T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri

Ankara’da külliyesi bulunan  T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI müşteri hizmetleri, vatandaşlara hizmet sunmak için çalışmaktadır. Genel sekreterliği arayarak ya da külliye numarasından yapmak istediğiniz işlemi söyleyerek size yardımcı olacak bir muhatap bulabilirsiniz. CİMER olarak da bilinen Cumhurbaşkanlığı şikayet birimine bu şekilde ulaşılabilir. Aynı zamanda her türlü konuda istek ve şikayetler bu telefon numarası üzerinden bildirilebilir.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Vatandaşlarına daha kaliteli hizmet vermek amacıyla  T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI müşteri hizmetleri telefon numarası  7 gün 24 saat ulaşıma açıktır. Bu telefon numarası ile cumhurbaşkanlığı şikayet sistemine ulaşabilir, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Yapacağınız şikayet iletilerinde toplumun huzurunu bozacak bir durumu ihbar etmeniz durumunda, şikayetiniz hemen işleme alınır. Aynı zamanda televizyon kanalı veya bir kurumu şikayet etmeniz durumunda anında işlem başlatılır.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0312 525 55 55

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Cumhurbaşkanlığına ulaşmak için belirli bir saat seçmenize gerek yoktur. 7 gün 24 saat süre ile ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda CİMER ile yapılacak bildirilerde de 140 telefon numarası kullanılarak 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabilir.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 saat

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Cumhurbaşkanlığı çağrı merkezi telefonu olarak CİMER telefonu alo 140 kullanılabilir. Bunun dışında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’na ait bir telefon numarası bulunmamaktadır.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vatandaşların yazılı evrak gönderileri, belge paylaşımları için faks numarası kullanılır. Yapılacak kullanımlarda doğru faks numarasını girmeniz halinde, belgenin ilgili bölüme aktarılması sağlanır. Kullanacağınız faks numarası ile belge paylaşımında bulunabilirsiniz.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 525 58 31

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Cumhurbaşkanlığınaaitgenel merkezin ayrı bir numarası bulunmaz. Cumhurbaşkanlığı, CİMER haricinde tek bir telefon numarasını kullanmaktadır.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 525 55 55

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Genel Müdürlük Adresi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe/ Ankara

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

T.C. cumhurbaşkanlığı insan kaynakları, cumhurbaşkanlığı sisteminde çalışanların belirlenmesi gibi işlemleri yapmaktadır. Bu nedenle açık pozisyonlar, işe alımlar ve buna benzer konularda bilgi almak için bu numarayı kullanabilirsiniz.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0312 525 43 90

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Açık pozisyonlar için yapılacak başvurular, işlemler ve bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarına ait olan bu iletişim formu, her konuda öneri, şikayet ve başvuruda kullanılabilir.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Cumhurbaşkanlığı’na ait şikayet hattı olarak CİMER 140 telefon numarası kullanılır. Bu şekilde yapılacak işlemlerde öneri, istek ve şikayetler bildirilir. Televizyon kanalları, resmi kurum ve işlemler, bir firma tarafından yapılan yanlış bir davranış ve diğer şikayetlerinizi bu numara üzerinden bildirebilirsiniz.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Şikayet Hattı Telefon Numarası: 140

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Şikayet, öneri ve isteklerinizi sosyal medya platformları üzerinden de yetkililere bildirebilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Bu sayede daha kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Resmi Facebook Sayfası

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Resmi Twitter Sayfası

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI Resmi Instagram Sayfası

Yorum yapın