Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Sürat Kargo, 2003 tarihinin Temmuz ayında kurulmuş olan, 2012 yılında 19 bölge müdürlüğüne, 24 transfer merkezine, 556 şubeye, 34 ayrı noktaya, 5 mobil şubeye, 772’nin üzerinde mobil dağıtım alanlarına, 1300 kadar araçlık filoya ve yaklaşık 4000 personele sahip olan bir kargo şirketidir. Bu kargo firması Türkiye’ye ve dünyanın yaklaşık olarak 220 ülkesine alım satım hizmetini oluşturan bir şirkettir. Bu kurumsal firmaya dair merak edilen her şey Sürat Kargo müşteri hizmetleri aracılığı ile cevaplanmaktadır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Sürat Kargo müşteri hizmetleri müşterilerin ve bu firmaya dair herhangi bir sorun yaşayan herkesin öğrenmek istediği ve kafasına takılan durumları cevaplamak adına hizmet vermektedir. Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak var olan her türlü sorunun çözümü için müşteri hizmetleri yetkilileri ilgilenecektir.

  • Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 202 0 202

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Sürat Kargo müşteri hizmetleri hafta içi her gün saat sabah 09:00 ile akşam saat 18:30 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günü ise saat sabah 09:00 ile öğleden sonra 14:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sürat Kargo müşteri hizmetleri Pazar günü mesai yapmamaktadır.

  • Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-18:30 arası. Cumartesi günleri 09:00-14:30 arası.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

0850 202 0 202 numarası aranarak Sürat Kargo çağrı merkezi yetkilileri ile iletişim kurulabilir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Sürat Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0850 202 0 202
Sürat Kargo müşteri hizmetleri
Sürat Kargo müşteri hizmetleri

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Sürat Kargo genel müdürlüğü İstanbul iline bağlı olarak hizmet vermektedir. Sürat Kargo genel müdürlüğü firmaya dair çıkabilecek her türlü soruna dair çözümün kolaylaşması için en kısa sürede şikayet ile ilgilenecek bir kurumdur.

  • Sürat Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 331 0 200
  • Sürat Kargo Genel Müdürlük Adresi: Mahmutbey Mahallesi, Soğuksu Caddesi No:31 / Mahmutbey / Bağcılar / İstanbul

Sürat Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sürat Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Sürat Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 202 02 02 

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığı ile firmaya ait olan her türlü sıkıntı iletilebilmektedir. Firma yetkilileri formu inceledikten sonra size kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Sürat Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Sürat Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 202 0 202

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Sürat Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Yorum yapın