Bosch Müşteri Hizmetleri

Bosch müşteri hizmetleri beyaz eşya kullanıcıların sorunlarını gidermek için kullandıkları telefon numarasıdır. Bosch iletişim kanalları üzerinden 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir ve markanın ürünleri hakkında bilgi ya da çözüm almak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Bosch Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Bosch müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 63 33 şeklindedir. Bosch iletişim numarası sayesinde müşteriler ürünler hakkında bilgi alabilir, şikâyet dile getirebilir ve kampanyalar hakkında detayları öğrenebilmektedir. Almanya menşeli olan Bosch, sağladığı yüksek kalitede ürünler ile birlikte beyaz eşya alanında önemli markalardan birisi konumundadır.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş kesimler tarafından tercih edilen Bosch ürünleri için iletişim kanalları ile hızlı şekilde iletişim kurabilir ve merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Markanın sunduğu değişik üretim alanlarına yönelik ise farklı telefon numaraları bulunmaktadır.

Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Bosch müşteri hizmetleri telefon numarası 444 63 33 hattı üzerinden faaliyet göstermektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden müşteriler şikâyetlerini, isteklerini, görüş ve önerilerini her zaman bildirebilir. Bunun yanında vakit kaybetmeden doğrudan ilgili ürün ile sorunların bildirilmesi için üretim alanlarına göre şu numaralar kullanılmaktadır;

  • Otomotiv yedek parça; 444 32 11
  • Elektrikli el aletleri; 0 216 432 04 32
  • Bina teknolojileri; 444 61 16
  • Termoteknik; 444 24 74
bosch musteri hizmetleri
bosch musteri hizmetleri

Bosch Çalışma Saatleri

Bosch çalışma saatleri müşteri hizmetleri ve mağazalara göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri hizmetlerinin çalışma saati 7 gün 24 saattir ve bu kapsamda firmaya her an ulaşmak mümkündür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlardan garanti servislerinin nerede olduğuna dair tüm bilgiler istenilen her an iletişim numarası üzerinden gerçekleşmektedir. Bosch mağazaları çalışma saatleri ise bölgelere göre değişmekle birlikte genelde her gün 10.00 ile 21.00 arasındadır.

Bosch Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Bosch çağrı merkezi telefon numarası 444 63 33 şeklindedir. Hem Bosch ürünleri hem de Bosch yetkili satıcıları ile ilgili olarak tüm bilgiler ilgili iletişim numarası üzerinden alınabilmektedir.

Bosch Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Bosch müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0216 432 00 00 şeklindedir. Bu numara aynı zamanda tüm Orta Doğu bölgesini kapsayacak şekilde kullanılmaktadır. Genel müdürlüğe çalışma saatleri kapsamında erişim sağlamak mümkündür.

Bosch İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bosch insan kaynakları iletişim bilgileri posta adresi olarak Bosch San. ve Tic. A.Ş. Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark A Blok 34854 Maltepe, İstanbul şeklindedir. Telefon ile ulaşmak için ise 0216 432 00 00 numaralı telefon kullanılabilir.

Bosch Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Bosch müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 444 63 33 hattı üzerinden sağlanmaktadır. Farklı alanlarda şikâyet söz konusu ise ana santral tarafından ilgili birime yönlendirme yapılmaktadır.

Yorum yapın