Acun Ilıcalı Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Acun Ilıcalı Telefon Numarası son dönemde internet üzerinde en çok arananlar arasında gösterilmektedir. Ülkemizin büyük televizyon ağına sahip olan ve ismi çok sık bir şekilde gündemde yer alan Acun Ilıcalı, TV8 gibi kanal ağlarının sahibi konumunda yer almaktadır. Acun Medya adıyla hizmetlerini sürdüren Acun Ilıcalı sadece TV8 değil daha bir çok kanal ve diğer birleşik hizmetler üzerinden insanlara hizmet sağlamaktadır. Ülkemizde çok popüler olan Acun Ilıcalı büyük bir güce ve servete sahip olduğundan dolayı çok sık bir şekilde insanlar tarafından numara, whatsapp, iletişim bilgisi gibi bilgileri elde etmek istiyor. Fakat internet üzerinden temin edebileceğiniz adresler veya iletişim bilgileri sadece TV8, TV8.5 ve Acun Medya’ya ait olup direk olarak sizleri Acun Ilıcalı’ya ulaştırır bilgiler değildir. Kanala doğrudan ulaşım için kullanılması gereken numara ise 0212 324 88 56‘dır.

Ülkemizde yapmış olduğu programlar ile çok büyük bir popülariteye ulaşabilen Acun Medya ve ekibi insanların fazlasıyla dikkatini çeker durumda. Yaptıkları ve yürüttükleri her bir program ayrı bir ilgi odağı oluyorken Acun Medya ve ekibi bugüne kadar bir çok başarılı işe imza atmıştır. Şirketin sahibi konumunda yer alan Acun Ilıcalı bir çok insana iş olanağı sağlamaktadır. Peki Acun Ilıcalı telefon numarası ve Whatsapp hattı nedir?

Acun Ilıcalı Telefon Numarası Nedir?


Acun medya şirketinin kurucusu olan Acun Ilıcalı, daha önceden de televizyon sektöründe çalıştığı için camiaya hâkim bir isimdir. Kendisi yapmış olduğu işlerle sürekli gündeme geldiğinden telefon numarası da kendisine özeldir. Ancak kendisinin izleyicisi ile paylaştığı bilinmektedir. Paylaşılan numara ise kendi özel numarası olmamakla birlikte Acun Medya firmasına aittir. Söz konusu numaradan doğrudan Acun Ilıcalı ’ya değil firmaya ulaşım sağlanabilmektedir.

Acun Ilıcalı İletişim Adresi Nedir?


Acun medya kanallarında genel olarak dünya genelinde yayınlanan programlar ülkemiz formatında yayınlanmaktadır. Ülkemizdeki insanlar da yayınlanan programlara yoğun olarak ilgi göstermektedirler. Farklı içerikler izlemek isteyenlerin tercih ettiği Acun Medya şirketi, diğer medya şirketlerine göre de ulaşım açısından son derece basit imkanlar yaratmaktadır. Acun Medya izleyicisine ulaşmak adına Acun Ilıcalı İletişim Adresi konularını doğrudan paylaşmaktadır. Söz konusu numaralar sayesinde kanallara haber bildiriminde bulunmak mümkündür. Acun Medya, gücünü izleyicisinden alan bir platformdur. Bu nedenle izleyicisi sayısının fazla olması kanalları çok daha kaliteli hale getirmektedir. Acun Ilıcalı, iletişim bilgilerine doğrudan ulaşım sağlamak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

“Acun Ilıcalı Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı” üzerine bir yorum

  1. Acun abi ben 18 yaşındayım 4 kardeşim var babam iş kazası geçirmiş annemi de 6 yıl önce kaybettim paraya ihtiyacımız var nolur yardım cı olun ben Bİ kızım ve gerçekten ihtiyaçlarım var yardımcı olun lütfen

    Cevapla

Yorum yapın