Site icon NumarasiAdresi.com


Türk Telekom Müşteri Hizmetleri 2022 – Telekom İletişim Numarası

Türk Telekom Müşteri HizmetleriPin

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı:Türk Telekom
Şirket Logosu:
Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 1 444
Telefon Direkt Bağlanma: 
Genel Müdürlük Telefon: Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara
İletişim Adresi: https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin/
Mail: –
Web Site: turktelekom.com.tr
Canlı Destek: –
Sosyal Medya:https://twitter.com/turktelekom
https://www.instagram.com/TurkTelekom/
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_Telekom

Türk Telekom müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom müşteri hizmteleri şikayet hattı telefon numarası nedir işte detaylar.

Türk Telekom 24 Nisan 1995 tarihinde devlet tarafından kurulmuş olan ve telekomünikasyon hizmeti sunmayı amaçlayan bir şirkettir. 31 Temmuz 2019 tarihinden bu yana Ümit Önal CEO olarak görev yapmaktadır. Genişbant internet, sabit telefon, müzik akışı servisi, veri depolama, siber güvenlik, mobil ve dijital televizyon yayınları gibi alanlarda bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Türk Telekom aracılığı ile Türk Telekom hizmetlerine abone olabilir ve hizmetleri hakkında sadece bir telefon ile bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Telefon Numarası Nedir

Türk Telekom iletişime geçerek Türk Telekom’un bütün hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz. Türk Telekom telefon numarası üzerinden abonelik bilgilerinizi tuşlayarak daha kısa süre içerisinde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

444 4 375 veya yurt dışı aramalarında geçerli olmak üzere 0312 444 4 375 müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

444 1 444 ve 9333 iletişim numarası üzerinden Avea müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Türk Telekom müşteri hizmetleri sizlere saat veya gün kısıtlaması olmadan 7/24 hizmet desteği sunmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere müşteri temsilcilerine bağlanabilmektesiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Türk Telekom çağrı merkezini mobil hattınız üzerinden arayacak olmanız halinde, 444 1 500 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yurt içi tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom Faks Numarası Nedir

Abonelik başlangıçları veya iptalleri, Türk Telekom’dan ürün alımları için firmaya evrak gönderilmesi gerekebilmektedir. Türk Telekom faks numarasını kullanarak istenen belgeleri Türk Telekom’a iletebilirsiniz.

Türk Telekom Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

Türk Telekom’un genel müdürlüğü Ankara ili Aydınlıkevler ilçesindedir. Ayrıca İstanbul’da da Gayrettepe ve Esentepe’de genel müdürlük ofisleri bulunmaktadır.

Türk Telekom İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Türk Telekom insan kaynakları ile iletişime geçerek firmanın açık pozisyonları hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Açık pozisyonlara nasıl başvuru yapmanız gerektiği ve karşılamanız gereken kriterlerin neler olduğu, yazılı sınav ya da mülakat tarihlerinin ne zaman olduğu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Formu Nereden Doldurulur

Türk Telekom müşteri iletişim formunu doldurarak Türk Telekom ile ilgili şikayetlerinizi, önerilerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İletişim formları Türk Telekom yetkilileri tarafından okunarak değerlendirilmektedir.

Türk Telekom Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir

Türk Telekom şikayet hattını arayarak firmanın her türlü hizmeti için şikayette bulunabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal müşteriler için şikayet hatları farklıdır.

Pin
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Türk Telekom sosyal medya hesapları üzerinden Türk Telekom’un kampanyalarını ve yeniliklerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un bünyesine kattığı hizmetlerden en erken siz haberdar olabilirsiniz.

Türknet Müşteri Hizmetleri

TEB Müşteri Hizmetleri

Koç Finans Müşteri Hizmetleri

Hakmar Müşteri Hizmetleri

Exit mobile version