Hakmar Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Hakmar, 1997 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Tecrübeli çalışan kadrosu ile hızla büyüyerek günümüze kadar gelmiştir. 25 adet aktif olarak çalışma gösteren mağazası bulunan Hakmar, hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini günden güne geliştirmekte ve büyütmektedir. Satın alma gücünün büyüklüğü ve dinamik yapısı sayesinde hızlı bir büyüme göstermektedir. İstanbul’un tamamında aktif olarak çalışma alanına sahip olmak isteyen Hakmar, öncelikle müşteri memnuniyetinin sağlanması gerektiğini düşünerek Hakmar müşteri hizmetleri üzerinden müşterileri ile anında iletişim kurma fırsatı sunmaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Hakmar müşteri hizmetleri ile anında iletişim kurmak mümkündür. Hakmar müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bütün sorunların çözümlerine ulaşım sağlanmaktadır.

  • Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0216 307 4440

Hakmar Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren Hakmar müşteri hizmetleri, belirlenen mesai saatleri arasında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

  • Hakmar Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30 – 21.30
  • Hakmar Müşteri Hizmetleri Pazar Günü Çalışma Saati: 11:00-21:30

Hakmar Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hakmar mağazalarının çağrı merkezi numarası 0216 307 4440 olup buradan müşterilerinin dilek, şikayet ve sorunlarına çözüm yolları bulmak için çalışmaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Hakmar müşteri hizmetleri faks numarası bulunmamaktadır.

  • Hakmar Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Hakmar müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/ Pendik’te müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Hakmar Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 307 9393
  • Hakmar Genel Müdürlük Adresi: Yayalar, Ankara Caddesi No 173 Pendik/İstanbul

Hakmar İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Hakmar insan kaynakları şirket adına büyük önem taşıyan bir birimdir. Hakmar insan kaynakları aracılığı ile şirket çalışanları seçmektedir. Aynı zamanda oluşan iş ilanları ve açık pozisyonlar için duyurular Hakmar insan kaynakları tarafından yapılmaktadır. [email protected] adresi üzerinden nsan kaynaklarında bulunan ilgili kişi ile iletişim kurmak mümkündür.

  • Hakmar İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 307 9393

Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Hakmar resmi internet sitesi üzerinden “İletişim” bölümüne geçerek iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır.  İletişim formunda bulunan boşluklar, istenilen bilgiler ile doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulduktan sonra ilgili temsilciye iletilmektedir. İlgili temsilci gerekli incelemeleri yaptıktan sonra olabilecek en hızlı zamanda müşteriye geri dönüş yapmaktadır.

  • Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:

Hakmar Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Hakmar müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak firmaya bildirimde bulunmak mümkündür. Hakmar müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden dilek, istek ve şikayetler anında ve kolay bir şekilde ilgili yerlere iletilmektedir. [email protected] adresi üzerinden posta yolu ile de şikayet bildirmek mümkündür.

  • Hakmar Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0216 307 4440

Hakmar Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Hakmar, müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurular yapmakta ve yeni kampanyalar hakkında bilgiler paylaşmaktadır. Sosyal medya üzerinden müşterilerine detaylı bilgiler sunan Hakmar, sosyal medya aracılığı ile de müşterileri ile iletişim kurmaktadır.

Yorum yapın