Site icon NumarasiAdresi.com


Vodafone Müşteri Hizmetleri – Vodafone İletişim Numarası

Vodafone Müşteri HizmetleriPin

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı:VODAFONE
Şirket Logosu:
Müşteri Hizmetleri Numarası:0 (542) 542 00 00
Telefon Direkt Bağlanma:7000
Genel Müdürlük Telefon:
İletişim Adresi:Maslak / İstanbul
Mail:
Web Site:https://www.vodafone.com.tr
WhatsApp Canlı Destek:0 (542) 542 00 00
Sosyal Medya:https://twitter.com/vodafonetr
https://www.instagram.com/vodafonetr/
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Vodafone

Vodafone Telefon Numarası Nedir?

Vodafone müşteri hizmetleri yetkileriyle hat yoğun olmadığı sürece beklemeden kısa süre içerisinde iletişime geçerek Vodafone hizmetleri ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. Vodafone müşteri telefon numarası üzerinden ürün ve hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Temsilcisi

Vodafonelular 542 veya 7000’i arayarak müşteri temsilcisine kolayca ulaşabiliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri 24 Saat Açık Mı?

Evet, açık! Vodafone Müşteri hizmetleri tatil günlerinde bile 7/24 destek oluyor.

Vodafone Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Vodafone sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Resmi tatil, hafta sonu ya da mesai saatleri fark etmeksizin istediğiniz her zaman diliminde müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vodafone hat sahibiyseniz, hatlarınızdan çağrı merkezi numarası olan 542’yi tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vodafone Faks Numarası Nedir?

Vodafone firmasına yazılı olarak iletmeniz gereken bir evrak varsa, faks hattı aracılığı ile bu evrağı gönderebilirsiniz. Posta veya şubeye gitme yoluyla evrak teslim etmekten daha pratik ve belgenin daha kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlayan bir yöntemdir.

Vodafone Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vodafone’un genel müdürlüğü İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Maslak’taki plaza ile posta veya telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vodafone insan kaynaklarına başvuruda bulunmak isterseniz açık pozisyonları Vodafone’un web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Açık pozisyonlar için istenen kriterlere göre başvuru yapabilir ve başvuru süreci ile ilgili gerekli bilgileri e-posta ya da insan kaynakları telefon numarası aracılığı ile alabilirsiniz.

Vodafone İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Vodafone iletişim formu aracılığı ile Vodafone ile ilgili şikayetlerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Firma yetkililer mümkün olan en kısa süre içerisinde sizi arayarak iletişim formunda ilettiğiniz konu ile ilgili sizinle görüşme sağlamaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vodafone müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak Vodafone ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bildirimde bulunabilmeniz mümkündür. Geri dönüş gerektiren bir şikayette bulunmanız halinde firma yetkilileri sizinle iletişime geçmekte ve şikayetinizi çözüme ulaştırmaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Vodafone sosyal medya hesaplarını takip ederek Vodafone’un hem ülkedeki hem de dünyadaki güncel yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone’un müşterilerine sunduğu kampanya hizmetlerini görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri 2022 – Telekom İletişim Numarası

Exit mobile version