Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri|Çağrı Merkezi Telefon Numarası|İletişim Bilgileri

Ziraat Bankası’nın kuruluş tarihi, 20 Kasım 1863’tür. Osmanlı döneminde kurulmuş olan Memleket Sandıkları’nın devamı olmakla beraber 1922 yılında banka İzmir ve İstanbul teşkilatları ile beraber bir bütün olmuştur. Ankara merkezli bankanın New York, Londra, Bakü, Sofya, Tiflis, Bağdat, Erbil, Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, Akdoğan, Karakum, Karaoğlanoğlu, Atina, İskele, Gönyeli, İskeçe, Rodos, Gümülcine ve Cidde’de de şubeleri vardır. 1989 yılında ilk kredi kartını ve tüketici kredisini hizmete sunmuştur. Türkiye’deki üç kamu bankasından biri olarak hizmet vermektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine özel finansal hizmetler sunmaktadır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile Ziraat Bankası hizmetlerinden yararlanabilmeniz, ödemelerinizi yapabilmeniz ve hesabınızı yönetebilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçerek banka ile ilgili işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine 7/24 kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Resmi tatiller ve hafta sonları da dahil olmak üzere Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası alternatifleri içerisinde 444 00 00 bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Ziraat Bankası’na belge iletmeniz gerektiğinde faks hattı üzerinden evraklarınızı gönderebilirsiniz. Evraklarınızın daha kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde bankaya iletilmesini sağlayan bir yoldur.

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 424 08 79

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Ziraat Bankası’nın genel müdürlüğü Ankara ili Altındağ ilçesinde bulunmaktadır. Genel müdürlüğe posta veya telefon yolu ile ulaşabilmeniz mümkündür.

  • Ziraat Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 584 20 00
  • Ziraat Bankası Genel Müdürlük Adresi: Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı No:8 06050 Altındağ/ANKARA

Ziraat Bankası İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ziraat Bankası insan kaynaklarına başvuru yapacak olmanız halinde, açık pozisyonlar hakkında insan kaynakları departmanının telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Açık pozisyonlar için aranan kriterleri öğrenebilir ve başvuru sürecini nasıl gerçekleştireceğinizi sorabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 584 22 28-26

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim formunu öneri, istek ve şikayetlerinizi bankaya iletmek için kullanabilirsiniz. Formda belirttiğiniz konu başlığına göre mesajlarınız banka tarafından değerlendirilmekte ve dikkate alınmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak banka hakkındaki şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi incelendikten sonra yapılan yanlışlıklar düzeltilmekte ve geri dönüş yapılması gerekiyorsa banka tarafınıza bildirmektedir.

  • Ziraat Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Ziraat Bankası sosyal medya hesaplarını takip ederek Ziraat Bankası’nın son kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Bankanın hizmet yenilikleri ile ilgili güncel haberlere vakıf olabilirsiniz.

“Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri|Çağrı Merkezi Telefon Numarası|İletişim Bilgileri” üzerine 2 yorum

Yorum yapın