THY Müşteri Hizmetleri | THY İletişim Numarası

THY müşteri hizmetleri tüm bunları daha detaylı bir şekilde müşterilerine sunan ve daha net bilgiler veren bir hizmet yoludur.

THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türk Hava Yolları’nın bünyesinde barınan müşteri hizmetleri yetkilileri ile çözüme odaklı bir iletişim kurmak için ve uçuş öncesi ve sonrasındaki her türlü aksaklığın çözümü için müşteri hizmetleri numarası ile iletişim kurmak tavsiye edilen iletişim yollarından biridir. THY müşteri hizmetleri telefon numarası müşterilerine bilgi verme hizmeti sunma konusundaa etkili bir iletişim yoludur.

THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 444 08 49

THY Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

THY müşteri hizmetleri görevlileri her gün ve 7/24 hizmet vermektedir.

  • THY Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

THY Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

THY seyahat şirketi ile irtibat kurmak için çağrı merkezleri ile iletişime geçmek gerekir. Bunun için doğrudan telefon numarası ve e-mail hizmet edilen iletişim yollarından birkaçıdır.

THY Çağrı merkezi telefon numarası 0212 444 08 49

THY Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Türk Hava Yolları resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • THY Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:+90 212 465 21 21
thy müşteri hizmetleri
THY çağrı merkezi

THY Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Bakırköy/İstanbul bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • THY Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 312 590 19 19
  • THY Genel Müdürlük Adresi: Yeşilköy mahallesi, Atatürk Havalimanı Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası / Yeşilköy / Bakırköy / İstanbul.

THY İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türk Hava Yolları firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • THY İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 90 312 590 19 19

THY Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

THY müşteri hizmetleri iletişim formu seyahat şirketi ile ilgili olan talep ve şikayetleri gidermek için kullanılan araçlardan biridir. Firma yetkilileri ile iletişime geçildiği takdirde en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır.

THY Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

THY müşteri hizmetleri şikayet numarası seyahat etmek isteyen müşterilerin bilet siparişi öncesinde, bilet alımı sırasında ve seyahat sonrasında edinmek istediği bilgileri çözüme kavuşturmak için sağlanmış olan bir şikayet bildiri numarasıdır.

THYŞikayet Hattı Telefon Numarası:444 2 538

THY Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Türk Hava Yolları sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü hizmete dair kampanyalar, bilgiler, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi müşterilere ve müşteri adaylarına tüm bu hizmetlerden önceden bilgi edinme olanağı sağlar. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.