet alanlar tarafından sıklıkla merak edilir. Bu açıdan Ceva Lojistik ile ilgili bütün sorunlar 216’lı numara ile çözüme kavuşmaktadır. Bu sayede kargo ve yük taşımacılığı konularında sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

  • Ceva Lojistik çağrı merkezi telefon numarası 0 216 633 44 44 veya 0 216 999 24 10 şeklindedir.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Ceva Lojistik müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyen pek çok kişi tarafından sorulan bir sorudur. Ancak genel müdürlük ve müşteri hizmetleri numarası aynıdır.

  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0 216 633 44 44 şeklindedir.
  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Ünalan Mahallesi, Libadeye Caddesi, 82/F Emaar Square Ofis Üsküdar/İstanbul’dur.

Ceva Lojistik İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ceva Lojistik insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu bu kurumda çalışmak isteyenler tarafından merak edilmektedir.

  • Ceva Lojistik insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Ünalan Mahallesi, Libadeye Caddesi, 82/F Emaar Square Ofis Üsküdar/İstanbul adresidir.
  • Ceva Lojistik insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0 216 633 44 44 numaralı hattır.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ceva Lojistik müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu Ceva Lojistik ile ilgili sorunlar, öneriler ve şikayetleri iletmek için kullanılan bir telefon hattıdır. Ancak Ceva Lojistik şikâyet hattı için farklı bir numara bulunmamaktadır.

  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0 216 633 44 44 numaralı telefon numarasıdır.

Bu içerik işine yaradı mı? Aşağıdaki yorum bölümüne kolayca belirtin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
()
x