Rossmann Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Rossmann müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Rossmann insan kaynakları iletişim ve Rossmann şikâyet hattı işte detaylar.

Kişisel bakımına önem verenlerin uğrak noktalarından biri Rossmann olmuştur. Alman markası olarak bilinen Rossmann, ülkemizde de faaliyetlerini devam ettirir. İstediğiniz birbirinden güzel ürün gruplarını ise ürün yelpazesinde tutmaya başlar. Bu sayede ihtiyaçlarınızın en hızlı şekilde karşılanmasını sağlamış olursunuz. Rossmann markası ile bundan sonra güvenli alışverişler yapılması son derece kolay olmaya başlayacaktır.

Kişisel bakım ürünleri kategorisinde en kaliteli ve sağlıklı ürünleri bulmaya başlamış olacaksınız. Müşteri kitlesi son derece geniş olan güvenilir firmayla artık kişisel bakımlarınızı es geçmeden en güzel şekilde yararlanma şansını yakalarsınız. Üstelik kişisel bakımlarınızı yapmanızı sağlarken de sağlığınızın olumsuz bir şekilde etkilenmesini istemez.

Rossmann müşteri hizmetleri alanında da doğru işler ortaya koyan bir firmadır. Müşteri hizmetleri ile günün her bir saat diliminde görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Rossmaan markasının müşteri hizmetleriyle görüşme yapabilmeniz için tuşlayacağınız numara 0212 465 64 63 – 0212 465 64 60 olacaktır.                       

Rossmann İnsan Kaynakları İletişim

Rossmann insanlar ile etkin bir iletişim anlayışı benimseyen markalardan biridir. İnsan kaynakları yaklaşımı olarak da müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeyi başaracak bir hizmetlere yer verilir. Hızlı bir çözümler sunmaya devam eden Rossmann insan kaynaklarıyla istediğiniz güven veren çalışmalardan yararlanmaya başlamış olacaksınız. İnsan kaynakları insani yaklaşımı sayesinde, karşılaşmış olduğunuz her tür problemlerinizin çözüme kavuşturulmasını sağlamış olacaksınız.   

Rossmann insan kaynakları iletişim için 0 850 259 77 66 numarasını arayarak görüşme sağlayabilecek ve sıkıntılarınız ortadan kaldırılmış olacak.

Rossmann Şikâyet Hattı

Rossmann mağazasından ürün sipariş etmiş olanlarında şikayetleri olabiliyor. Ürün teslim, yanlış ürün gelmesi ya da beklenen bir ürünle karşılaşmama gibi durumlar olabiliyor. Her ne kadar güvenilir marka için şikâyetin çok fazla olmadığını söylesekte uçak çaplı bazı şikayetler alabilmesi kaçınılmaz olabiliyor. Rossmann şikayet hattı için arayacağınız numaranın hafta içi 10.00-22.00 saat arasında olmasına dikkat etmelisiniz. Şikayetlerinizi yapabilmeniz için arayacağınız numara ise 0 850 259 77 66 olmalıdır.

Rossmann Sipariş Takip

Rossmann firmasının online web sitesinden ürün sipariş işlemlerinizi yapmaya başlamış olabilirsiniz. Doğal olarak siparişleriniz ile ilgili olarak da bilgi almak isteyebilirsiniz. Nerede, kargoya verildi mi, tedarik sürecinde mi kafanızdaki sorularınıza hızlıca yanıt bulmaya başlayabilirsiniz.

Rossmann sipariş takip için ise hemen üye olduğunuz resmi sitesine giriş yapmalısınız. Anasayfa da yer alan kategorilere tıklayarak siparişlerim bölümüne gelmelisiniz. Siparişim bölümünde kargom nerede bölümü yer alıyor. Bu bölüme sipariş numaranızı yazarak sorgulama işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Rossmann Şikâyet Hattı
Rossmann Şikâyet Hattı

Rossmann Hangi Kargo İle Çalışıyor

Rossmann hangi kargo ile çalışıyor olduğunu da öğrenmek isteyebilirsiniz. Rossmann firmasının teslimat işlemlerini UPS, Aras, Birgünde, Gel-Al ve Byexpress kargolarıyla yaptığını söyleyebiliriz. Ürünlerin adresinize teslim edilme tarihi ise 5 iş günü içerisinde yapılıyor.

Rossmann Mağazadan Alınan Ürün İadesi

Rossmann mağazadan alınan ürün iadesi yapabilmeniz içinde kişilerin bazı şartlara dikkat etmesi gerekir. Özellikle ürün ile ilgili olarak sıkıntı olmadan ürün değişimi yapılması için ambalajının bozulmamış olması, kullanılmamış olması gerekir. Ne yazık ki firmanın kullanılan ürünler ile ilgili bir iade yapma durumu yoktur.

Ürün ile ilgili iade yapabilmek için Hesabım- Siparişlerim- İade bölümüne gelmelisiniz. Hangi ürünü iade edecek olduğunuzu sebepleriniz ile birlikte sistemde belirtmeniz gerekiyor. Ürünler Rossmann firmasına ulaşmasından 3 gün sonrasında ise işlem tamamlanmış olur.

Rossmann İade Değişim

Rossmann  firmasıyla ilgili olarak kullanıcıların merak ettiği konular arasında iade değişim yer alır. Rossmann iade değişim konusunda da müşterilerini bilgilendirmektedir. İade yapacak olduğunuz ürünle ilgili dikkat edilecek en önemli husus, faturasıyla göndermenizdir. İsteyenler değişimlerini internet sitesi aracılığıyla da kolayca yapabilmektedir. Bunun için siparişlerim bölümünden değişim işlemlerini tamamladıktan sonra yeni bir sipariş oluşturmaları gerekir.

Özdilek Müşteri Hizmetleri

Doğtaş Müşteri Hizmetleri

Madame Coco Müşteri Hizmetleri

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.