Koton Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

1988 senesinde İstanbul’da açılmış olan Koton, hazır giyim sektöründe hizmet vermektedir. Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından kurulan Koton, başlarda ihraç fazlası ürünlerin satıldığı küçük bir dükkân olarak faaliyete başlamıştır. Kısa sürede büyük ilgi gören dükkân, hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir. 1995 senesinde kendi üretimini yapmaya başlamış daha sonra 1996 senesinde ilk defa yurt dışına açılmıştır. İlk yurt dışı mağazası Almanya’nın Münih şehrinde açılmıştır. Yurt dışında da hızlı bir şekilde büyüme gösteren Koton hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki müşterileri tarafından sıkça tercih edilen bir marka olmuştur. Müşterileri ile samimiyet ve güven üzerine bir ilişki kuran Koton, Koton müşteri hizmetleri üzerinden iletişim sağlamaktadır.

Koton Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Koton müşteri hizmetleri aracılığıyla sağlanan hizmetler ve ürünler hakkında kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Koton müşteri hizmetleri telefon numarası, müşterilerin her zaman anında ulaşım sağlayabildikleri bir iletişim yolu olmaya devam etmektedir.

  • Koton Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 208 71 71

Koton Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Koton müşteri hizmetleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Belirlediği mesai saatleri içerisinde oluşan bütün sorun ve şikayetleri anında çözüme ulaştıran Koton müşteri hizmetleri, müşterilerinin memnuniyeti için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

  • Koton Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00 – 22.00

Koton Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Koton çağrı merkezi ile 0 212 331 33 00 telefon numarası ile müşteri temsilcilerine rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Koton Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Koton, faks yolu ile iletişim sağlamamaktadır.

Koton Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Koton genel müdürlüğü İstanbul/Sarıyer’de hizmet vermektedir.

  • Koton Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 331 33 00
  • Koton Genel Müdürlük Adresi: Ayazağa Mahallesi Ayazağa Yolu Çelik İş Merkezi No:3 Sarıyer/ İstanbul

Koton İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Koton insan kaynakları aracılığı ile şirket içindeki açık pozisyonlara başvuru sağlanmaktadır. Şirketin çalışsan kadrosu üzerinde önemli bir etkiye sahip olan Koton insan kaynakları birimi, şirket içerisinde büyük bir öneme sahiptir.

  • Koton İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 208 71 71

Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Koton resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Ana sayfanın en altında bulunan “Yardım” sekmesi ile iletişim formuna ulaşılmaktadır. İletişim formunda bulunan ilgili yerlerin doğru bir şekilde doldurulmasından sonra dilek, şikayet ve sorunlar için başvuru yapılmaktadır.

Koton Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Koton şikayet hattı üzerinden şirket ile iletişim kurmak mümkün olacaktır. Ürünler ile ilgili olumsuz durumlar söz konusu olduğunda veya alışveriş ile ilgili konularda rahatlıkla şikayet hattı üzerinden ilgili temsilci ile iletişim kurulmaktadır.

  • Koton Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 212 331 33 00

Koton Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Koton ile ilgili güncel duyuruların ve güncel kampanyaların yayınlandığı sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden Koton ile iletişim kurmak mümkündür.

Yorum yapın