Samsung Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Samsung, Güney Kore’de kurulmuş ve burada varlığını sürdürmektedir. Lee Byung-Chul tarafından 1938 senesinde aktif hale getirilmiştir. Çeşitli alanlarda üretim yapan firmanın en önemli üretim bölümü Samsung Elektronik olarak kabul edilmektedir. Teknolojnin gelişim hızına oldukça başarılı bir şekilde uyum sağlayan firma, bu sayede müşteri ilgisini arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede gören firma, bu sayede büyümeye ve gelişmeye hızla devam etmektedir. Samsun müşteri hizmetleri ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Zamanla birçok ülke ve birçok şehirde yeni yerlere sahip olan firma kaliteli hizmet vererek büyümesini hızlandırmaktadır. Uluslararası boyutlardaki teknolojik ve sanayi alanındaki gelişmeleri oldukça yakından takip etmesi adının kısa sürede duyulmasını sağlamıştır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Samsung, müşterileri potansiyeli oldukça büyük bir markadır. Bu yüzden müşterilerinin memnuniyeti için özverili bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında iletişim kurma fırsatı sunan Samsung, bu sayede müşterilerinin güvenini kolaylıkla sağlamaktadır.

  • Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 77 11

Samsung Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunan Samsung, belirlediği mesai saatleri arasında müşterileri ile iletişim kurmaktadır.

  • Samsung Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00 – 20.00

Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Samsung çağrı merkezi ile 444 77 11 telefon numarası üzerinden müşterilerinin dilek, şikayet ve sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Samsung müşterileri için ilgili faks numarası bulunmamaktadır.

  • Samsung Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Samsung genel müdürlüğü Güney Kore’de bulunmaktadır. Fakat Türkiye içi hizmet veren Samsung Türkiye genel müdürlüğü İstanbul/Eyipsultan’da hizmet vermektedir.

  • Samsung Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (0212) 467 06 00
  • Samsung Genel Müdürlük Adresi: Defterdar Otakçılar Caddesi No:78 Eyüpsultan/İstanbul

Samsung İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Samsung Türkiye insan kaynakları şirketin en önemli birimlerinden birini oluşturmaktadır. Şirkte içinde çalışacak kadroyu özverili bir şekilde seçen Samsung insan kaynakları birimi, şirket içinde açılan pozisyonların bildirilmesi görevini de yapmaktadır. İlgili iş ilan siteleri aracılığı ile veya Samsung resmi internet sitesinde bulunan “Kariyer” bölümünden açılan ilanlar üzerinden başvuru yapılmaktadır.

  • Samsung İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: Bulunmamaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Samsung resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formu üzerinde bulunan boşlukların doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulmasından sonra ilgili temsilciler tarafından incelenen sorun, şikayet veya öneriler çözüme ulaştırılmaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Samsung ürünleri adına sorun bildirebilmek için 444 77 11 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcileri ile şikayetler hakkında iletişim kurma imkanı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden yaşanan sorunların çözüm süreci takip edilebilmektedir.

  • Samsung Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 77 11

Samsung Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Samsung müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla müşterilerine yeni kampanyaları ve ilgili duyuruları paylaşmaktadır. Ayrıca müşterilerin sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurması mümkündür.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.