Trendyol Müşteri Hizmetleri – Trendyol iletişim Numarası Direk Bağlanma

Trendyol müşteri hizmetleri 2010 yılında kurulmuş olan, teknolojinin katkısı ile alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir online alışveriş sitesidir.

trendyol musteri hizmetleri min

Trendyol Group’un kurucusu Demet Mutlu tarafından hayata geçirilen bir projedir. Trendyol Tech firmanın AR-GE merkezi, Trendyol Express hızla geliştirilen taşıma ağı ve Dolap ikinci el ürün satış platformudur. 2013 yılı ile beraber Maslak’taki yeni ofisine taşınarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteriler ile tedarikçileri buluşturan Trendyol’da oldukça geniş yelpazede ve birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Trendyol müşteri hizmetleri ise belirli saatler içerisinde hem müşterilere hem de tedarikçilere yardıma ihtiyaç duydukları bütün konularda gerekli desteği sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

0212 331 0 200 Trendyol müşteri hizmetleri yetkilileri ile kısa süre içerisinde iletişime geçerek alışveriş esnasında yaşanan bütün sorunları çözebilmek mümkündür. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak veya uygulamadan canlı destek hattına bağlanarak yetkililer ile iletişime geçilebilmektedir.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Trendyol müşteri hizmetleri mesai saatleri içerisinde haftanın 7 günü sizlere destek sunmaktadır. Aramadan önce çalışma saatleri içerisinde olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Mevcut çalışma saatleri dışında firmaya ulaşmak için canlı yardım hizmeti kullanılabilmektedir.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-24:00

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Trendyol 0212 331 0 200 dışında bir çağrı merkezi numarası kullanmamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Trendyol firmasına yazılı bir evrak iletilmesi gerektiğinde faks hattı kullanılabilmektedir. Postaya göre iletilme garantili ve takip edilebilir olduğu için evrakların firmaya en kolay gönderilebileceği yöntemlerden biridir.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 332 18 93

Trendyol Mail Adresi

Trendyol mail adresi ile hızlıca destek alabilirsiniz. Trendyol mail adresi; [email protected]’dur.

Trendyol Yemek Musteri Hizmetleri
Trendyol Yemek Musteri Hizmetleri

Trendyol Yemek Müşteri Hizmetleri

Trendyol yemek müşteri hizmetleri telefon numarası; 0212 331 0 200’dur. Trendyol yemek, market ve alışveriş müşteri hizmetleri telefon numarası aynıdır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Trendyol’un genel müdürlüğü İstanbul ili Sarıyer ilçesindedir. Firmayla ilgili problemleri daha kısa sürede çözüme ulaştırabilmek için genel müdürlük ile iletişime geçilmelidir.

 • Trendyol Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 331 0 200
 • Trendyol Genel Müdürlük Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İSTANBUL

Trendyol İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Trendyol insan kaynaklarının açık pozisyon olarak belirttikleri pozisyonlara kariyer başlığından ulaşabilir, pozisyonlar hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası aranarak insan kaynakları departmanına yönlendirilmek istenmelidir.

 • Trendyol İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 331 0 200
trendyol musteri hizmetleri
Trendyol musteri hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Trendyol müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığı ile firmaya dilek, istek ve şikayetler iletilebilmektedir. Firma yetkilileri formu inceledikten sonra size kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: https://www.trendyol.com/iletisim.html

Trendyol Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Trendyol müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak ürün, kargo, iade süreci, sipariş süreci veya firma ile ilgili herhangi bir şikayetinizi firmaya iletebilirsiniz. Şikayet talebiniz oluşturulduktan ve şikayetleriniz incelendikten sonra firma yetkilileri tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır.

 • Trendyol Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma bazen zor olabilmektedir. Bunun kısa yolunu sizler için araştırdık.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma : 0212 331 0 200
 • Sipariş işlemleri için 1 i
 • İptal ve ürün iade işlemleri için 2 yi
 • Ücret iadesi işlemleri için 3 ü
 • Teslim aldığımız siparişler ile ilgili sorun bildirimi için 4 ü
 • Üyelik işlemleri için 5 i tuşlayın

Trendyol Market Müşteri Hizmetleri

Trendyol market alışverinde bir çok seçenekler ile müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Trendyol hızlı market telefon numarası ve Trendyol market müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

 • Trendyol market müşteri hizmetleri : 0212 331 0 200

Trendyol Yemek Müşteri Hizmetleri

Trendyol yemek müşteri hizmetlerini aramak ve siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 2021 yılının başında Trendyol yemek uygulamasını aktif etmiştir.

