Türk Telekom Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türk Telekom 24 Nisan 1995 tarihinde devlet tarafından kurulmuş olan ve telekomünikasyon hizmeti sunmayı amaçlayan bir şirkettir. 31 Temmuz 2019 tarihinden bu yana Ümit Önal CEO olarak görev yapmaktadır. Genişbant internet, sabit telefon, müzik akışı servisi, veri depolama, siber güvenlik, mobil ve dijital televizyon yayınları gibi alanlarda bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile Türk Telekom hizmetlerine abone olabilir ve hizmetleri hakkında sadece bir telefon ile bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Türk Telekom’un bütün hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden abonelik bilgilerinizi tuşlayarak daha kısa süre içerisinde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Türk Telekom müşteri hizmetleri sizlere saat veya gün kısıtlaması olmadan 7/24 hizmet desteği sunmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere müşteri temsilcilerine bağlanabilmektesiniz.

  • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Türk Telekom Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom çağrı merkezini mobil hattınız üzerinden arayacak olmanız halinde, 444 1 500 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yurt içi tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Abonelik başlangıçları veya iptalleri, Türk Telekom’dan ürün alımları için firmaya evrak gönderilmesi gerekebilmektedir. Türk Telekom faks numarasını kullanarak istenen belgeleri Türk Telekom’a iletebilirsiniz.

  • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 306 10 10

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türk Telekom’un genel müdürlüğü Ankara ili Aydınlıkevler ilçesindedir. Ayrıca İstanbul’da da Gayrettepe ve Esentepe’de genel müdürlük ofisleri bulunmaktadır.

  • Türk Telekom Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 14 44
  • Türk Telekom Genel Müdürlük Adresi: Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ANKARA

Türk Telekom İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türk Telekom insan kaynakları ile iletişime geçerek firmanın açık pozisyonları hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Açık pozisyonlara nasıl başvuru yapmanız gerektiği ve karşılamanız gereken kriterlerin neler olduğu, yazılı sınav ya da mülakat tarihlerinin ne zaman olduğu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

  • Türk Telekom İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 309 10 00

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Türk Telekom müşteri iletişim formunu doldurarak Türk Telekom ile ilgili şikayetlerinizi, önerilerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İletişim formları Türk Telekom yetkilileri tarafından okunarak değerlendirilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak firmanın her türlü hizmeti için şikayette bulunabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal müşteriler için şikayet hatları farklıdır.

  • Türk Telekom Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 444 – 444 4 564

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Türk Telekom sosyal medya hesapları üzerinden Türk Telekom’un kampanyalarını ve yeniliklerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un bünyesine kattığı hizmetlerden en erken siz haberdar olabilirsiniz.

“Türk Telekom Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine 7 yorum

  1. merhaba tüm gün boyunca müşteri hizmelerinize baglanmak için ugrastım ve sonunda pes ettim nesil bir baglantı hattınız var cözemedim bir müşteri temsilcisine baglanmak bukadar zor hatta imkansız olamamlı bir sorunun var ve cözüm üretecek bir kurum yok karşımızda yazık

    Cevapla

Yorum yapın