Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri | Gittigidiyor iletişim telefon numarası

Gittigidiyor müşteri hizmetleri üzerinden bağlanma sağladığınız taktirde, işlemlerinizin en kısa sürede çözülmüş olduğunu göreceksiniz.

Sorunlarınızı bir an önce çözmek istiyorsanız, Gittigidiyor VIP kod elde edinmelisiniz. GittiGidiyor sitesindeki doğrudan bağlantı seçeneklerinin sağlandığı Türkiye’deki ilk markalardan birisidir. Ayrıca satıcının aracılık hizmetleri deneyiminden ürün alma ihtiyacını birinci elden güvenli bir sistemle temsil etmek yerine bir toptancıya da ihtiyacınız vardır. Bu işlemi Gittigidiyor aracılığı ile oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Doğrudan çağrı merkezlerine ve müşteri temsilcilerine bağlanarak sorunlarınızı, dileklerinizi ve şikayetlerinizi gerekli birimlere iletebilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

GittiGidiyor, alıcıları ve satıcıları bir araya getiren Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret platformudur. EBay firması ile GittiGidiyor’da satıcının listelediği ürünler alıcıya güvenle teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünleri başka firma veya şahısların GittiGidiyor üzerinden gönderdiği unutulmamalıdır. İlk bağlantınız satıcıdır, GittiGidiyor değil. Bu nedenle, bir ürün satın alırken sorun yaşarsanız, öncelikle satıcıyla iletişime geçmenizi öneririz. Bunu yapmak için Hesabım sayfasındaki “Satıcıya Mesaj Gönder” sekmesini kullanmalısınız. 2001’deki başlangıcından bu yana Gittigidiyor’un yaklaşık 12 milyon kullanıcısı vardır. Doğal olarak bu tür aktif işlemlerin geri döndüğü platformlarda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. GittiGidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden veya resmi internet sayfası aracılığı ie sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 32 29

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Doğrudan Gittigidiyor müşteri hizmetlerine bağlanarak, Gittigidiyor müşteri hizmetleri aracılığı ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bunu yapmak için, belirlenen mesai saatleri içerisinde, ilgili birimle ile iletişim kurabilirsiniz.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 21.00

Gittigidiyor Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanmak için Gittigidiyor resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra bu gerekli bölümden “Bizi Arayın” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Dört basamaklı bir VIP destek kodu göreceksiniz, sadece kodu yazıp belirlenen çağrı merkezi iletişim numarasını çevirmelisiniz. Müşteri temsilcisi VIP destek kodunu çevirdikten hemen sonra hatta bağlanacaktır. Aldığınız VIP destek kodunun süresi en geç 15 dakika içinde sona erecektir.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Gittigidiyor firmasına yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz. Böylee telefon üzerinden iletişim kurmak istememeniz durumunda kolaylıkla faks yolu ile iletişim kurmanız sağlanacaktır.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 687 02 98
gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 0850Pin

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Gittigidiyor’un genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır.

  • Gittigidiyor Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 252 32 29
  • Gittigidiyor Genel Müdürlük Adresi: My Office İş Merkezi Çiğdem Sokak No:1/14 Pk:34746 Barbaros Mahallesi İstanbul

Gittigidiyor İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Gittigidiyor insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu birim ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Bu birim şirketin en önemli birimlerinden birisidir. Mülakatlar bu birim aracılığı ile yapılmaktadır.

  • Gittigidiyor İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 252 32 29

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Gittigidiyor müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Bu forma Gittigidiyor resmi internet sitesinden ulaşım sağlanmaktadır.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Şikayetinizi, Gittigidiyor şikayet hattı üzerinden paylaşabilirsiniz. Soruna çözüm bulmak için 0850 252 32 29 numaralı Gittigidiyor şikayet hattı ile bulunabilirsiniz. Gittigidiyor şikayet hattı size 7/24 hizmet vererek tüm sorunları sizin için çözecektir. Müşteri ürünü teslim aldıktan sonra olası istenmeyen durumlarda şikayetlerini hızlı bir şekilde iletmeyi ve sorunlarını bir an önce çözmeyi umar. Bu nedenle şikayetinizi Gittigidiyor müşteri temsilcileri ile Gittigidiyor şikayet hattı üzerinden paylaşabilir, hızlı bir çözüm için yardım alabilirsiniz.

  • Gittigidiyor Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 252 32 29

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Gittgidiyor sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberlere, kampanyalara kolaylıkla ve anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Oyla post
Yorum yapın