İŞKUR Müşteri Hizmetleri 7/24 – Alo 170 Canlı destek

İŞKUR Müşteri Hizmetleri 7/24 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İŞKUR müşteri hizmetleri telefon numarası nedir işte detaylar.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri; İŞKUR 4837 sayılı kanuna göre kurum her vatandaşa ve işçiye vasıflarına ve imkanlarına uygun olarak iş bulmak ve işverenlere de işlerine uygun vasıfta işçi bulmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş bir resmi kurumdur. Bu kuruluş din, dil ve ırk gözetmeksizin kadın ve erkek her vatandaşa ve iş verene iş bulma ve işçi bulma imkanı sağlamaktadır. İŞKUR müşteri hizmetleri hem almak istediğiniz ürünler hakkında hem de siparişlerinize dair kafanıza oluşan herhangi bir soruna karşı çözüm odaklı seçenekler sunmaktadır.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir

İŞKUR müşteri hizmetleri yetkilileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan iş ve işçi başvurularına dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. İŞKUR müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündüer.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 170

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

PTT çağrı merkezi her gün 7/24 hizmet vermektedir.

 • İŞKUR Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7/24

İŞKUR Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İŞKUR çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 170 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

İŞKUR resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır.Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda bir an önce iletişime girmek gerekirse faks yöntemi müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • İŞKUR Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 170
iş kur müşteri hizmetleri
işkur çağrı merkezi

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

İŞKUR müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Yenimahalle/Ankara bölgesinde yer almaktadır. İŞKURA veya kuruma dair herhangi bir durumda oluşabilecek herhangi bir sorun halinde bu sorunu ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • İŞKUR Genel Müdürlük Telefon Numarası:0312 21630 00
 • İŞKUR Genel Müdürlük Adresi: Emniyet mahallesi, Mevlana Bulvarı, No:42, 06560 Yenimahalle/Ankara.

İŞKUR İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

İŞKUR firmasının insan kaynaklarının belirlediği iş kollarına göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • İŞKUR İnsan Kaynakları Telefon Numarası:0312 317 03 62

İŞKUR Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

İŞKUR müşteri hizmetleri iletişim formu bu kuruma dair genel talep ve şikayetleri sormak ve bunun çözümüne kavuşmak için kullanılan bir iletişim yöntemidir.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

İŞKUR müşteri hizmetleri vatandaşın taleplerinin uygulanmasını istediği zamanlarda, talebin uygulandığı sırada veya talep sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

İŞKUR Şikayet Hattı Telefon Numarası: 170

İŞKUR Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

İŞKUR sosyal medya hesapları hizmete sunulan imkanlar, bilgiler, genel hizmetler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarında vatandaşa her türlü bilgiyi genellikle önceden bildirmektedir.Sosyal medya hesaplarından takip edilerek önceden çoğu ürün hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de haberdar olabilirsiniz. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
 1. Muzaffetku says

  Uott

 2. Özlem says

  Zorla ücretsiz izin belgesi imza ettiler

Leave A Reply

Your email address will not be published.