METRO Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Şehirlerarası otobüs firması olan metro, şu an 81 ilin tamamına seyahat düzenlemektedir. Firmanın  METRO müşteri hizmetleri adıyla, müşterilerine hizmet verdiği, şikayet ve önerilerini aldığı bir telefon numarası bulunmaktadır. Kasım 1992’de kurulan firmanın kurucusu Galip Öztürk’tür. Zaman içinde gelişerek 413 tanesi firmanın kendisine ait olmak üzere, 1303 araç ile hizmet vermeye başlamıştır. Karşılıklı seferler düzenlemesi sayesinde hem gidiş, hem dönüş yönünde hizmet vermektedir. Müşteri sadakatini sağlamak için oluşturduğu Metro Kart uygulaması ile her seyahatten puan kazanılmasını, bu puanlarla ücretsiz seyahatler yapılmasını sağlar.

METRO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Öneri, istek ve şikayetler için   METRO müşteri hizmetleri telefon numarası  kullanılabilir. Bu numara üzerinden ulaşacağınız müşteri temsilcisi ile yaşadığınız olumsuzluğu paylaşabilir, bu sayede kısa sürede sorunun çözümüne kavuşabilirsiniz.

METRO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 34 55

METRO Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Müşteri hizmetlerine ait telefon numarasına ulaşmak için belirli saatleri beklemenize gerek yoktur. Firmanın müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşarak öneri, istek ve şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bilet sorunlarında, bulunduğunuz ilin merkez otogarını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

METRO Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

METRO Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Metro çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ile aynı telefon numarasını kullanmaktadır. Yaşayacağınız, firmayla ilgili her sorunda bu çağrı merkezinden 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Aynı zamanda bilet ayırtma işlemleri, Metro Kart işlemleri gibi konularda bilgi almak için de bu hattı kullanabilirsiniz.

METRO Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Metro Turizm, sadece seyahat acentesi olarak değil, otobüs kiralama şirketi olarak da görev yapar. Seyahat acentesi olarak kullanılan firma kolunun kendine ait bir faks adresi yoktur. Ancak otobüs kiralama firması olarak bir faks adresi kullanır. Bu adres üzerinden gerekli evrak ve belgelerin yerine ulaştırılması sağlanır. Evraklarınızın güvenle ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması için belirlenen faks numarasını kullanabilirsiniz.

METRO Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 658 08 18

metro müşteri hizmetleri numarası

METRO Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Metro Turizm firmasına ait olan genel merkezi kullanarak bilet alma, ayırma, bilette çıkacak sorunların çözümü gibi işlemler yapılabilir. Aynı zamanda başınıza gelen ve firma ile ilgili olan tüm sorunlarda bu adrese giderek şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Genel merkezden yapılacak başvuru ve şikayetler, direkt olarak müdürlüğe ulaşacaktır. Bu nedenle olumsuz bir durumda bu adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

METRO Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 34 55

METRO Genel Müdürlük Adresi: Büyük İstanbul Otogarı, B4 Geçiş Bloğu Kat:3 Bayrampaşa/İstanbul

METRO İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Metro Turizm, iletişim bilgileri içinde İnsan Kaynakları departmanı bulunmaz. Bu departmana bağlanmak için yapılması gereken, çağrı merkezini arayarak insan kaynakları seçeneğine gitmek olmalıdır. İnsan kaynaklarının kendi numarası bulunmamaktadır.

METRO İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 34 55

METRO Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Metro firmasına ait iletişim formunu doldurarak sorun, istek, şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

METRO Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

METRO Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Şikayet, istek, dilek, öneri, bilet işlemleri ve Metro Kart işlemleri tek bir numarada toplanmıştır. Bu numara ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

METRO Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 34 55

METRO Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak Metro Turizm firmasına daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan dönemsel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

METRO Resmi Facebook Sayfası

METRO Resmi Twitter Sayfası

METRO Resmi Instagram Sayfası

“METRO Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın