Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Binance çağrı merkezi telefon numarası kripto para yatırımcılarının sorunlarının giderilmesi için merak edilmektedir. Kripto paralar günümüzde geniş kesimler tarafından kullanıldığından Binance de yatırımcıların işlemlerini yapabilmek için dünyanın en büyük borsası olarak faaliyet göstermektedir. Binance iletişim kanalları üzerinden yatırımcılar işlemleri ile ilgili olan sorunları iletme imkânı bulabilmektedir. Güvenilir kripto para siteleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

Binance Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Binance müşteri hizmetleri iletişim numarası platform dünya çapında hizmet verdiği için henüz bulunmamaktadır. Tüm dünya çapında kripto para alım ve satım işlemlerinin yapılmasına olanak tanıyan Binance telefon üzerinden müşteri hizmetleri sağlamamaktadır. İlerleyen dönemlerde Binance için müşteri hizmetleri numarasının aktif olması beklenmektedir.

Binance Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Binance müşteri hizmetleri telefon numarası henüz bulunmamaktadır. Binance işlem hacmi ve listelediği kripto paraların sayısı bakımından dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Tüm dünya genelinde yatırımcıya sahip olan platform global çapta hizmet verdiği için telefon üzerinden iletişim sağlamamaktadır. Ancak Binance müşteri hizmetleri için iletişim kurmak isteyen kullanıcılar sisteme üye olduktan sonra platformda bulunan destek panelinden iletişime geçebilir. Bunun için platforma üyelik işlemi yapıldıktan sonra profil kısmında bulunan Destek panelinden kullanıcılar sorunları için çözüm bulabilir.

Binance destek paneli İngilizce olarak yazışma yapmaktadır ve Türkçe olarak destek talepleri yanıtsız kalabilir.

Binance Çalışma Saatleri

Binance çalışma saatleri kripto para borsası olduğu için 7 gün 24 saattir. Çeşitli ülkelerde ofise sahip olan Binance’in teknik işlerinin halledildiği ofislerin çalışma saatleri ise ülkelerin çalışma koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak ise Binance ofis çalışma saatleri 09.00 – 17.00 arasındadır.

Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Binance çağrı merkezi telefon numarası platform telefon üzerinden iletişim imkânı sunmadığı için bulunmamaktadır. Platform ile iletişim kurmak isteyenler eposta adresi [email protected] üzerinden iletişime geçebilir. Bunun yanında platformdaki destek paneli de kullanıcı sorunlarını çözmektedir.

Binance Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Binance müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası gizli tutulmaktadır. Binance, global çapta hizmet sunduğu ve kripto paralar gibi güvenliğin had safhada olduğu bir alanda çalışma gösterdiğinden genel merkez iletişim bilgileri kamuya açık şekilde yayınlanmamaktadır.

binance musteri hizmetleriPin
binance musteri hizmetleri

Binance İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Binance insan kaynakları iletişim bilgileri için eposta adresi üzerinden detaylı bilgi alınabilir. Binance’de çalışmak isteyenler için platform kendi internet siteleri üzerinden belirli dönemlerde ilanlar yayınlamaktadır.

Binance Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Binance müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası bulunmamaktadır. Platform ya da çeşitli konularda şikâyette bulunmak isteyenler eposta adresi ya da üyelik paneli üzerinden destek talebi oluşturarak işlem yapabilmektedir. Talebe göre ortalama yanıt süresi ise 5 günü bulabilmektedir. Değerlendirmeye alınmayan taleplere ise yanıt verilmemektedir.

Socios.com Müşteri Hizmetleri

Gate.io Müşteri Hizmetleri

BtcTürk Müşteri Hizmetleri

“Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 25 yorum
 1. Binance’de dolandırıldım güvenilir bir platform değil sakın para yatırmayın Ticaret yapmayın Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın

  Cevapla
 2. Binance’de dolandırıldım güvenilir bir platform değil sakın para yatırmayın Ticaret yapmayın Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın

  Cevapla
 3. Google hesap değiştirdim tlf nosunuda kullanmıyorum şifre de kullanmadığım tlf gidiyor ve siteye erişemiyorum nasıl yardımcı olursunuz

  Cevapla
 4. Bunedir Arkadaş geceden beri yanlış veri türü diyor coin yükselirken böyle bişi yok niyeyse düşünce var hayırmı?

  Cevapla
 5. Çok sık güncelleme geliyor bu kadar uzun saatler arası güncelleme olurmu alım fırsatı satış fırsatı risk altında beni başka birsalara yönlendiriyoruz lütfen dikkate alıp su güncelleme aralığını uzatıp daha kısa zaman aralığında gerçekleştirin ben alım ve satım fırsatını kacirdiktan sonra ne işe sizin borsada kalmışım

  Cevapla
 6. Slm binance üzerinden ZTASİA diye bir siteye para göndermek istiyorum ama surekli Google doğrulama kodu hatalı diyor sebebi nedir acaba

  Cevapla
Yorum yapın