 • Trendyol yemek müşteri hizmetleri : 0212 331 0 200

Trendyol Satıcı Müşteri Hizmetleri

Trendyol pazaryerinde müşterilerine hizmet verebilmek için trendyol satıcı destek hattı 0850 numarası çevirerek destek alabilirsiniz.

 • Trendyol satıcı müşteri hizmetleri : 0850 258 5800

Trendyol Satıcı Destek Hattı

Trendyol satıcı destek hattı için yukarıda verdiğimiz numarayı direk arayabilir ve pazaryeriniz için tüm aklınıza takılan soruları sorabilir, destek alabilirsiniz.

Trendyol Canlı Destek

Trendyol canlı destek ile siparişinizin durumunu sorabilir, iade işlemlerinizi , kargo ve teslimat gibi birden fazla konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Bu işlemleri trendyol müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz

Trendyol Müşteri Temsilcisi

Birden fazla servisi ile tüm Türkiye’ye haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren Trendyol müşteri temsilcisine iletişim numaralarından arayarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol’da çalışmak, trendyol da iş başvurusunda bulunmak için insan kaynaklarına ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Trendyol sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel haberleri ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın sınırlı sayıdaki ürünler üzerinden yaptığı kampanyalardan daha erken haberdar olarak şansınızı arttırabilirsiniz.

 • Trendyol Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/Trendyol
 • Trendyol Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/trendyol
 • Trendyol Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/trendyolcom

Bu içerik işine yaradı mı? Aşağıdaki yorum bölümüne kolayca belirtin.

Subscribe
Bildir
guest
64 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mehmet Erim
mehmet Erim
8 ay önce

merhabalar sitenizden almışolduğum takip nolu 26-5277-4882-9520 ürün Halen bize ulaşmamıştır .
gerekli bilgi horoz lojistik ile iletişim kuramıyoruz
telefonlara açan.

Mehmet çetin
Mehmet çetin
6 ay önce

Trendyol dolandırıcı firma

Mehmet Çetin
Mehmet Çetin
6 ay önce

Kredi kartını kayıt yapıp kartdan para çekiliyor ve isim soyismini vermiyorlar

Dikmen Koroğlu
Dikmen Koroğlu
4 ay önce

Siz ne kadar sorumsuz bir firma sınız. 29.06.2021 tarihinde selpak 32 li tuvalet kağıdı siparişi verdim. Trendyol Express firması ile gönderilmesi gerekirken mng ile gönderildi. Bu firma adresime teslimat yapmıyordu. Buna rağmen iyi niyetimle dağıtım yaptığı yerden bin tanıdık bulup dağıtım günü beni aramalarını umut, adresi bildirmeye bekledim. Ama heyhat kargom ne dağıtıma çıkarıldı, ne de beni aradılar. Kargoyu gerisin geri gönderdiler. Bu işte dahli olanların hepsini şikayet var sitesine bildirdim. Ama heyhat ne trendyol ne de eczacıbaşı market cevap vermeye bile gerek görmedi. Bu nasıl davranış. Müşterileri sağlamak inek mi zannediyorsunuz?????

arzu kara
arzu kara
4 ay önce

şuan sepetimde bulunan almak istediğim ili ürünün toplam para miktarı yanlış toplanıyor. bu yüzden işlemim beklemede kalıyor kaç gündür.

Ecevit
Ecevit
4 ay önce

Arkadaşlar trenyoldan bir buzdolabı aldım kapısı vuruk geldi geri iade ettim almadılar mesaj yazdım sorunuzu cevaplıyamıyoruz diye geri bildirim gönderdiler şimdi mesaj yazıyorum engelemişler müsteri hizmetlerini arıyorum cevap veren yok trendyol böyle bir firma

Birsen Sert
Birsen Sert
4 ay önce

Bir ay önce aldığım makina bozuldu, lütfen dönüş yaparmısınız. Tamir veya değişim istiyorum.

REMZİ PARSAK
REMZİ PARSAK
4 ay önce

Trendyol yetkilileri sitenizden almış olduğum 7356594340125 no.lu sipariş numara ile Nil lüx karyola beyaz katalakta alt zemin tahtaları beyaz sunta idi.Bu nedenle o modeli tercih ettik.Fakat gelen üründe alt tahtaları kontrolit çıktı.Satıcı firma bu konuda uyarılması gerekiyor.Lütfen ürünüme ait alt sunta parçalarımın gönderilmesini rica ederim.

