İdefix İletişim

İdefix iletişim numarası sıklıkla merak edilir. Bu marka, 1996 yılında kurulmuş ve internet üzerinden kültür ürünleri satan bir sitedir. ​​Firma, 2003 yılından bu yana sanal kitap fuarlarına ev sahipliği yapar. Fuarda yaklaşık 1.500 yayıncı yer alır ve kitaplar indirimlerle sahiplerine sunulur. 15 yıldır düzenlenen ve okuyucuların ilgisini çeken fuar sürekli olarak düzenlenmektedir. İdefix, 2006 yılından bu yana Can Yayınları ve Yapı Kredi Yayınları gibi 50’nin üzerinde büyük yayınevinin ana kitap dağıtıcılığını yapmaktadır. İdefix’in her yıl satılan kitapların yerine yeni ağaçlar dikerek ormansızlaşmayı önlemek için araştırmalar yaptığını da belirtmekte fayda vardır. Şirketin müşteri hizmetleri numarası, sipariş takibi, kargo, ödeme yöntemleri gibi soruları yanıtlamak için hizmet sağlamaktadır.

İdefix Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

İdefix müşteri hizmetleri iletişim numarası, İdefix web sitesi üzerinden yapılan tüm satın alma, sorun veya arama işlemlerinde kullanılması gereken numaradır. İdefix müşteri hizmetleri, daha iyi ve daha güvenilir hizmet vermeyi taahhüt eder.

İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İdefix müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusunun cevabı, bir sipariş sorununu çözmek için iletişim kurabileceğiniz numaradır. Müşteri hizmetleri genellikle yanlış sipariş veya nakliye sorunları nedeniyle aranır. İdefix müşteri hizmetleri numarası 0850 266 06 06

İdefix Çalışma Saatleri

İdefix çalışma saatleri konunda hafta içi ve hafta sonu sabit çalışma saatlerinde değişiklik yoktur. İdefix müşteri hizmetlerini pazartesiden pazara 09:00 – 21:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Saat 21.00’den sonra yapılan aramalar marka tarafından desteklenmemektedir. İdefix müşteri hizmetleri, bu saatler içinde yapılan aramalarda karşılaşabileceğiniz sorunları başarıyla çözecektir. Bu nedenle müşteri hizmetlerini rahatlıkla arayabilirsiniz.

İdefix Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İdefix çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusunun cevabı, tüketicilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için geliştirilmiştir. 0850 266 06 06‘yı aramak, sıraya girmeden doğrudan hesap yöneticinizle zamanında iletişime geçecektir. Bu hizmet, İdefix şirket politikasına göre organize edilmektedir.

İdefix Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

İdefix müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusunun cevabı 0850 266 06 06’dır. Belirtilen süre içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İdefix müşteri hizmetleri onlara ulaştığını görür görmez size geri gönderecektir. Bunun yanı sıra mail ile de İdefix’e ulaşmanız mümkündür.

İdefix İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

İdefix insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu özellikle kargo için merak edilir. İdefix müşteri hizmetleri kargo takibi, kitap ve kırtasiye siparişi veren tüketicilerin en çok sorduğu sorudur. Kargo takibi sırasında, web sitesi size bir e-posta ve malları takip etmeniz için bir bağlantı gönderecektir, ancak bu bağlantıyı siler veya kaybederseniz, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekecektir. İdefix insan kaynakları iletişim numarası: 0850 266 06 06

idefix musteri hizmetleri
idefix musteri hizmetleri

İdefix Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

İdefix müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu iade ve şikayetler için sorulur. İdefix müşteri hizmetlerinden sipariş iptali, İdefix Müşteri Hizmetleri tarafından yapılabilir. İdefix müşteri hizmetleri aracılığıyla siparişinizi iptal etmek isterseniz, önce müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. İdefix müşteri hizmetleri şikâyet hattı: 0850 266 06 06

Yorum yapın