Site icon NumarasiAdresi.com


Getir Müşteri Hizmetleri – Getir İletişim Numarası

Getir Müşteri HizmetleriPin

Getir Müşteri Hizmetleri

Şirket Adı:GETİR
Şirket Logosu:Pin
Müşteri Hizmetleri Numarası:+90 (850) 532 50 50
Telefon Direkt Bağlanma:Telefonu doğrudan müşteri hizmeti çalışanı açmaktadır.
Genel Müdürlük Telefon:
İletişim Adresi:Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337
Mail:info@getir.com
Web Site:https://getir.com/
Canlı Destek:
Sosyal Medya:https://twitter.com/getir
https://www.instagram.com/getir/
Wikipedia:https://tr.wikipedia.org/wiki/Getir

Getir müşteri hizmetleri 2022, Getir ilk olarak 2015 senesinde piyasaya sunulmuş olan Getir uygulaması ilk olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Bodrum ve Kocaeli’nin seçili yerlerinde hizmete açılmıştır. Daha sonra diğer büyük şehirde de hizmet vermeye başlamıştır. Getir sipariş ver uygulaması adına 100’den fazla depo bulunmaktadır. Yurt dışına açılma planlarına sahip olan şirket, öncelikle müşterilerinin güvenini ve ilgilisini kazanmayı amaçlamaktadır. Müşterileri için, Getir müşteri hizmetleri platformu üzerinden hizmet veren Getir, hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Getir müşterileri tarafından büyük ilgi gören uygulama, sipariş üzerine çalışmasının yanında yemek siparişi de getirmektedir.

Getir Telefon Numarası Nedir

Getir müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçme imkanı bulan müşteriler, Getir müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ilgili temsilci ile diledikleri gibi iletişime geçebilmektedirler.

Getir Canlı Destek Hattı

Getir canlı destek hattı kullanmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 müşteri hizmetleri, info@getir.com veya sitesindeki iletişim sayfasından destek alabilirsiniz.

Getir Telefon Numarası Değiştirme

Getir telefon numarası değiştirme veya silme işleminizi info@getir.com adresine mail göndererek yapabilirsiniz.

Getir Whatsapp Numarası

Getir WhatsApp numarası bulunmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 Müşteri hizmetlerine direkt arayarak sorunu çözebilirsiniz.

Getir İletişim Direk Bağlanma

0 (850) 532 50 50 Getir canlı destek telefon numarasını aradığınızda direk müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz. Tuşlama yapmanıza gerek yok.

Getir Whatsapp Numarası

Getir whatsapp numarası kullanmamaktadır. 0 (850) 532 50 50 Getir canlı destek hattı arayarak şikayet ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

Pin

Getir Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Getir müşteri hizmetleri müşterilerine haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlanan Getir müşteri hizmetleri, hızlı bir şekilde sorunlara çözüm bulmaktadır.

Getir Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Getir firması çağrı merkezi, 0 (850) 532 50 50 telefon numarası üzerinden hizmet sunmaktadır.

Pin

Getir Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Getir firması adına bulunan bir faks numarası yoktur. info@getir.com mail adresi üzerinden yazılı belgelerin kabulü ve incelenmesi yapılmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Getir uygulamasının müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Getir genel müdürlük binası Beşiktaş’ta müşterilerine hizmet vermektedir.

Sonrasında firmanın genel müdürlük bilgilerini şu şekilde yazıyoruz:

Getir İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Getir insan kaynakları birimi, getir firmasında çalışacak eni çalışanların belirlenmesinde rol oynamaktadır. Firma için oluşan açık pozisyonlar hakkında Getir insan kaynakları ile iletişim kurmak mümkündür.

Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Getir resmi internet sitesi üzerinden “Bize Ulaşın” sekmesi altından iletişim formuna ulaşım sağlamak mümkündür. İletişim formunda bulunan ilgili yerlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde müşteri tarafından doldurulması oldukça önemlidir. Doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulan iletişim formları ilgili temsilci tarafından incelenmekte ve en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır.

Getir Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir

Getir şikayet hakkı üzerinden bildirilen şikayet, öneri ve sorunlar anında ilgili temsilci tarafından kayda alınıp, hızlı bir şekilde sonuca bağlanmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Firma ile en kısa yoldan iletişim kurmak için, Getir sosyal medya hesaplarını kullanılabilir. Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve sıklıkla tercih edilmeye başlamasının ardından Getir müşteri hizmetleri de sosyal medya iletişim hizmetleri güçlendirmiştir. Sosyal medya hesapları üzerinden yeni kampanyalara ve duyurulara ulaşım sağlamak mümkündür.

Getir Yemek Kaça Kadar Açık

Getir Kaç TL Üzeri Ücretsiz

Getir Kampanya Kodu 2022

Getir Ödeme Yöntemi Ekleme

Exit mobile version