Turkcell Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Turkcell, 1994 yılının şubat ayından beri hizmet vermektedir. Ulaştırma Bakanlığı ile 1998 yılında 25 yıllık bir GSM lisans anlaşması imzalamıştır. Türkiye’de kurulmuş olan, iletişim ve teknoloji hizmetleri sunan bir şirkettir. Yurt dışında da yatırımları bulunmaktadır ve faaliyet gösterdiği dokuz ülkenin beşinde pazar lideri olabilmeyi başarmıştır. Zaman içerisinde mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerinin çeşitliliğini arttırmış bir şirkettir. İletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmek için 110’dan fazla ülke ile anlaşması bulunmaktadır ve yurt dışı kullanımlarında da öncü sayılan operatörlerden biri olmaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri aracılığı ile Turkcell’in sunduğu hizmetlerden daha kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Turkcell müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişim kurarak Turkcell’e taleplerinizi iletebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası ile operatör tarifeniz üzerinden ücretlendirilerek görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

  • Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Turkcell müşteri hizmetleri sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Gün veya saat fark etmeksizin istediğiniz her zaman diliminde müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmeniz mümkündür.

  • Turkcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Turkcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Turkcell çağrı merkezi ile görüşmek için alternatif olarak aranabilecek numara 532’dir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Turkcell’e yazılı bir evrak iletmeniz gerekmesi durumunda, faks hattı üzerinden belgelerinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede ürün alımları veya iptal işlemleri için gerekli belgeleri daha kolay iletebilirsiniz.

  • Turkcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 313 00 99

Turkcell Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Turkcell’in genel müdürlüğü İstanbul ili Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. E-posta adresleri ile iletişime geçmek için [email protected] adresine mail göndererek genel müdürlük ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Turkcell Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 313 10 00
  • Turkcell Genel Müdürlük Adresi: Turkcell Küçükyalı Plaza Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok Maltepe/İSTANBUL

Turkcell İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Turkcell insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Turkcell’in web sitesi üzerinden açık pozisyonların başvuru şartlarını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

  • Turkcell İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 313 10 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Turkcell müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak ürün ve hizmetler ile ilgili istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Firma yetkilileri formu inceledikten sonra size talebiniz ile ilgili geri dönüş yaparak iletişim numaranız üzerinden size ulaşmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Turkcell web sitesi, ürünleri, servisleri ve çalışanları ile ilgili her türlü şikayetinizi Turkcell müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden iletebilirsiniz. Şikayet talepleriniz incelendikten sonra haklı bulunmanız durumunda, firma yetkilileri sizinle iletişime geçmekte ve durumu düzeltmektedir.

  • Turkcell Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 532 – 444 0 535

Turkcell Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Turkcell sosyal medya hesaplarını takip ederek Turkcell’in güncel haberlerini ve müşterileri için özel hazırladığı kampanyaları görebilirsiniz. Turkcell’in hediye kampanyalarından daha pratik yollardan yararlanabilir ve hattınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği talep edebilirsiniz.

“Turkcell Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine 3 yorum

Yorum yapın