Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için pek çok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bu açıdan Facebook uygulaması, bu sosyal mecrayı kullanan kişilerin merak ettikleri sorular ve şikayetler için hizmet vermektedir.

Facebook Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası ile bütün sorunlarınıza kolayca yanıt bulabilirsiniz. Bu açıdan Facebook, kullanıcılara daha çok yardımcı olabilmek adına 09.00 – 02.00 arasında hizmet verilmektedir. Ancak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istediğiniz takdirde bu numaranın ücretli olduğunu unutmamanız gerekir.

  • Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası 11820 şeklindedir.
  • Facebook ile iletişime geçebilmek için bir diğer numara ise 11870 şeklindedir.

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu bu sosyal mecrayı kullanan kişiler için önemlidir. Bu sayede kullanıcılar Facebook ile ilgili bütün sorunlarına cevap bulabilmektedir.

  • Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası 11820 şeklindedir.
  • Facebook ile iletişime geçebilmek için bir diğer numara ise 11870 şeklindedir.

Facebook Çalışma Saatleri

Facebook çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Ancak müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu 09.00 – 02.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bunun sonucunda ise bütün sorular en kısa sürede cevaplanmaktadır.

Facebook Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Facebook çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu Facebook kullanıcıları tarafından sıklıkla merak edilir. Bu açıdan bu uygulama ile ilgili bütün sorunlar bu numara ile çözüme kavuşmaktadır. Ancak hesap silme, hesabı dondurma, ödemeler, bildirimler, reklam tercihleri, gizlilik ve şifre gibi konular için Facebook Yardım Merkezi’nden destek alabilirsiniz.

  • Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası 11820 şeklindedir.
  • Facebook ile iletişime geçebilmek için bir diğer numara ise 11870 şeklindedir.

Facebook Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Facebook müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu bölgesel kurumlardan ziyade genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyenler tarafından sorulan bir sorudur. Ancak Facebook genel müdürlüğünün bir numara bulunmamaktadır. Bu açıdan Facebook üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

  • Facebook müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Menlo Park, Kaliforniya, Amerika’dır.

Facebook İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Facebook insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu bu kurumda çalışmak isteyen pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Ancak insan kaynakları ile iletişime geçebilmek için herhangi bir numara bulunmamaktadır.

  • Facebook müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Menlo Park, Kaliforniya, Amerika adresidir.

Facebook Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Facebook müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu Facebook ile ilgili sorunlar ve şikayetleri iletmek için kullanılan bir telefon hattıdır. Ancak Facebook şikâyet hattı için müşteri hizmetleri numarasını kullanmanız gerekmektedir.

  • Facebook müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 11820 numaralı telefon numarasıdır.
  • Facebook müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 11870 numaralı telefon numarasıdır.

Yorum yapın