Kuryenet Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kuryenet firması kurulduğu ilk günlerde bölgesel olarak hizmet eden bir firmaydı. Zaman içerisinde kaliteli ve tam zamanında ulaştırma imkanı sağlayan bir firma haline gelmesiyle çalışma saatlerini ve personel sayısını artırarak uluslararası bir firma haline gelmiştir. Müşterilerin de tatmin olacağı bir hizmet sunduğundan dolayı daha yoğun ve kaliteli hizmetler sunabilmek için personel kadrosu, filo sayısı ve çalışmış olduğu ülke sayısı bakımından gitgide adından daha fazla söz ettirmeye başlamıştır. Kuryenet müşteri hizmetleri tüm bu detaylar ve hizmet kalitesi hakkında daha detaylı bilgiler vererek bireylerin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kuryenet’in müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçerek hizmet öncesinde ve sonrasında yaşanan veya yaşanabilecek olan her türlü olumlu ve olumsuz durum hakkında detaylı ve güvenilir bilgi alınabilir. Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası müşteriler tarafından öğrenildikten sonra firma ile irtibata geçerek pek çok hizmetten yararlanılabilir.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 93 93

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Kuryenet çağrı merkezi pazartesinden cumaya kadar sabah 09:00 ile 12:30 ile 13:30-18:00 saatleri arasında hizmet ederken hafta sonları hizmet vermeyen bir çalışma sistemine sahiptir.

 • Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00-12:30 13:30-18:00

Kuryenet Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kuryenet çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 93 93 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Kuryenet resmi veya yazılı olan herhangi bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Faks yöntemi sağlıklı ve güvenli olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Direk iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Kuryenet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 93 93

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Kuryenet müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Tuzla bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Kuryenet Genel Müdürlük Telefon Numarası:444 93 93
 • Kuryenet Genel Müdürlük Adresi: 2. Sanayi Caddesi, No:10, 34956 Aydınlı – İstanbul Ay Organize Sanayi Bölgesi/Tuzla/İstanbul

Kuryenet İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kuryenet Kargo firmasının insan kaynakları kolunun belirlediği olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Kuryenet İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 93 93
	kuryenet müşteri hizmetleri iletişim

Kuryenet Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kuryenet müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kuryenet müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

KuryenetŞikayet Hattı Telefon Numarası: 444 93 93

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Kuryenet sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü kargo hizmetine dair kampanyalar, bilgiler ve genel hizmetlere dair konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

“Kuryenet Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 25 yorum

 1. hayatımda gördüğüm en kötü personel ve iletişim hizmetine sahipsiniz sizinle çalışan tüm firmalarla alış verişimi iptal ediyorum

  Cevapla
 2. Serkan arkadasima katiliyorum

  hayatımda gördüğüm en kötü personel ve iletişim hizmetine sahipsiniz sizinle çalışan tüm firmalarla alış verişimi iptal ediyorum

  Cevapla
 3. Arıyorum numaranizi dalga geçer gibi Bi insan çıkmıyor bile
  Beceriksiz herifler
  Adam gibi bir sistem kurmak çok mu zor

  Cevapla
 4. internette binlerce kuryenetle ilgili yorumlar var daha bir tanesi iyi bir kurye dememiştir. bu kuryenin kapanması lazım. yetkililere burdan çağrıda bulunuyorum.

  Cevapla
 5. böyle bir kurye şirketinin allah belasını versin şuan evde olduğum halde telefonuma mesaj geliyor adresinizde size ulaşamadık diye….

  Cevapla
 6. Lanet olsun sizin gibi firmaya ne ulaşılıyor ne ürün teslimatım yapılıyor bir ayı geçti kim oldukları bile belli değil kurye demeye utanıyorum.

  Cevapla
 7. böyle rezalet kargo firması görmedim telefonlara bakmazlar adresler yalan bunların kapanması için elimden geleni yapacam

  Cevapla
 8. Buradan Kurumsal Akbank yetkililerine sesleniyorum bu güvensiz olan kuryenetle nasil anlasirsiniz hicmi hakkindaki şikayetleri değerlendirmediniz iki haftadir kartim gelmiyor magdurum üstelik benim gibi binlerce mağdur var bu kuryenet firmasının derhal kapatilmasi lazim bu kurye yuzunden bankami degistirecegim.Güvensiz hizmetini yerine getirmeyen vatandaşlarla dalga gecen kuryenet firma insallah kapatilirsiniz sizden kurtuluruz yada insallah batarsiniz.

  Cevapla
 9. Bu yorumları okudum
  Ordu kurye net adresi sadece bir cadde başka ne telefon ne kapi numarası birde iş bankası bunlarla çalışıyor dün gün boyu saat 18 20 olana kadar evde bekledim birde iş bankasına adreste kimse yok tu demişler rüyaları nda mesai saatleri dahilinde çalışıyorlar
  Sanirim sikayetcilerin çoğu haklilar sen iş ban kişisin bu duyarsızlık tan haberiniz yok mu

  Cevapla
 10. ya arkadaş telefon açıyorum bana mesaj geliyor bir tane muhatap alacağınız biri bile yok bu nasıl bir işletme tam anlamıyla rezalet

  Cevapla
 11. Banka takip numarasi attı aradım kuryeneti numarasini takip numarasını biliyorsanız tuşlayın dedi operatör..tusluyorum son rakamı tuşlarıyım gbi telefun otomatik kapaniyor:)
  La bu ne rezil bir iletişim..koskoca bankalar nasıl böyle bir firma ile çalışır…???

  Cevapla
 12. Ne saçma bir kurye bunlar daha önemlisi Denizbank bunlarla nasıl çalışıyor.işyerinde olmama rağmen ulaşılamadı mesajı geldi.

  Cevapla
 13. Bu nasıl hizmet anlayışı, Müşteri hizmetleri Telefon yönlendirmesini yapamıyor, verilen süre içinde no çevirememişim ikinci tuşa basmadan verilen cevap ve kapat.
  Bırakın bu işi birde bu hizmetin ilklerindensiniz.
  ESKİMİŞSİNİZ….!
  YENİLENİN….!

  Cevapla
 14. İletişimsiz bir Kargo firması. Çok Kötü!!! 10 gündür kredi kartımı bekliyorum. Bugün de geldik teslim edemedik diye yazmışlar. Tüm gün evdeydim. Arıyorum muhatap yok!! Denizbank olarak bu firmayla nasıl çalışıyorsunuz? Güvenlik açısından da kredi kartı bu… Huzursuz ve mutsuz ettiniz beni!

  Cevapla
 15. Ya kardesim nasil bir firmasiniz arıyorum telofonu kapatıyorsunuz bir haftadır gönderimi teslim edemediniz yapmayın bu isi milleti madur etmeyin

  Cevapla
 16. Muhatap bulamadığın gibi telefonlara zaten ulaşılamıyor adres desen o hic yok sanal firma gibi şunuda anlayamiyorum direkt insanlara hizmet veren bankalar bu firma ile hala nasil çalışabiliyor anlamış değilim

  Cevapla

Yorum yapın