Kamil Koç Müşteri Hizmetleri – Kamil Koç Bilet İletişim

Kamil Koç iletişim kanallarını kullanarak firma ile iletişime geçmek mümkündür. Bu açıdan Kamil Koç, ulaşım ile ilgili merak edilen sorular ve şikayetler için hizmet vermektedir.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

Kamil Koç müşteri hizmetleri iletişim numarası ile ulaşım ile ilgili sorularınıza kolayca yanıt bulabilirsiniz. Bu açıdan Kamil Koç, yolcularına daha çok yardımcı olabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede Kamil Koç firmasını tercih eden kişiler yolculukları ile ilgili bilgi alabilir.

 • Kamil Koç müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 0 562 şeklindedir.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu Kamil Koç firmasının hizmetlerini kullanan kişiler için önemlidir. Bu sayede yolcular otobüs bileti alma, otobüs bileti değiştirme, bilet iptali ve diğer bilet işlemleri ile ilgili bütün sorularına cevap bulabilmektedir.

 • Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 562 şeklindedir.

Kamil Koç Çalışma Saatleri

Kamil Koç çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Ancak müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede Kamil Koç yolcuları, otobüs ve biletleri ile ilgili bilgileri her an öğrenebilmektedir.

Kamil Koç Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kamil Koç çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu Kamil Koç firmasını tercih eden kişiler tarafından sorulan sorulardan biridir. Bu açıdan otobüs ve bilet işlemleri ile ilgili bilgi almak bu numara ile mümkündür.

 • Kamil Koç çağrı merkezi telefon numarası 444 0 562 şeklindedir.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Kamil Koç müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu bölgesel kurumlarla değil, genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyen kişiler tarafından sorulan bir sorudur.

 • Kamil Koç müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 444 0 562 şeklindedir.
 • Kamil Koç müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Panayır Mahallesi, İstanbul Caddesi No: 421/A-3 Osmangazi, Bursa’dır.

Kamil Koç İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kamil Koç insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusunun cevabı bu kurumda çalışmak isteyen kişiler açısından önem taşımaktadır. Bu açıdan Kamil Koç insan kaynakları adresi ve telefon numarası aşağıdaki biçimdedir.

 • Kamil Koç insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Panayır Mahallesi, İstanbul Caddesi No: 421/A-3 Osmangazi, Bursa adresidir.
 • Kamil Koç insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0 224 294 55 62 şeklindedir.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kamil Koç müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu Kamil Koç hizmetleri ile ilgili sorunlar ve şikâyetleri iletmek isteyenlerin kullanacağı bir telefon hattıdır.

 • Kamil Koç müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 444 0 562 numaralı telefon numarasıdır.
Daha fazla bilgi almak için;
6 Comments
 1. Pınar says

  Gerçekten berbat bir yolculuktu , tv çalışmıyor internet yok .

 2. Mert acar says

  Böyle firma olmaz olsun 4 saati geçti yeni araba geldi Çorum’dan istanbula gidiyoruz ankaraya 50 km kala kaldık yeni araba geldi

 3. Ali Şahin says

  Kâmil Koç Kayseri-sivas saat 11.00 a bilet aldım sabah erkenden otogara geldim 1 saati aşkın süre otobüsü bekledim otobüs gelmesi gereken süreden 15 dakika geç geldi . Otobüsü görür görmez valizimi alıp gittim host ve yanındaki birkaç arkadaş bana acele etmemi söyledi ve kibar davranmadi halbuki kendileri 15 dk geç kalmıştı neyse sonra bir arkadaşım daha vardı hosta 1 dk beklemesini arkadaşımı hemen çağıracağımı söyledim bana beklemeyeceklerini sert bir dille söylediler bende bunu duyunca bende kibar bir dille zaten gelmeniz gereken süreden 15 dk geç geldiniz hangi biz sizi nasıl bekledik hangi hakla beklemiyorsunuz dedim daha sonra benimle sözlü tartışmaya girdiler onlara cevap versem fiziki bir tartışmaya bile dönebilirdi artık bu firmadan asla bilet almam yazıklar olsun

 4. Ayten Çiftci says

  04.11.2022 tarihinde 23:59 Kaş a seyehat etmek için aldığım bilete istinaden otogara kalkan serviste gereğinden fazla yolcu alındığından dolayı ayakta gitmek zorunda kaldığım yetmiyormuş gibi bindigim otobüsünüzde şoför cami kapanmadigindan dolayı montlarimizla bile donarak seyehat etmeye mecbur bırakıldık. Otobüsün içeri sıcaklığı 8 derecede ve üstelik kapanmayan camdan içeriye yel gibi giren soğuktan dolayı klimaları çalıştırtmak için tam 2 saat kavga ettik şaka gibi. . Tüm bunlara ilaveten koltuklar bozuk yatmıyor, TV calismiyor…Bence tüm bunları kontrol edemiyorsanız, bizleri insan yerine koymayıp bizler bu kadariz işine gelen bizle yolculuk yapsın diyorsanız seyehat acentasi değil bence keriz avı acentasi olarak adınızı değiştirin….Bizler sizlere bedel ödeyip hizmet alan tarafiz,sizlerde bunun karşılığında aldığınız paranın hakkını vermelisiniz.Eger yarına hasta olarak çıkarsam bu şikayetimi sadece size yazmakla kalmayacağımi sahitlerimle, otobüsün iç derece görüntüsü ve videosu ile
  tüm sosyal medyada paylaşıp, insan sağlığını tehlikeye attığınızdan dolayı cimer ve tuketici hakem heyetine de şikayetimi bildirecegimi biliniz.

 5. Eyüp Ödemiş says

  02.10.2022 tarihinde yani şu anda18.30 kamil koç otobüsü ile bursa dan gebzeye seyahat ediyorum. Bursa otogarindan bilet alır iken özellikle üzerine basarak sordum direk olarak gidiyor mu diye.verdikleri cevap evet hicbiryere uğramadan direk gidiyor.Şuanda gemlige doğru gidiyoruz.Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.insanlari kandirmakarina hakları yok.ayni şekilde 2 hafta öncede gebzeden bursaya gelirken aynı olayı yaşadım.

 6. Seda gün says

  20.45 de çıkış yapması gereken araçları 21.20 de çıkış yapıyor buna rağmen de mola olmayan yerlerde sürekli mola yapıyor 1 saat olması gerek yol 3 saat oldu hala devam ediyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.