Enterprise Müşteri Hizmetleri

Enterprise müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Enterprise araç kiralama ve Enterprise şikâyet işte detaylar.

Enterprise müşteri hizmetleri, araç kiralama hizmetlerinde sizlere destek olmaktadır. Türkiye’de ve dünyada uzun yıllar boyunca hizmet veren kurumsal şirket olan Enterprise, hizmet ağı ve müşteri portföyünde geniş imkânlar sunar. Tüm sorularınızı ve almak istediğiniz hizmeti belirtmek için 444 4 937 numarasından iletişim sağlayabilirsiniz.

Enterprise Araç Kiralama

Enterprise araç kiralama için kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Şirketin temel hizmetlerinden olan memnuniyet düzeyi ve kalitesi ilk sıralarda yer almaktadır. Dolayısıyla güvenli bir şekilde araç kiralama hizmeti almak için, Enterprise şirketinden güvenle destek alabilirsiniz.

Enterprise Şikâyet

Enterprise şikâyet için müşteri temsilcilerini arayarak 444 4 937 numarasından iletişim kurabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız halinde müşteri temsilcileri sizlere en iyi çözüm yöntemlerini sunar.

Ankara Araç Kiralama

Ankara araç kiralama hizmetinden yararlanmak için Enterprise şirketini tercih edebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi almak için 444 4 937 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara’daki tek adres denilince akla gelen ilk isimlerden biri Enterprise olmakla beraber, 7 gün 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz. Yol yardım, araç kiralama ve araç ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Araç KiralamaPin
Ankara Araç Kiralama

Enterprise Taksim

Enterprise taksim, hizmet alacağınız Beyoğlu ilçesinde bulunan Enterprise şirketlerinden biridir. İletişim kurmak için ise [email protected] e-mail adresinden iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra 7 gün boyunca 0212 254 77 19 numaralı telefondan 07.00 ile 20.00 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. Enterprise şirketinin Taksim’deki adresi ise Intercontınental Otel Askerocağı Cad. No:1 Beyoğlu/İstanbul şeklindedir.

Enterprise Türk Telekom

Enterprise Türk Telekom, Yurt içi araç kiralamada tüm araç grupları için geçerli olan %40 indirim sağlamaktadır. Bunun için koşullar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Bu kampanyadan Türk Telekom Prime mobil ile evde internet müşterileri yararlanabilir
  • Liste fiyatı üzerinden %40 indirim imkânları sağlanır
  • Türkiye ofislerinde geçerli olan %40’lık kampanyalar, 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Rezervasyon yapmak için https://www.enterprise.com.tr/kampanyalar/turktelekomprime-enterprise-arac-kiralama linkini tıklayabilirsiniz.
  • Kiralama yaparken en fazla 15 günlük kiralama yapılabilir ve 15 günü aşan sorgulamalar için indirim uygulanmayan fiyatlar gösterilir.
  • Kampanyaya katılım süreci indirimin geçerli olduğu dönem boyunca sınırsız bir şekilde devam etmektedir.

İletişim sağlamak için ise 444 4 375 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arabam.com Müşteri Hizmetleri

Total Müşteri Hizmetleri

Petlas Müşteri Hizmetleri

Opet Müşteri Hizmetleri

Oyla post
Yorum yapın