Mng Kargo Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

MNG Kargo, 2003 yıllarında MNG holding adı altında kurulmuştur. Kurucusu ve genel müdürü Aslan KUut’tur. MNG Kargo’nun 26 aktarma merkezi, 15 gölge müdürlüğü, yaklaşık 8000 elemanı, 2400’den fazla aracı, 6 uçağı, 26 aktarma merkezi bulunmaktadır. Türkiye’de hizmet ettiği kadar yurt dışında da hizmet eden Mng Kargo yaklaşık olarak 220 ülkeye taşıma yapmaktadır. Mng Kargo müşteri hizmetleri tüm bu iş gücünün bir kısmını üstlenerek müşterilerine ve ihtiyaç duyulan taleplere karşı hizmet göstermektedir.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Mng Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Mng Kargo çağrı merkezi bayram tatilleri ve hafta sonları hariç sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar mesai yapmaktadır.

  • Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-18:00 08:30-13:00

Mng Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 06 06 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Mng Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 471 14 44

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Maslak bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Mng Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 366 55 55
  • Mng Kargo Genel Müdürlük Adresi: Eski Büyükdere Caddesi, Tahirağa Çeşme Sokak, Ayazağa Ticaret Merkezi, Kat:5, Maslak/İstanbul

Mng Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mng Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Mng Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Mng Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Mng Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Mng Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Yorum yapın