Musa Arslan
Musa Arslan
4 ay önce

670306657 sipariş nolu ürünün kullanım şeklinin açıklama hatasından dolayı 2 adet olan ürürnün biri montajdan sonra düşmüş ve kaybolmuştur.eksik ürünüm telafi edilmiyor ve iade gönderdiğim ürün hatalı diye tekrar bana gönderilecekmiş.sokağa atılacak paramız yok maalesef.ya eksik ürün telafi edilsin yada para iadesi yapılsın.işini bilmez firmalardan ürün yollatmayın.birdaha alışveriş yapmayacağımdan emin olabilirsiniz.

Volkan
Volkan
3 ay önce

Trendyoldan bir bok almayın mini fırın aldım iki kullamada rezidans patladı ve fırının altını deldi garantisi var servisi yok marka Kumtel canlı canlı bir malı görmeden almayın paranıza yazık etmeyin vallahi billahi pişmanın burdan mal aldığım icin

Anonim
Anonim
29 gün önce
Reply to  Volkan

Bnde 1 haftadır fırın almışım kargoya verildi diyo ama hala gelmedi napacam yardımcı olur musunuz

Melih Alparslan göktürk
Melih Alparslan göktürk
3 ay önce

Gecen hafta bir urun aldım odemsınde yaptım ama urun hıc bırsekıde gelmedı. Bugun de farklı bir urun spraıs ettim ama 1 saat sonra iptal etmek istedım nitekim urun hazırlanma asla adında oldugu halde urunu ıptal edemedim bende musterı hizmetlerine ulasım bana dedıgı sizinle satıcı arasında olan durum peki trendyol olarak ne ise yarıyosunuz mağdur Bı sekılde beklıyrum

Özkan coşkun
Özkan coşkun
3 ay önce

Merhaba Trendyol okur yazarlığı olmayan cahil bir personel kapasitesine sahip kargo şirketiyle çalıştığınızın farkında değilsiniz galiba siparişimin üzerinde adresin oba mah yazmasına rağmen siparişimin oba mah yonlendirilmeden mesafe 15 km olan iade kararı veren Konaklı şubesi çalışanları ya cahil yada anlama kapasitesi düşük çalışan bir kadro Trendyol’a yakışmıyor

Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım
3 ay önce

Trendyol dan 15 gb internet hediyesi kodunu girmeme ragmen hediye internet gelmedi 24 saat icinde yuklenecegini yaziyordu ama yuklenmedi. .

Hicran yıldız
Hicran yıldız
3 ay önce

Uygulama üzerinden telefon numaramı ve e-posta adresimi değiştirmek istiyorum ancak hiçbir şekilde güncelleme sağlanamıyor. Sipariş için numarama gelen kodu girmem gerekiyor fakat numaram değişmediği için birkaç aydır sipariş veremiyorum. Bu konuda ne trendyol asistanda nede müşteri iletişim numarasında başvurabileceğim çözüm olabilecek bir seçenek yok. Uygulamada bilgilerimi silip güncelledim, uygulamayı kaldırıp indirdim ama problem çözülmedi.

Hansa
Hansa
3 ay önce

Cüzdandan karta para attım param hala gelmedi

cinar
cinar
3 ay önce

merhaba trendyolda urun satmak ıstıyorum markam var yardımcı olırmusunuz

a.g
a.g
3 ay önce

trendyol 5 para etmez hiç muhatap yok çok ilgisizler soru sormaya muhatap bulamıyoruz böyle şey görmedim bir daha asla alış veriş yapmayacağım üyeliğimi sonlandırıyorum

Enes
Enes
3 ay önce

ürün aldım başka bir adrese teslim etmiş mng kargo arıyorum cevap vermiyor size ulaşmaya çalışıyorum sesli yanıt numaranız var bu nasıl bir alışveriş sitesidir böyle bana ulaşın

oya özcaliskan
oya özcaliskan
3 ay önce

Hasarlı ürünü alacağız dediler 5 aydır bekliyoruz parasını tık peşin almasını biliyorlar tüketici haklarına şikayet edecegim

Mahdis
Mahdis
2 ay önce

1.Merkeden sifaris verdin saat secmemi istedi 16:00-17-00 arasi sectim gece saat 00:00 oldu aradim sifaris yolda gelecek soylediler gelmezse anen ıptal olcek paranızı ıade edicez ama ustunden 1 gun gecti hala iptal pesindeşm aradim 2 gun sorcek soylediler . Parayi cektinzde pesin alıyorsunuz gerı vermek icin insanlari uynatıyorsunuz .
2.Yemek aldim yanlis adress sectım ıptal ettınız paramı vermedınız sıfarısıde alamadım .
3. Marketden sifaris verdim 1 urun bıtmıs ila ki baska sey alceksin dediler istemedim toplam sifarisi iptal ettiniz.
4. Kopekıme tras makıne aldim kargo fırmasınde kayıp oldu 2 sene gecti kısme nerde bulamadı ama teslim alan kısı hala kargo firmanin elemani guzukıyor

trendyol hec zaman yadimci olmadi ve musteri memnunıyetı onemsemedi aradimizde kimse yardimci olmıyor ancak uzgunuz kelemesile isi bitiriyorlar
Malesef sizi sectim icin uzgunum ve peşmanim

