Aras Kargo Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet halinde bulunan en büyük kargo şirketlerinden biridir. 1979 tarihinde Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama şirketinin ardından taşımacılık da 1989’da faaliyete geçmiştir. Bu faaliyetler Aras Kargo’nun temellerini oluşturmuştur. Aras Kargo 13 bölge müdürlüğü, 4000 araç, 900 şube, 29 transfer merkezi ve yaklaşık olarak 9000 kişilik ekibiyle faaliyet gösteren bir kargo şirketidir. Aras Kargo müşteri hizmetleri internet üzerinde faaliyet göstererek şirketin iş yükünün bir kısmını üstlenmektedir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Aras Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Aras Kargo çağrı merkezi haftanın beş günü yani pazartesi ve cuma 08:30 ile 18:00 ve cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında mesai yapmaktadır.

  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-18:00 08:30-13:00

Aras Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 25 52 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Aras Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Beykoz bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Aras Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 25 52
  • Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Aras Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Aras Kargo insan kaynakları belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Aras Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Aras Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Aras Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

“Aras Kargo Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Sayın aras kargo müdürüm saygılar sunarım Gaziantep ili için bir şehir içi dagtim araci almayı düşünüyorum ve arac munubus lt 35 volt marka Gaziantep subelerinizin bir araç ihtiyac olurmu saygılarımı sunarım sayın müdürüm rahatsiz ettigimden dolayi özür dilerim saygılar

    Cevapla

Yorum yapın