Hepsiburada Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi

1998 yılında Hepsiburada’da adı ile bir markanın Türkiye’de, internet alışveriş dünyasına girmesinden bu yana, tedarikçilerle yapılan anlaşmalar ve internet alışverişinden ürünler doğrudan teslimat yapısını oluşturmuştur. Hepsiburada’nın yanı sıra Türkiye genelinde 700.000 adet ürüne sahip kendi mağazaları ve ekspres teslimat yolu ile ürün satışı yapan bir markadır. Bunun yanında, internette çeşitli markaların çağrı merkezi telefon numaraları doğrudan çağrı merkezine bağlanmada sorun yaşanmaktadır. Bundan dolayı sizler için Hepsiburada müşteri hizmetleri hakkında bir araştırma yaptık ve bu sorunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İnternette güvenle alışveriş yapabileceğiniz adreslerden biri olan Hepsiburada, günümüz şartlarında her gün güvenli alışveriş imkanı sağlayan sanal mağazalardan biridir. Hepsiburada, online alışveriş noktalarında 7 milyona kadar müşteriyi çeken bir e-ticaret sitesidir. Marka, değişim ve iade sürecinde oluşabilecek tüm müşteri deneyimlerini doğrudan destekler. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden tüm sorularınıza kısa sürede cevap alabilirsiniz Burada binlerce ürün satın alırken karşılaşılan tüm talihsizliklerle başa çıkmak için destek ve bilgi alacaksınız. Artan müşteri sayısı ile Hepsiburada’nın müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden gelen çözümlere olan talep de artmaktadır.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Hepsiburada müşteri hizmetleri sizlere haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktadır. Belirlenen hizmet saatleri içerisinde gönül rahatlığı ile buraya danışabilirsiniz.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00- 23.59

Hepsiburada Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri desteği alacağınız çağrı merkezinin iletişim bilgileri 0850 252 40 00 olup, ayrıca Hepsiburada en iyi hizmeti verebilmek için çağrı merkezi desteğini çok güçlü tutmaktadır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Hepsiburada markasının herhangi bir faks numarası bulunmamaktadır.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Yok.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Şişli’de bulunmaktadır.

  • Hepsiburada Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 252 40 00.
  • Hepsiburada Genel Müdürlük Adresi: Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul.

Hepsiburada İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Hepsiburada insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu birim ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

  • Hepsiburada İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 545 75 69

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Hepsiburada müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Bu forma Hepsiburada resmi internet sitesinden ulaşım sağlanmaktadır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak firmaya bildirimde bulunabilirsiniz. Bu hat üzerinden dilediğiniz gibi ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

  • Hepsiburada Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Hepsiburada sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberlere, kampanyalara  kolaylıkla ve anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

“Hepsiburada Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi” üzerine 2 yorum

Yorum yapın