Papara Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Papara güvenli alışveriş yapmak içi oluşturulan bir online cüzdan hesabıdır. Günün her saatinde aktif olarak kullanıma açık olan Papara ister ödeme yapmak için ister ödeme almak için her an kullanıma açıktır. Her bankada hesabı bulunan Papara, on dakika içerisinde müşterilerinin para yükleme işini hallettiği gibi, müşterilerinin memnuniyetinin de hızla artmasını sağlamaktadır. Papara, müşterilerinden herhangi bir komisyon almamaktadır. Papara müşteri hizmetleri üzerinden kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Papara, müşterilerine sunduğu güven sayesinde çok geniş bir kitleye ulaşmıştır. Ayrıca Papara cüzdan hesabına haftanın her günü ve her saati para transferi yapılmaktadır. Kullanıcının hangi bankada hesabı var ise; o banka hesabından Papara’nın o bankadaki hesabına para gönderilerek, Papara hesabına bakiye yüklemesi yapılma imkanı vardır.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Papara müşteri hizmetleri üzerinden yapılan görüşmeler sayesinde kullanıcıların bütün sorunları çözüme ulaşmaktadır. Papara müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında ve kolayca iletişim kurmak mümkün olduğu gibi oluşan sorunların çözümü oldukça hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

  • Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 340 0 340

Papara Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Papara müşteri hizmetleri hızlı ulaşım özelliğinin yanı sıra, 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Papara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 saat

Papara Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Papara çağrı merkezi 0850 340 0 340 telefon numarası üzerinden müşterilerinin dilek, şikayet ve sorunları hakkında iletişim kurmaktadır.

Papara Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Papara müşteri hizmetlerine ait bir faks numarası bulunmamaktadır. Fakat kargo ile ulaşım sağlamak istemeyen müşteriler için, [email protected] mail adresi üzerinden yazılı belgelerin kabulü gerçekleşmektedir.

  • Papara Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Papara Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Papara müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da hizmet vermektedir. Üsküdar’da bulunan genel müdürlük binası güncel olarak kullanılmaktadır.

  • Papara Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 340 03 50
  • Papara Genel Müdürlük Adresi: Papara Kampüs Üçer Sokak, No: 8 Üsküdar İstanbul

Papara İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Papara insan kaynakları birimi, şirket içerisinde oluşan açık pozisyonlar hakkında bilgi alışverişini sağlayan bir birimdir. Aynı zamanda şirket içerisinde çalışmaya en uygun olacak kişilerin de titizlikle seçilmesi konusunda oldukça önemli bir konuma sahiptir.

  • Papara İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 340 03 50

Papara Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Papara müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinden başvuru almamaktadır. İletişim formu yerine [email protected] mail adresi üzerinden müşterilerinin dilek, şikayet ve istekleri hakkındaki görüşlerini almaktadır. Mail yolu ile ulaşım sağlamak istemeyen müşteriler için ise Papara müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılmaktadır.

Papara Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Papara müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden, ilgili birimlere şikayette bulunmak mümkündür. Müşteri temsilcileri ile sağlanan görüşmeler ile sorunların çözümü hakkında yardım alma imkanı mevcuttur.

  • Papara Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 340 03 50

Papara Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Papara ile sosyal medya üzerinde iletişime geçmek isteyen kişiler için kurumsal sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Papara müşteri hizmetleri sosyal medya hesaplarından duyurulara ulaşmak mümkündür.

“Papara Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın