Ets Tur Müşteri Hizmetleri 2022

Ets Tur müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. ETS TUR iletişim İstanbul ve ETS TUR iletişim Antalya işte detaylar.

ETS Tur müşteri hizmetleri, 7 gün sabah 9:00 ve akşam 00:00 kadar hizmet vermektedir. Haftanın istediğiniz günü arayabileceğiniz müşteri hizmetleri genel ağ üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 387’dır. ETS Tur çok tercih edilen bir firma olmasından dolayı iki adet müşteri temsilcisi numarası bulunmaktadır. ETS tur diğer müşteri hizmetleri numarası ise 0850 955 55 55’dir.

ETS TUR İletişim İstanbul

ETS Tur iletişim İstanbul bilgileri bulunmamaktadır. Firma birçok ilde hizmet veren ofisleri bulunmaktadır. Ofis iletişim numaralarını ofis çalışanları üzerinden temin edebilirsiniz. İstanbul ilinde birden fazla ofisinin bulunması çeşitli karışıklıklara neden olabilmektedir. 0850 955 55 55 numaralı çağrı merkezini arayarak Türkiye’nin her yerine hizmet veren müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

ETS TUR İletişim Antalya

ETS tur iletişim Antalya olarak bilgiler müşterileri ile paylaşılmamaktadır. Eğer ofis üzerinden hizmet aldıysanız ofis yetkilisinden iletişim bilgileri istemeniz, işlem yaptığınız satış temsilci ile kolay iletişime geçmenizi sağlayacaktır. Diğer hizmet için her yere hizmet veren çağrı merkezinizi aramanız gerekmektedir. 444 0 387 telefon numarasını 7 gün boyunca sabah 9:00 ve gece yarısı 12:00 saatlerine kadar arayabilirsiniz.

ETS Tur İletişim İzmir

ETS Tur iletişim İzmir ili için bulunmaktadır. İletişim bilgileri il bazında yer almamaktadır. Firma genel müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri kullanarak müşteri işlemlerini takip etmekte ve kayıt altına almaktadır. Firma iletişim adreslerini 444 0 387 numarası olan tek bir telefon numarasında toplayarak oluşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçmeye çalışmaktadır.

ETS Tur Sorgulama

ETS Tur sorgulama işlemi için ETS turdan işlem yapıldığı zaman cep telefonu numaranıza, mail adresinize çeşitli bilgiler gelmektedir. Rezervasyon yaptığınız otelli, saati ve günleri bu mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Yaptığınız işlemle ilgili bir işlem takip numarası gelmektedir. Bu numara veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile canlı destek bölümünden veya müşteri hizmetlerinden sorgulama yapabilirsiniz.

ETS Tur SorgulamaPin
ETS Tur Sorgulama

ETS TUR Mail Adresi

ETS Tur mail adresi [email protected]’dur. Bu adres üzerinden şikayet, dilek, istek ve destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki canlı destek bölümünden canlı destek alabilirsiniz.

  • ETS TUR mail adresine yazılı olarak isteklerinizi bildirebilirsiniz
  • Yazılı olarak şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz
  • Mail adresinden 7 gün 24 saat boyunca almak istediğiniz hizmet hakkında talepte bulunabilirsiniz.

ETS TUR Genel Müdürü Kim

ETS Tur genel müdürü kim diye merak edenler için ETS Tur genel müdürü Coşkun Tünay’dır. Tünay’dan önceki genel müdür ise Mehmet Ersoy’dur.

Tatilbudur Müşteri Hizmetleri

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

THY Müşteri Hizmetleri

Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri

TCDD Müşteri Hizmetleri

Oyla post
Yorum yapın