Site icon NumarasiAdresi.com


Vivense Müşteri Hizmetleri – Vivense İletişim Telefon Numarası

Vivense Müşteri HizmetleriPin

Vivense Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı: Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ
Şirket Logosu: 
Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 480 25 35
Telefon Direkt Bağlanma:
Genel Müdürlük Telefon:
İletişim Adresi:Hamzabey İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No:16 Zincirlikuyu – İstanbul
Mail: info@vivense.com
Web Site:https://www.vivense.com
Canlı Destek:https://destek.vivense.com/hc/tr
Sosyal Medya:https://www.instagram.com/vivensecom/
Wikipedia: –

Vivense Müşteri Hizmetleri, Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ. firma unvanlarını kullanan ve merkezi İstanbul’da bulunmasının yanında, Bursa’nın ve İnegöl’ün operasyon merkezine sahip olan günümüzde hızla büyüyen en yeni mobilya markalarından biridir.

Son zamanlarda çok yaygın olan e-ticaret sitelerinin arasında en büyük e-ticaret sitesine sahip olan Vivense, alldığı yatırımlar hızlı bir yükseliş ve büyüme dönemini başarıyla gerçekleştirmektedir. Dijital platformların bu kadar popüler olduğu son dönemlerde, Vivense Mobilya da aktifliğini yeterince gösteren ve kısa süre içinde birçok rakibini hızla geride bırakan ve kaliteli ürünler üreten mobilya markalarından biridir. Yenilikçi ve orijinal tasarımları ile her zaman müşterilerinin ilgilisi çekmeyi başarmıştır. Müşterileri için çok sıkı bir ekiple çalışma gösteren marka, Vivense müşteri hizmetleri ile en iyi danışma platformunu oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmakta ve böylece tercih edilme oranını da hızlandırmaktadır.

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşterilerinin sorunlarını anında çözüme ulaştıran Vivense Mobilya, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak geniş bir kitleye sahip olmuştur. Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayan site, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır.

Vivense Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Vivense Müşteri Hizmetleri sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasında çağrılara cevap vermektedir.

Vivense İletişim 0850 Şikayet Hattı

0850 480 25 35 Telefon numarasını arayarak şikayet, istek ve önerilerinizi yöneltebilirsiniz.

Vivense Canlı Destek

Vivense https://destek.vivense.com/hc/tr web sitesinde canlı destek alabilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Vivense müşteri hizmetleri, şirketin belirlediği mesai saatleri içerisinde ve hafta içi müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Vivense Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vivense çağrı merkezi 0850 480 25 35 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorunları için çalışma göstermektedir.

Vivense Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vivense fmarkası adına fax numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için vivense@hs03.kep.tr mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

vivense Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmakta ve burada müşterileri için hizmet vermektedir.

Vivense İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vivense insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Müşteriler için en iyi hizmeti sunmalarına adına oldukça titizlikle seçilen çalışan kadrosu için Vivense insan kaynakları birimi çok sıkı bir şekilde çalışmalarına her gün devam etmektedir.

Vivense Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Vivense resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formunda gerekli alanların özenle ve doğru bir şekilde doldurulması oldukça önem taşımaktadır. Doğru ve özenle doldurulan iletişi formları ilgili temsilcilerin daha hızlı yanıt vermesini sağlamaktadır. Müşteriler, iletişim formu üzerinden dilek, şikayet ve isteklerini anında iletme fırsatına sahip olmaktadır.

Pin
vivense müşteri hizmetleri

Vivense Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri şikayet hattını arayan müşteriler, olası sorunlarını hızlı bir şekilde temsilci ile paylaşabilmektedir. İlgili müşteri hizmetleri şikayet hattı temsilcisi sorunların çözülmesi için anında işlem başlatmaktadır.

Vivense Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Vivense müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden en yeni kampanyalara ulaşım sağlamak ve duyurulardan anında haber sahibi olmak mümkündür. Sosyal medyanın oldukça yaygın oldu bu dönemde, Vivense müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları aktif bir şekilde etkinliğini sürdürmektedir.

Exit mobile version