Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Garanti Bankası, Ankara’da 103 ortak ile birlikte, 1946 senesinde kurulan bir anonim şirkettir. Garanti Bankası’nın kurucuları üyeleri tüccarlardan oluşmaktadır. Kuruluş sermayesi olarak her bir tüccar için 100’er liralık 25.000 hisseye ayrılmıştır. Garanti Bankası’nın ilk şubesi Anafartalar Caddesi’nde, 1946 senesinde açılmıştır. İkinci şubesini ise İstanbul’daki Bankalar Caddesi’nde açılmıştır. 7 yıl içerisinde şube sayısını oldukça hızlı bir şekilde arttırmış olan Garanti Bankası, 1950 senesinde genel merkezini İstanbul Sirkeci Yeni Postane Caddesi’ne taşımıştır. Garanti Bankası,1983 senesinde Doğuş Grubu’na katılmıştır. Doğuş Grubu’na katılım sağladıktan sonra halka açılmıştır. 1993 senesinde ilk defa yurtdışına açılan banka olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Garanti BBVA kendisini sürekli geliştiren ve yeni döneme kolaylıkla adapte olan yapısıyla, müşterileri tarafından çok tercih edilen bir banka olmuştur. Müşterileri için birçok imkan sunan Garanti BBVA, müşterileri için gerekli olan bütün bilgileri Garanti BBVA müşteri hizmetleri aracılığıyla hizmete sunmaktadır.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Her an ulaşım imkanı sunan Garanti BBVA müşteri hizmetleri sayesinde banka müşterileri bütün sorunları için hızlı bir şekilde cevaba ulaşmaktadır. Garanti BBVA müşteri hizmetleri telefon numarası ile ilgili temsilciyle kolaylıkla iletişim kurma imkanına sahip olan müşteriler, aldıkları hizmet boyunca kendilerini güvende hissetmektedir.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 333

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri, müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Garanti Bankası kapsamında hizmet alan müşteriler sorun, dilek ve şikayetlerini her an ilgili temsilci ile kuracağı iletişim sayesinde dile getirmektedir.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saattir.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Garanti BBVA çağrı merkezi için 444 0 333 iletişim numarası ile ulaşım sağlanmaktadır.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine posta yoluyla belge göndermek istemeyen müşteriler için oluşturulan faks numarası ile kolaylıkla ilgili belgeler, gerekli yerlere ulaşım sağlamaktadır.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 (212) 216 09 92

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Garanti BBVA Genel Müdürlüğü İstanbul ili sınırları içerisinde bulunmaktadır. Genel müdürlük binası, Sirkeci’de bulunmaktadır.

  • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 318 18 18
  • Garanti BBVA Genel Müdürlük Adresi: Levent Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi No:2 Beşiktaş/İstanbul

Garanti BBVA İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

İnsana çok değer veren Garanti Bankası için İnsan Kaynakları birimi oldukça önem taşımaktadır. Bankanın bütün stratejik planları insan kaynakları tarafından belirlenmektedir. Ayrıca yeni çalışana ihtiyaç duyulduğu taktirde insan kaynakları tarafından detaylı ve dikkatli bir şekilde taramalar yapılarak Garanti Bankası’nın işleyiş özelliklerine en uygun çalışan seçilmektedir.

  • Garanti BBVA İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: Bulunmamaktadır.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Garanti BBVA resmi internet sitesi aracılığıyla iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formu ile banka müşterileri dilek, şikayet ve sorunlarını hızlı bir şekilde ilgili yerlere iletebilmektedir.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri şikâyet hattı her an ulaşım sağlanan bir ağ olmakla beraber müşterilerin şikayetler şikayetlerini dilediği gibi iletebilmektedir.

  • Garanti BBVA Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 333

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Müşterileri için her türlü iletişim yoluna sahip olan Garanti Bankası, sosyal medya üzerinden de müşterileri ile sık sık iletişime geçmektedir. Garanti BBVA’nın sahip olduğu sosyal medya hesaplarına aşağıdan kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır:

“Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın