ING Bank Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi

Hollanda merkezli ve çok uluslu bankacılık sistemi olan ING Bank; sigorta, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı ve portföy yönetimi tarzı konularda müşterilerine hizmet vermektedir. Dünya çapında 40 tane şubesi olan ING Bank, Türkiye bankacılık sistemine 2007 senesinde Oyak Grubu’ndan Oyak Bank’ın tüm hisselerini alarak giriş yapmıştır. Türkiye’deki bireysel müşterilerine ve aynı zamanda kurumsal müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Bankanın temel stratejisi inovasyon ve dijitalleşme üzerine kurulmuştur. ING Grubu olarak; Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avustralya kıtalarında, toplam 40 ülkede, 53 bini aşkın çalışan ile hizmet vermektedir. Sunduğu finansal çözümler sayesinde hem Türkiye’de hem de dünya ülkelerinde ana banka olmak hedefleri arasında bulunan ING Bank, aynı zamanda müşterilerinin en iyi hizmetle beraber en güvendiği banka olmayı amaçlamaktadır. ING Bank müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerinin her zaman en iyisine sahip olmaları için çok sıkı bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

ING Bank müşteri temsilciyle yapılan görüşmeler sayesinde banka müşterilerinin sorunları anında çözüme ulaşmaktadır. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlanarak, en iyi hizmetin alınmasına dikkat edilmektedir.

  • ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 600

ING Bank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

ING Bank müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemleri telefonda kolay ve hızlı gerçekleştirilmekte ve müşteri temsilcisiyle 7 gün 24 saat görüşme sağlanmaktadır.

  • ING Bank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:00-24:00

ING Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

ING Bank çağrı merkezi 0850 222 0 600 telefon numarası üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

ING Bank müşteri hizmetlerine ait faks numarası üzerinden uyazılı belge göndermek isteyen müşteriler kolaylıkla ulaşım sğlayabilmektedir.

  • ING Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0212) 304 92 95

ING Bank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

ING Bank müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Maslak’ta bulunan binasında müşterilerine hizmet veren ING Bank müşteri hizmetleri genel müdürlüğüne her zaman müşterilerinin ihtiyaçları için ulaşım sağlanmaktadır.

  • ING Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 335 10 00.
  • ING Bank Genel Müdürlük Adresi: Reşit Paşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:8, Maslak, Şişli, İstanbul.
ing bank müşteri hizmetleri
ing bank çağrı merkezi telefon numarası

ING Bank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

ING Bank insan kaynaklarının temel amacı, çalışanların kendilerini değerli hissettikleri ve kendilerini geliştirme imkanlarının olduğu bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır. Şirket içerisinde oluşan açık pozisyonlar için başvuruların alındığı birim olan insan kaynakları, bankanın en önemli birimlerinden birisi olarak görev yapmaktadır.

  • ING Bank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 0 600

ING Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

https://www.ing.com.tr/tr resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlamak mümkündür. İnternet sitesinde bulunan iletişim formu üzerinde bulunan boş yerlerin doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulmasından sonra ilgili yerlere gönderilmektedir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ING Bank, müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden müşterilerinin dilek, şikayet ve istekleri hakkında iletişim kurmaktadır. 0850 222 0 600

ING Bank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

ING Bank sosyal medya hesaplarını takip ederek banka hakkındaki kısa bilgilerine ulaşmak ve duyuruları takip etmek mümkündür.

Yorum yapın