Site icon NumarasiAdresi.com


Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri 2022 – Yemek Sepeti İletişim Telefon Numarası

Yemek Sepeti Müşteri HizmetleriPin

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı:YEMEK SEPETİ
Şirket Logosu:
Müşteri Hizmetleri Numarası:444 5 445
Telefon Direkt Bağlanma:
Genel Müdürlük Telefon:+90 212 359 18 00
İletişim Adresi:TÜRKİYE / İSTANBUL / ŞİŞLİ / ESENTEPE
Mail:info@yemeksepeti.com
Web Site:https://www.yemeksepeti.com/
Canlı Destek:
Sosyal Medya:https://twitter.com/yemeksepeti
https://www.instagram.com/yemeksepeti/
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Yemeksepeti

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri sadece Türkiye’de ve Kıbrıs’ta hizmet veren çevrim içi yemek sipariş ver sitesidir. Yemek Sepeti ile anlaşmalı olan 25.000’den fazla restoranın menülerine ulaşım sağlayarak, ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilen müşteriler, Joker kampanyası ile avantajlı menülere sahip olabilmektedirler.

Yemek Sepeti günde aldığı ortalama 480 bin sipariş almaktadır. 14 milyon kullanıcısı bulunan Yemek Sepeti sitesi, müşterilerinin memnuniyeti için çok çalışmaktadır. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri ile anında hizmet veren site, müşterilerinin olası bütün sorunlarını hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşterilerinin sorunlarını anında çözüme ulaştıran Yemek Sepeti, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak geniş bir kitleye sahip olmuştur. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayan site, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır.

Yemek Sepeti Mahalle Müşteri Hizmetleri

Yemek sepeti mahalleye özel müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Yemek sepeti 444 5 445 iletişim hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri 444

Yemek Sepeti 444 5 445 telefon numarasını aradıktan sonra 1’i tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

444 5 445 Yemek sepeti iletişim numarasını aradıktan sonra aydınlatma metnini dinleyeceksiniz. Metnin tamamını dinlemek için 1’i tuşlayın yada müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekleyin. Telesekretere geçince aşağdıdaki gibi tuşlama yapabilirsiniz.

Kullanıcı destek hattı için; 1’i tuşlayın

Restoran destek hattı için; 2’yi tuşlayın

Pin
Yemek Sepeti Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerine ilgili temsilcileri aracılığıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti çağrı merkezi 444 5 445 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorunları için çalışma göstermektedir.

Webgüvercin Giriş (Restoran Sipariş Takibi)

Yemek sepeti işletmeleri sipariş takibini webgüvercin uygulaması üzerinden yapıyor. Webgüvercin giriş yapmak için https://siparistakip.yemeksepeti.com/login.html adresine tıklayın.

Pin
Webguvercin Giris Siparis Takibi

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Yemek Sepeti firması adına faks numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için info@yemeksepeti.com mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

Pin
Yemek Sepeti Musteri Hizmetleri Genel Mudurluk

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Esentepe’de bulunan genel müdürlük binası, burada müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Yemek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yemek Sepeti insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Müşteriler için en iyi hizmeti sunmalarına adına oldukça titizlikle seçilen çalışan kadrosu için Yemek Sepeti insan kaynakları birimi çok sıkı bir şekilde çalışmalarına her gün devam etmektedir.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formunda gerekli alanların özenle ve doğru bir şekilde doldurulması oldukça önem taşımaktadır. Doğru ve özenle doldurulan iletişi formları ilgili temsilcilerin daha hızlı yanıt vermesini sağlamaktadır. Müşteriler, iletişim formu üzerinden dilek, şikayet ve isteklerini anında iletme fırsatına sahip olmaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri şikayet hattını arayan müşteriler, olası sorunlarını hızlı bir şekilde temsilci ile paylaşabilmektedir. İlgili müşteri hizmetleri şikayet hattı temsilcisi sorunların çözülmesi için anında işlem başlatmaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden en yeni kampanyalara ulaşım sağlamak ve duyurulardan anında haber sahibi olmak mümkündür. Sosyal medyanın oldukça yaygın oldu bu dönemde, Yemek Sepeti müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları aktif bir şekilde etkinliğini sürdürmektedir.

Getir Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Hepsijet Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Exit mobile version