Mefete Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | İletişim

Mefete müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Mefete canlı destek ve Mefete destek mail işte detaylar.

Mefete Müşteri Hizmetleri için birçok seçenek mevcuttur. Bunun için aşağıdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz:

Yukarıdaki iletişim yöntemlerinden birini tercih ederek Mefete müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Mefete Canlı Destek

Mefete canlı destek için müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Bunun için aramanız gereken numara, 0 850 241 11 75’tir. Bunun yanı sıra Mefete sayesinde, 7 gün 24 saat boyunca para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mefete sayesinde basit ve kullanıcı arayüz ile birlikte işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sizlere düşük işlem ücreti uygulanacaktır.

Mefete Destek Mail

Mefete destek mail için aşağıdaki iki mailden de iletişim sağlayabilirsiniz. Bunlar:

Şeklinde olup, mail gönderdiğiniz zaman, sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Pin
Mefete Anlaşmalı Bankalar

Mefete Anlaşmalı Bankalar

Mefete anlaşmalı bankalar ile her şekilde para gönderim hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber havale ve EFT kullanımı, istediğiniz herhangi bir banka hesabına da para gönderim işlemi sağlanmaktadır. Bununla beraber mefete uygulamasının vermiş olduğu anlaşmalı bankaların internet şubesine giriş yapılması yeterli olacaktır.

Mefete Telefon Güncelleme

Mefete telefon güncelleme için mefete uygulama üzerinden ayarlar bölümüne giriş yaparak telefn güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerini arayarak ya da mail göndererek güncelleme yapabilirsiniz. Mefete müşteri temsilcileri iletişim telefon numarası ve mail adresleri aşağıdaki gibidir:

Bu iletişim şekillerinden birini seçerek telefon güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Senkar Müşteri Hizmetleri

Badiworks Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444 2022

“Mefete Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | İletişim” üzerine 7 yorum
  1. Sizin bacınızın amk orosbu çocukları Kim bilir kaçkişi dolandırdınız böyle para yatırdık hesaba geçmedi iletişim numarası vermişsiniz arıyoruz şu gün yatar dediniz açılacak dediğiniz herşeyini dümen ama bu paralar size de yar olmaz elbet aheste aheste çıkar orosbu çoçukları

    Cevapla
  2. Arkadaşlar dümenci bunlar. Para yatırdım hesaba gecmedı. Müşteri hizmetlerini aradım açan yok. 100 TL yalan oldu. 100 TL ve 100 tane günahım mefete hırsızlarının olsun.

    Cevapla
  3. Sizin mftenizin a**** koyayım o***** çocukları öyle bir uygulamaya üye olduğum için ben de iyi bir o***** çocuğu değilim Yoksa bu o***** çocuklarına üye olmazdım ben sizin a****** koyayım Telefon numaram 541 562 28 84 o***** çocukları Siz hepinizden Haklı olan bu uygulamayı siler para gönderip para almaz zaten büyük ihtimal Bir iki gün içerisinde paraları da vurup çıkıcılar para yatırmıyorlar çünkü hesaba

    Cevapla
Yorum yapın