D Smart Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

D Smart, 2007 yılında kurulmuştur ve 2018 yılından itibaren Demirören Holding bünyesine katılım göstermiştir. Müşterileri için internet sağlayıcılığının yanı sıra dijital yayın platformu da sunmaktadır. Müşterileri için internet ve televizyon yayınlarını tek faturada ödeme fırsatı gibi kolaylıklar sunan D Smart, içeriklerini ve servislerini günden güne geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetinin oldukça önem verildiği ve her zaman müşterileri için kaliteli hizmet anlayışı ile varlığına devam eden firma, D Smart müşteri hizmetleri aracılığıyla, oluşan bütün sorunların çözüm yollarını anında müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerine uydudan verdiği yayın hizmetine ek olarak birçok fırsat uygulamasını da verdiği hizmete dahil etmektedir. Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek geniş bir abone kitlesine ulaşmıştır.

D Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

D Smart müşteri hizmetleri, müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmak adına büyük bir alt yapıya sahiptir. Müşterileri için anında ulaşım imkanı sunan D Smart, oluşan bütün sorunları D Smart müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında çözmektedir.

  • D Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

D Smart Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

D Smart müşterileri 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet veren bir platformdur.

  • D Smart Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 saat

D Smart Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

D Smart çağrı merkezi 0850 266 0 266 telefon numarası üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır.

D Smart Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

D Smart ile faks yoluyla, yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen müşteriler içi ilgili faks numarası mevcuttur.

  • D Smart Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 478 04 44

D Smart Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

D Smart müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul, Bağcılar’da müşterilerine hizmet vermektedir.

  • D Smart Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 266 02 66
  • D Smart Genel Müdürlük Adresi: 100. Yıl Mahallesi Melda Sokak No:1 Doğan TV Center Bağcılar/İstanbul

D Smart İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

D Smart insan kaynakları birimi, şirket için oldukça önemli bir birimdir. Şirket içerisinde oluşan açık pozisyonlar hakkında bilgi edinmek için insan kaynakları birimine ulaşım sağlanmaktadır. Mail yoluyla iletişim kurmak isteyen kişiler için [email protected] mail adresi üzerinden başvuru kabul edilmektedir.

  • D Smart İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 266 0 266

D Smart Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

D Smart resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlamak mümkünüdür.  İletişim formunda bulunan boşlukları doğru ve net bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bu sayede oluşan sorun ve isteklerin çözümü anında gerçekleşmektedir.

D Smart Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D Smart müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden müşterilerin sorunları ile ilgili başvuru alınmaktadır. Müşterilerin, şikayet hattı üzerinden ulaşım sağlaması halinde daha hızlı çözümler elde edilmektedir.

  • D Smart Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 266 0 266

D Smart Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Günümüz koşullarında sosyal medya üzerinden oldukça hızlı bir şekilde iletişim kurulmaktadır. Bu sebeple D Smart müşteri hizmetleri kendi resmi sosyal medya hesaplarını oluşturmuştur ve aktif bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

“D Smart Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba, Ankara Küçükesat Akay yokuşu no 6 da bulunulan Anka bayii, 31 Mayıs 2021 de arızalı cihaz değişimi yaparken,bana ait olan Philips tv. Kablosunu da aldılar,depodan bulmamız çok zor diyerek anlaşmalı oldukları teknik servis ekibine yönlendirdiler. 1 Haziran da gönderdikleri 2 eleman, kablonun gerçek fiyatının 250 civarında olduğunu söyleyip ve depodan ürünü kesinlikle alamayacağımı söyleyerek bana sıfır ürün diye faturasız, kutusu olmayan bir tv.kablo sattılar. Bana sattıkları kablo bana ait değilse bana ait olanın ve paramın geri iadesini ve müşteri hizmetleri telefonlarının dinlenerek olayın mutlaka araştırılmasını istiyorum. Bayi yeni açıldığını söyleyerek,telefon no vermemiştir,kendilerinin müşterileri aradığı İstanbul 212 908 10 95 no dan ulaşılamıyor. Bilgilerinize..

    Cevapla

Yorum yapın