Vivense Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Vivense, Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ. firma unvanlarını kullanan ve merkezi İstanbul’da bulunmasının yanında, Bursa’nın ve İnegöl’ün operasyon merkezine sahip olan günümüzde hızla büyüyen en yeni mobilya markalarından biridir. Son zamanlarda çok yaygın olan e-ticaret sitelerinin arasında en büyük e-ticaret sitesine sahip olan Vivense, alldığı yatırımlar hızlı bir yükseliş ve büyüme dönemini başarıyla gerçekleştirmektedir. Dijital platformların bu kadar popüler olduğu son dönemlerde, Vivense Mobilya da aktifliğini yeterince gösteren ve kısa süre içinde birçok rakibini hızla geride bırakan ve kaliteli ürünler üreten mobilya markalarından biridir. Yenilikçi ve orijinal tasarımları ile her zaman müşterilerinin ilgilisi çekmeyi başarmıştır. Müşterileri için çok sıkı bir ekiple çalışma gösteren marka, Vivense müşteri hizmetleri ile en iyi danışma platformunu oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmakta ve böylece tercih edilme oranını da hızlandırmaktadır.

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşterilerinin sorunlarını anında çözüme ulaştıran Vivense Mobilya, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak geniş bir kitleye sahip olmuştur. Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayan site, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır.

 • Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Vivense müşteri hizmetleri, şirketin belirlediği mesai saatleri içerisinde ve hafta içi müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 • Vivense Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-22.00

Vivense Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vivense çağrı merkezi 0850 480 25 35 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorunları için çalışma göstermektedir.

Vivense Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vivense fmarkası adına fax numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için [email protected] mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

 • Vivense Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmamaktadır.

vivense Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmakta ve burada müşterileri için hizmet vermektedir.

 • Vivense Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 480 25 35.
 • Vivense Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Astoria Sitesi, AVM No: 127/40 Şişli/İstanbul.

Vivense İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vivense insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Müşteriler için en iyi hizmeti sunmalarına adına oldukça titizlikle seçilen çalışan kadrosu için Vivense insan kaynakları birimi çok sıkı bir şekilde çalışmalarına her gün devam etmektedir.

 • Vivense İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Vivense resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formunda gerekli alanların özenle ve doğru bir şekilde doldurulması oldukça önem taşımaktadır. Doğru ve özenle doldurulan iletişi formları ilgili temsilcilerin daha hızlı yanıt vermesini sağlamaktadır. Müşteriler, iletişim formu üzerinden dilek, şikayet ve isteklerini anında iletme fırsatına sahip olmaktadır.

vivense müşteri hizmetleri bağlanma
vivense müşteri hizmetleri

Vivense Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri şikayet hattını arayan müşteriler, olası sorunlarını hızlı bir şekilde temsilci ile paylaşabilmektedir. İlgili müşteri hizmetleri şikayet hattı temsilcisi sorunların çözülmesi için anında işlem başlatmaktadır.

 • Vivense Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Vivense müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden en yeni kampanyalara ulaşım sağlamak ve duyurulardan anında haber sahibi olmak mümkündür. Sosyal medyanın oldukça yaygın oldu bu dönemde, Vivense müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları aktif bir şekilde etkinliğini sürdürmektedir.

“Vivense Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 4 yorum

 1. Iyı gunler mugla merkex vıvense magazadan urun aldım 4hafta oldu hala daha kurulum ıcın gelecekler ucretınıde pesı. Odedım uc doft defa gıttım ılgılenmıyorlar sıkayetcıyım kurulum ucretım odenmıyor

  Cevapla
 2. 419 TL ye çelik beşli ayakkabılığı teslim aldım ancak bunu ASEL üç raflı düşme kapaklı kenarları kahverengi, kapakları beyaz ayakkabılık ile değiştirmek istiyorum. Lütfen iletişime geçebilir miyiz? Saygılar Aysel Y*** tel 0532 *** ** **

  Cevapla
 3. Mobilya demonte kargo ile geliyor ve teslimatta sorun yasaniyor bulundugumuz kentte magaza bulunmasina ve magazadan almamiza ragmen kargo ile geliyor kurulumsuz sekilde,iade ettigimizde para iadesi hemen yapilacak denilip yapilmiyor defalarca ariyoruz ulasamiyoruz,berbat bir sistemleri var,insanlari magdur ediyor

  Cevapla

Yorum yapın