Dilek ekiz
Dilek ekiz
2 ay önce

Ben 18681325***4 nolu sipariş verdim ürünu sipariş verdikten 1-3 iş günü içersinde elime ulasilacagi bildirildi ama 15 gün geçmesine rağmen hala ürün elime geçmedi kargoyu aradığımda ise saticinin kargodan geri çektiğini öğrendim müşteri hizmetlerini arıyorum sesli yanıta yonlendiriyo ya paramı geri iade edin yada ürünü gonderin

Sedat
Sedat
1 ay önce

Yel pazarlama şirketinizde bir saat oğluma aldım görüntüdeki saatla gelen saatin arasında dağlar kadar fark var di diye geri gönderdim şimdi ben mi mağdur yaksa sizden gelen saatmi bana dava açılmış avukat mucteba darinc diye biri takip ediyormuş madem böyle bir durum var neden milleti uyarmiyorsunuz bir sene sonra haciz geliyor ya bu işi bırakın yada adam gibi yapın onlarca para alıyorsunuz bare hakkını verin de muhatap birini koyun burya üç kağıtçılıkla yürümez bu İşler

Muzaffer
Muzaffer
1 ay önce

100 lük ademin siparişi verdim reklamda olduğu gibi ücretini de 100 lük olarak ödedim ama bana 50 lik ürün geldi. Bu sizin sitenizden son alışım olacaktır. İhsanları bu şekilde kandırmanız doğrumu

mehmet arif yönaydın yönaaydın
mehmet arif yönaydın yönaaydın
1 ay önce

hızlı marketten ürün aldım adres değişikliği yapmak istiyorum aradığım tel. 20 dakika aramama rağmen bir sonuç alamadım

Nazire
Nazire
1 ay önce

Stokta olmayan ürünü satıyorlar günlerdir ürünüm hazırlanıyor olarak görünüyor ve ben trendyoldan hiç kimseyle iletişime geçemiyorum ne yazık ki

Fevzi Beşkardeş
Fevzi Beşkardeş
1 ay önce

1214412735 teslimat nolu urunum 21 ekimde siparis verdim 23 unde kargoya verilmesi gerekiyordu ayin 29 u sistemde ürün hazirlaniyor deniliyor ama kargoya verilmiyor aramaktan yazmaktan bikmadim mucadeleye devam tavsiyem Trendyol dan alisveris yapmayin

Anonim
Anonim
1 ay önce

Tarkan’a para kazandıramam onun için uygulamayı sildim. Dahada alışveriş yapmam sizden.

Last edited 1 ay önce by Anonim
Anonim
Anonim
1 ay önce

Sleppin indirimde olan 5 numara bebek bezini aldık fakat çocuğumun poposu tamamen yara pişik oldu 6 aydır aynı markayı kullanıyoruz bize son kullanma tarihi geçmiş bez mi gönderdi firma bilmiyorum slepp bez diye

Anonim
Anonim
1 ay önce

Canlı müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum

Anonim
Anonim
1 ay önce

Ürünümü alamadim

Anonim
Anonim
1 ay önce

bana acil ulaşabilirmisiniz lütfen

Anonim
Anonim
1 ay önce

tel numaralarınızdan sizinle görüşemiyorum lütfen numara yazın önemli

Anonim
Anonim
29 gün önce

Merhabalar,bende sistemimizden hiçbir ürün alamıyorum hemen ekran beni başka yere atıyor
. ürünlerinde yakından göremüyorum.. destek olabilirseniz sevinirim teşekkürler… iletişim numaramızdan da çok alakasız yerlere yönlendirme yapıyor…çok kötü

Anonim
Anonim
29 gün önce

Allah belanızı versin.telefonumun geçmişinde yapışıp kaldınız..

