Site icon NumarasiAdresi.com


Gardrops Müşteri Hizmetleri – Gardrops İletişim Telefon Numarası

Gardrops müşteri hizmetleriPin

Gardrops müşteri hizmetleri

Şirket Adı:GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER TİC. ve A.Ş.
Şirket Logosu: 
Müşteri Hizmetleri Numarası:Telefon iletişimi kurmuyorlar. Mail olarak iletişime geçilebilir.
Telefon Direkt Bağlanma: –
Genel Müdürlük Telefon: –
İletişim Adresi:OSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye
Mail: destek@gardrops.com
Web Site:https://www.gardrops.com
Canlı Destek: –
Sosyal Medya:https://twitter.com/gardrops
https://www.instagram.com/gardrops/
Wikipedia: –

Gardrops Müşteri Hizmetleri; Ertuğrul Özpolat öncülüğünde kurulmuş olan bir girişimdir. Kullanılmayan veya ikinci el olan kıyafetlerin, aksesuarların ve buna benzer eşyaların satışına veya takas edilmesine dair yardımcı olan bir girişim olduğu da bilinmektedir. Satıcılar bu girişimi mobil uygulamalar sonucundan kullanmaktadır. Satılmak istenen ürünlerin fotoğraflarının çekilip siteye yüklenmesiyle insanlar tarafından faydalanılmaktadır. Gardrops müşteri hizmetleri bu konu hakkında daha detaylı bilgiler verilmektedir.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Gardrops müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Bu uygulama telefon yoluyla değil e mail ile iletişim kurmaktadır.

Gardrops Canlı Destek Hattı

Gardrops canlı destek hattına telefon uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gardrops 0850 İletişim ve Şikayet Hattı

Gardrops müşteri hizmetleri kullanmıyor. Kullanıcılar destek@gardrops.com mail adresi üzerinden sorunlarına çözüm aramaktadır.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Gardrops çağrı merkezi 7/24 e-mail ve e-posta yoluyla hizmet vermektedir.

Gardrops Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Gardrops çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için e-mail yoluyla iletişime geçerek ulaşmak yeterli olacaktır.

Pin
Gardrops Müşteri Hizmetleri

Gardrops Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Gardrops resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Kadıköy bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

Gardrops İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Gardrops firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Gardrops müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Gardrops Şikayet Hattı Telefon Numarası: Herhangi bir telefon yoluyla iletişim kurulmadığından dolayı destek@gardrops.com adresiyle iletişime geçilmelidir.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Gardrops sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi tüm bu hizmetlerden önceden yararlanma fırsatları vermektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Trendyol Müşteri Hizmetleri – Trendyol İletişim Numarası

Exit mobile version