Site icon NumarasiAdresi.com


Trendyol Müşteri Hizmetleri – Trendyol İletişim Numarası [2022]

Trendyol Müşteri HizmetleriPin

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı: TRENDYOL
Şirket Logosu: Pin
Müşteri Hizmetleri Numarası:0 212 331 0 200
Satıcı Destek: 0 850 258 5 800
Genel Müdürlük Telefon:
İletişim Adresi:DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Saat Sokak Spine Tower No:5 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul
Mail: destek@trendyol.com
Web Site:https://www.trendyol.com
Canlı Destek:https://www.trendyol.com/liveChat
Sosyal Medya:https://www.instagram.com/trendyolcom/
https://twitter.com/trendyol
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Trendyol

Trendyol müşteri hizmetleri 2010 yılında kurulmuş olan, teknolojinin katkısı ile alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir online alışveriş sitesidir.

Trendyol Group’un kurucusu Demet Mutlu tarafından hayata geçirilen bir projedir. Trendyol Tech firmanın AR-GE merkezi, Trendyol Express hızla geliştirilen taşıma ağı ve Dolap ikinci el ürün satış platformudur. 2013 yılı ile beraber Maslak’taki yeni ofisine taşınarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteriler ile tedarikçileri buluşturan Trendyol’da oldukça geniş yelpazede ve birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Trendyol müşteri hizmetleri ise belirli saatler içerisinde hem müşterilere hem de tedarikçilere yardıma ihtiyaç duydukları bütün konularda gerekli desteği sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

0212 331 0 200 Trendyol müşteri hizmetleri yetkilileri ile kısa süre içerisinde iletişime geçerek alışveriş esnasında yaşanan bütün sorunları çözebilmek mümkündür. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak veya uygulamadan canlı destek hattına bağlanarak yetkililer ile iletişime geçilebilmektedir.

Trendyol Satıcı Müşteri Hizmetleri 0850

Trendyol satıcı müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 258 5 800 arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Trendyol özel günlerde müşteri hizmetleri yoğun olabiliyor. 0212 331 0 200 Telefon numarasına ulaşamadığınızda canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Sipariş işlemleri için 1‘i
İptal ve ürün iade işlemleri için 2‘yi
Ücret iadesi işlemleri için 3‘ü
Teslim aldığımız siparişler ile ilgili sorun bildirimi için 4‘ü
Üyelik işlemleri için 5‘i tuşlayın

Trendyol Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Trendyol müşteri hizmetleri mesai saatleri içerisinde haftanın 7 günü sizlere destek sunmaktadır. Aramadan önce çalışma saatleri içerisinde olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Mevcut çalışma saatleri dışında firmaya ulaşmak için canlı yardım hizmeti kullanılabilmektedir.

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Trendyol 0212 331 0 200 dışında bir çağrı merkezi numarası kullanmamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Trendyol firmasına yazılı bir evrak iletilmesi gerektiğinde faks hattı kullanılabilmektedir. Postaya göre iletilme garantili ve takip edilebilir olduğu için evrakların firmaya en kolay gönderilebileceği yöntemlerden biridir.

Trendyol Mail Adresi

Trendyol mail adresi ile hızlıca destek alabilirsiniz. Trendyol mail adresi; destek@trendyol.com’dur.

Pin
Trendyol Yemek Musteri Hizmetleri

Trendyol Yemek Müşteri Hizmetleri

Trendyol yemek müşteri hizmetleri telefon numarası; 0212 331 0 200’dur. Trendyol yemek, market ve alışveriş müşteri hizmetleri telefon numarası aynıdır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Trendyol’un genel müdürlüğü İstanbul ili Sarıyer ilçesindedir. Firmayla ilgili problemleri daha kısa sürede çözüme ulaştırabilmek için genel müdürlük ile iletişime geçilmelidir.

Trendyol İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Trendyol insan kaynaklarının açık pozisyon olarak belirttikleri pozisyonlara kariyer başlığından ulaşabilir, pozisyonlar hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası aranarak insan kaynakları departmanına yönlendirilmek istenmelidir.

Pin
Trendyol musteri hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Trendyol müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığı ile firmaya dilek, istek ve şikayetler iletilebilmektedir. Firma yetkilileri formu inceledikten sonra size kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Trendyol müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak ürün, kargo, iade süreci, sipariş süreci veya firma ile ilgili herhangi bir şikayetinizi firmaya iletebilirsiniz. Şikayet talebiniz oluşturulduktan ve şikayetleriniz incelendikten sonra firma yetkilileri tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma bazen zor olabilmektedir. Bunun kısa yolunu sizler için araştırdık.

Trendyol Market Müşteri Hizmetleri

Trendyol market alışverinde bir çok seçenekler ile müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Trendyol hızlı market telefon numarası ve Trendyol market müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Trendyol Yemek Müşteri Hizmetleri

Trendyol yemek müşteri hizmetlerini aramak ve siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 2021 yılının başında Trendyol yemek uygulamasını aktif etmiştir.

Trendyol Satıcı Müşteri Hizmetleri

Trendyol pazaryerinde müşterilerine hizmet verebilmek için trendyol satıcı destek hattı 0850 numarası çevirerek destek alabilirsiniz.

Trendyol Satıcı Destek Hattı

Trendyol satıcı destek hattı için yukarıda verdiğimiz numarayı direk arayabilir ve pazaryeriniz için tüm aklınıza takılan soruları sorabilir, destek alabilirsiniz.

Trendyol Canlı Destek

Trendyol canlı destek ile siparişinizin durumunu sorabilir, iade işlemlerinizi , kargo ve teslimat gibi birden fazla konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Bu işlemleri trendyol müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz

Trendyol Müşteri Temsilcisi

Birden fazla servisi ile tüm Türkiye’ye haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren Trendyol müşteri temsilcisine iletişim numaralarından arayarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol’da çalışmak, trendyol da iş başvurusunda bulunmak için insan kaynaklarına ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Trendyol sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel haberleri ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın sınırlı sayıdaki ürünler üzerinden yaptığı kampanyalardan daha erken haberdar olarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Trendyol Yorum Yap 5 TL Kazan

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur

Trendyol Cüzdanımdaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Bayilik Şartları

Trendyol Express Pazar Günü Çalışıyor Mu

Exit mobile version