Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Yemek Sepeti sadece Türkiye’de ve Kıbrıs’ta hizmet veren çevrim içi sipariş sitesidir. Yemek Sepeti ile anlaşmalı olan 25.000’den fazla restoranın menülerine ulaşım sağlayarak, ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilen müşteriler, Joker kampanyası ile avantajlı menülere sahip olabilmektedirler. Yemek Sepeti günde aldığı ortalama 480 bin sipariş almaktadır. 14 milyon kullanıcısı bulunan Yemek Sepeti sitesi, müşterilerinin memnuniyeti için çok çalışmaktadır. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri ile anında hizmet veren site, müşterilerinin olası bütün sorunlarını hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Yemek Sepeti,

 Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşterilerinin sorunlarını anında çözüme ulaştıran Yemek Sepeti, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak geniş bir kitleye sahip olmuştur. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayan site, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır.

 • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 445

 Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerine ilgili temsilcileri aracılığıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 saat

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti çağrı merkezi 444 5 445 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorunları için çalışma göstermektedir.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Yemek Sepeti firması adına faks numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için [email protected] mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

 • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Esentepe’de bulunan genel müdürlük binası, burada müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Yemek Sepeti Genel Müdürlük
 • Yemek Sepeti Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No:175 C Blok Esentepe/Şişli/İstanbul

Yemek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yemek Sepeti insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Müşteriler için en iyi hizmeti sunmalarına adına oldukça titizlikle seçilen çalışan kadrosu için Yemek Sepeti insan kaynakları birimi çok sıkı bir şekilde çalışmalarına her gün devam etmektedir.

 • Yemek Sepeti İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 444 5 445

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formunda gerekli alanların özenle ve doğru bir şekilde doldurulması oldukça önem taşımaktadır. Doğru ve özenle doldurulan iletişi formları ilgili temsilcilerin daha hızlı yanıt vermesini sağlamaktadır. Müşteriler, iletişim formu üzerinden dilek, şikayet ve isteklerini anında iletme fırsatına sahip olmaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri şikayet hattını arayan müşteriler, olası sorunlarını hızlı bir şekilde temsilci ile paylaşabilmektedir. İlgili müşteri hizmetleri şikayet hattı temsilcisi sorunların çözülmesi için anında işlem başlatmaktadır.

 • Yemek Sepeti Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 5 445

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden en yeni kampanyalara ulaşım sağlamak ve duyurulardan anında haber sahibi olmak mümkündür. Sosyal medyanın oldukça yaygın oldu bu dönemde, Yemek Sepeti müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları aktif bir şekilde etkinliğini sürdürmektedir.

“Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine 13 yorum

 1. Öncelikle hayırlı bayramlar ama bu reklamda oynattiginiz kadın yediği böreğin kalanını tabaka bildiğiniz atiyor elindeki nimet bu şekilde bir tavır hiç hoş olmamış cimer’ede şikayetimi bildireceğimi bilmenizi isterim gerekeni yapmanızı temenni ediyorum.

  Cevapla
 2. Hem sipariş verdiyorsunuz hem ödeme alıyorsunuz 5 dakka Sonra yok diyorsunuz gelen msj 1 ila 10 arası ödeme bu nasıl bir anlayış acaba saçmalıyorsunuz, ticari ahlak mı bu yapamıyorsa firma sipariş almasın.

  Cevapla
 3. bana.bi reklamında oynattığınız Uraz Kaygılaroğlu’nu ilk olarak ‘Ege’nin Hamsisi’ dizisinde seyrettim. Efendi bir genç olarak tanımıştım. Reklamda kulaklarında küpe ile görünce yanıldığımı anladım. Hadi o, bu tercihi benimsiyor siz de mi benimsiyorsunuz? Erkeklerin kulağına küpe takmasının ne anlama geldiğini bilmiyor musunuz? Bu tercih, toplumun örf ve adetlerine uymaz. Reklamınızda oynatacak başka adam bulamadınız mı? Lütfen toplumun değerlerine saygı konusunda daha dikkatli olunuz. Selâmlar.

  Cevapla
 4. Merhaba sizden şikayetçiyim sürekli Reklamınız çıkıyor kapatıyorum yine çıkıyor virüs gibi istemiyorum çok Rahatsız edici durumda Böyle Devam ederse yasal olarak Dava Edeceğim Bilginize talep ediyorum

  Cevapla
 5. Gece yarısından sonra sabaha kadar millet sizin motorlarınızın sesini çekmek zorunda mı? Nedir bu rezalet, millette uyku bırakmadınız. Ya bu işi gece yarısı sonuçlandırın ya da motorlarınızı elektrikli hale getirin. Para kazanacaksınız diye sabaha kadar milleti rahatsız etmeye hakkınız yok.
  Bu konuda çözüm getirmediğiniz takdirde şirketiniz aleyhine tasal işlem başkatacağız.

  Cevapla
 6. Bu cüzdan a 100 lira yükledim ama kullanamıyorum ki birilerini arayıp sorcak muhattab bulamıyorum dolandırıcı bunlar ben şikayet Etcem

  Cevapla

Yorum yapın