Vakıfbank Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Vakıfbank, 11 Ocak 1954 tarihinde kurulmuştur. Adnan Menderes’in talimatı ile 6219 satılı özel kanun kapsamında kurulmuş olan bir bankadır. Türkiye Bankalar Birliği’nin haziran ayındaki raporuna bakıldığında; 2020 senesi içerisinde aktif büyüklük açısından Türkiye’deki bankalar değerlendirildiğinde, Vakıfbank dördüncü sırada yerini almaktadır. 2019 yılından beri genel müdürlüğünü Abdi Serdar Üstünsalih üstlenmektedir. Bankanın New York’ta, Bahreyn’de ve Erbil’de yurt dışı şubeleri bulunmaktadır. 10 bağlı ortaklığı bulunan ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirket olarak içerisinde yer aldığı 15 iştirakinin olduğu bilinmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri aracılığı ile bankacılık işlemlerinizi telefon ile yürütebilmeniz, banka hakkında bilgi alabilmeniz ve taleplerinizi iletebilmeniz mümkündür.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Vakıfbank müşteri temsilcileri ile kolay ve pratik şekilde iletişime geçerek Vakıfbank bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden sesli yanıt sistemi ile ya da tuşlama yaparak müşteri yetkililerine bağlanabilirsiniz.

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 07 24

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Vakıfbank müşteri hizmetleri müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Gün ve saat sınırlaması olmadan telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Vakıfbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vakıfbank’ın çağrı merkezi numaralarından biri 444 0 724’tür. Yurt dışından arama yapacak olanlar ise; 0090 850 222 0 724’ü aramalıdır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vakıfbank’tan hizmet alan bireysel veya kurumsal müşteriyseniz ve Vakıfbank’a evrak göndermeniz gerekiyorsa, faks hattı üzerinden gönderebilirsiniz. Böylece evraklarınız güvenli ve kısa süre içerisinde Vakıfbank’a ulaşır.

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 724 39 09

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vakıfbank’ın genel müdürlüğü İstanbul ili Ümraniye ilçesindedir. Genel müdürlük ile telefon ile iletişime geçebilir ve istenen evrakları posta yolu ile genel müdürlük adresine gönderebilirsiniz.

  • Vakıfbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 724 10 00
  • Vakıfbank Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İSTANBUL

Vakıfbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vakıfbank insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonları, bu pozisyonlar için istenen kriterleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca pozisyonlar için başvuru tarihleri hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi insan kaynakları ile iletişimde kalarak tamamlayabilirsiniz.

  • Vakıfbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 724 10 00

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığı ile Vakıfbank ve hizmetlerine dair istek, şikayet ve dileklerinizi bankaya iletebilirsiniz. Vakıfbank iletişim formunu gönderebilmek için iletişim bilgilerinizi ve isminizi vermeniz yeterli olmaktadır.

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vakıfbank müşteri hizmetleri şikayet hattı aracılığı ile Vakıfbank ve hizmetleri ile alakalı her türlü şikayet talebinizi Vakıfbank’a iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra 1’i tuşladığınızda şikayet hattına aktarılırsınız.

  • Vakıfbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 724

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Vakıfbank sosyal medya hesaplarını takip ederek Vakıfbank’ın hizmet iyileştirmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank’ın piyasadaki yeri ile ilgili güncel haberleri ve müşterilerine sunduğu kampanyaları takip edebilirsiniz.

Yorum yapın