Bimcell Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Son zamanların önde gelen GSM şirketlerinden biri olan Bimcell hizmet kalitesiyle ve sunduğu imkanlar ile adından gittikçe daha çok söz ettirmektedir. Başlangıçta daha az sayıdaki kitlenin kullanmış olduğu bir marka olsa da zaman içerisinde kalitesinden söz ettirmeye başlamış ve daha geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu firma Türk Telekom ile ortak bir çalışma sonucu kurulmuştur. Bimcell müşteri hizmetleri bünyesinde barındırdığı çeşitli imkanları müşterilerine sunmaktadır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Bimcell’in müşterilerine sunmuş olduğu müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçildiği takdirde müşterilerin ve müşteri adaylarının tüm sorularına ve sorunlarına cevap verilmektedir. Kişilere kolaylık sağlayan bir hizmettir. Bimcell müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde her konu hakkında bilgi almak mümkündür.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 4551

Bimcell Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Bimcell müşteri hizmetleri haftanın günü ve durmadan 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  • Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat aralıksız müşterilere hizmet vermektedir.

Bimcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Bimcell’in çağrı merkezi her müşterinin dilek ve şikayetlerine cevap verme olanağı sunan bir hizmet koludur.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Faks sistemi Bimcell’in resmi ve gayri resmi her türlü belgeyi karşı tarafa yollayarak iletişime geçtiği bir müşteri memnuniyeti hizmetidir.Faks ile iletişim müşteri ve firma arası güvenli iletişim kollarından biri olduğu için sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Bimcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:444 45 51

Bimcell Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Bimcell müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Sancaktepe bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Bimcell Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 45 51
  • Bimcell Genel Müdürlüğü Adresi:Ebubekir Cad. No:73 Sancaktepe.

Bimcell İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bimcell operatör firmasının çalışma kollarından biri olan insan kaynakları bölümünün belirttiği uygun statülere göre resmi internet sitesinden ve mail adreslerinden ulaşılabilir. Bu statü ve pozisyon hakkında bilgi sahibi olup başvuru işlemi yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Bimcell İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 45 51

Bimcell Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Bimcell müşteri hizmetleri firmaya dair her türlü aksaklığı, dilek ve şikayeti, taleplerinizi, belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Bimcell müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

BimcellŞikayet Hattı Telefon Numarası:444 45 51

Bimcell Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Bir operatör şirketi olan Bimcell sağlamış olduğu imkanları ve kampanyaları müşterilerine sunmak isteyen bir kuruluştur. Bu kuruluş sosyal medya hesaplarından firmaya dair tüm kampanyaları, indirimleri ve sahip olabileceğiniz imkanları önceden sosyal medya hesaplarından bildirerek erken bilgi edinme kolaylığı sağlamaktadır. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

“Bimcell Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

  1. 15 TEMMUZ 2021 tarinde 506 2780813 nolu hattimi bimcel geçiş için müracaat ettim fakat halan bir gelişm olmadı. Madur oldum

    Cevapla

Yorum yapın