Bershka Müşteri Hizmetleri

Bershka müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için birden çok farklı iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Bershka, giyim ve moda konusunda öne çıkan markalardan biridir. Bu açıdan aldığınız ürün veya hizmetler için hafta içi 10.00 ila 19.00 saatlerinde destek sağlanmaktadır.

Bershka Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Bershka müşteri hizmetleri iletişim numarası ile ürünleriniz ile ilgili bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu açıdan aldığınız hizmet veya ürün ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki numara ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo ile ilgili sorularınızı da bu telefon numarasından iletebilirsiniz.

 • Bershka müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 282 50 06 şeklindedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Bershka müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu bu markadan ürün alanlar için önemlidir. Bu sayede Bershka ile ilgili bütün sorun, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki numaradan iletebilirsiniz.

 • Bershka müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 282 50 06 şeklindedir.

Bershka Çalışma Saatleri

Bershka çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Ancak aldığınız ürün ve hizmetler ile ilgili sorunları hafta içi her gün 10.00 ila 19.00 saatleri içerisinde iletebilirsiniz.

bershka musteri hizmetleriPin
bershka musteri hizmetleri

Bershka Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Bershka çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu bu markadan alışveriş yapan kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Bu açıdan Bershka ile ilgili bütün sorularınızı aşağıdaki numara üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede ürün, kargo ve diğer birçok konu hakkında sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 • Bershka çağrı merkezi telefon numarası 0 850 282 50 06 şeklindedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Bershka müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu genel müdürlük ile iletişime geçmek istediğiniz takdirde cevabınızı almanız gereken bir sorudur. Bu açıdan Bershka genel müdürlük numarası aşağıdaki şekildedir.

 • Bershka müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0 212 386 81 01 şeklindedir.
 • Bershka müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başlık Sokağı MM Plaza No:3 Kat:4 Beşiktaş/İstanbul’dur.

Bershka İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bershka insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu Bershka markasında çalışmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir.

 • Bershka insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başlık Sokağı MM Plaza No:3 Kat:4 Beşiktaş/İstanbul adresidir.
 • Bershka insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0 212 386 81 01 numaralı hattır.

Bershka Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Bershka müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu Bershka ile ilgili sorunlar, hizmetler, öneriler ve şikayetleri iletmek için kullanılan bir telefon numarasıdır. Ancak Bershka şikâyet hattı için farklı bir numara bulunmamaktadır.

 • Bershka müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0 850 282 50 06 numaralı telefon numarasıdır.
“Bershka Müşteri Hizmetleri” üzerine bir yorum
 1. Ayakkabıyı iki ay önce aldım, yanları açık, iki kereden fazla giymedim, maalesef faturam yok, nasıl fatura alabilirim?

  Cevapla
Yorum yapın