Anonim
Anonim
28 gün önce

TERNDYOL GEL AL NOKTASI OLMAK İSTİYORUM BULUNDUĞUM YERDE 10 YILDIR FATURA ÖDEME NOKTASI OLARAK HİZMET VERMEKTEYİM BU KONUDA BANA ULAŞIRMISINIZ LÜTFEN TEL:05061263940 METİN BEY

Anonim
Anonim
28 gün önce

tavuk yemliği siparişi verdim gönderilmedi iptal etti baska firmadan sipariş ettim halen kargoya veirlmedi 3 gün gectiği halde tarafıma bilgi luten

Anonim
Anonim
26 gün önce

Ya siz ne yapıyorsunuz??10 gün önce sipariş yaptık hesabdan para cıkıldı ürün trendyola teslim edildi ve bi haberalaməyoruz..ondan sonra yaptıgımız siparişleri aldık bile botu alamadık haber yol!!!!ne bu ya??üyelikden yazıyorum cevap yok!!!!diger üyeden yazıyorum hemen cevap geliyor…soruma canlı bağlantıdan cevap yazıyorlarki sipariş yaptığınız üyeden yazın ordan da yazınca cevap yokkk!!!!ne yaptığınızı zann ediyorsunuz?

Anonim
Anonim
26 gün önce

trendyol üçkağıtçı

Anonim
Anonim
23 gün önce

Neden sifaris yapdigimda surekli hatali yaziliyor bi turlu sifaris veremiyorum

Semire kahraman
Semire kahraman
23 gün önce

Ayakkabı istedim yanlış numara 39 istemem lazım dün istedim

Selcan Çiftçi
Selcan Çiftçi
23 gün önce

#882762964 numaralı siparişlerimin sürat kargo ile gönderilmemesini rica edicem , sürat kargo bulunduğum adrese hizmet vermiyor maalesef . Lütfen ilgilenir misiniz ..?

Anonim
Anonim
23 gün önce

Mail adresine mail attım kabul edilmedi,mobil uygulamadan trendyola giremiyorum hata veriyor ,sepete ekleme yapamıyorum hesabıma giremiyorum müşteri hizmetleri ile irtibata geçemiyorum kiminle görüşecez muhatap yok,telefonla canlı destek veren hat yok,asistan diyorsunuz hesaba gir diyor zaten sıkıntı orada giremiyorum

Anonim
Anonim
22 gün önce

O kadar şikayet ciyim ki kaçıncı ürün yanlış geliyor matap kimse yok bana yanlış göndermişler inanamıyorum oysa yorumlarda herkes yanlış ürün yollamış diyorlar bnmde aynısı oldu o kadar üzgünüm ki kimseye ulaşamıyorum keşke almassaydim bin pişman oldum

Anonim
Anonim
22 gün önce

Merhaba solucan gübresi alacaktım tc no isteniyor. Bnm tc no başka amaçla kullanılırsa kim sorumlu olacak

Anonim
Anonim
21 gün önce

üyelik işlemlerini yapamıyorum şifre güncelleme den de yapılmıyor. Müşteri i hizmetlerine ulaşım da sağlayanuyorum

Anonim
Anonim
21 gün önce

Neden mazemelerim gelmiyo

Ogün ala
Ogün ala
20 gün önce

Trentyol sepet uygulaması , hesabım uygulaması , asistan yardım , hepsi pelt , uygulama felç , işlem yapılamıyor

Tarza
Tarza
20 gün önce

1 haftadan fazladır isteklerim var beni kimse aramıyor ve istekler beni takip etmiyor ve kiminle konuşacağım seyahatim var bişeylere ihtiyacım var neden gelmediler neden aramadılar ben mi? Numara yok yani Karko ile konuşmam lazım neden kime soracak telefon numarası yok ?? 1602187235554

Anonim
Anonim
19 gün önce

Her 300 ytl alışverişe 1 çekiliş hakkı diye reklam veren Trendyol firması, 896958749 numaralı siparişimde 905 ytl alışveriş yapmama rağmen 3 çekiliş hakkı vermesi gerekirken 2 çekiliş hakkı kazandınız diye mesaj göndermiş, müşteri temsilcisine bağlanıp durumu düzelttirmek istiyorum fakat karşımda bir muhatap bulamıyorum, telesekreterden başka bir şey yok, Ama satıcı destek hattına arayınca hemen karşına bir muhatap çıkıyor, fakat sadece satıcılara yardımcı oluyor, alıcıyla ilgili konulara yardımcı olmuyorlar 0212 331 0200 ‘ı arayın diyorlar, Trendyol sadece satıcılara önem veriyor, satıcılar karşılarında muhatap bulabiliyor malesef, alıcıysan 2. Sınıf vatandaşı muamelesi yapılıyor gibi bir durum var ortada.

Anonim
Anonim
19 gün önce

Üç gündür Philips air almak istiyorum alamıyorum

64
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
()
x